Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Koninie

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która od ponad 25 lat zajmuje się skuteczną nauką języków obcych na każdym etapie zaawansowania. Osoby zamieszkujące Konin i okoliczne miejscowości serdecznie zapraszamy na indywidualne i grupowe zajęcia prowadzone w trybie online – przy użyciu komunikatorów internetowych. Zdalna nauka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego to oferta, którą kierujemy do osób chcących uczyć się w domu. To świetny sposób na poznawanie nowego języka bez konieczności dojazdów do szkoły językowej.

Lekcje angielskiego i pozostałych języków z naszej oferty prowadzą najlepsi lektorzy, których cechuje pasja do edukacji i umiejętność przekazywania wiedzy w intrygujący sposób. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dołącz do kursantów MOOSE i zainwestuj w swój rozwój!

Kurs angielskiego w Koninie

Angielski to język globalny, który bez wątpienia znajduje się na pierwszym miejscu pod względem popularności wśród kursantów. Dobra znajomość angielskiego otwiera wiele drzwi – pozwala znaleźć pracę na całym świecie, ułatwia nawiązywanie rozmów z obcokrajowcami, a przy okazji zapewnia dostęp do obszernej oferty kulturalnej. Kurs angielskiego w Koninie to szansa na podszkolenie języka lub rozpoczęcie nauki od zera.

Nasi lektorzy z sukcesem przygotowują kursantów do matury, egzaminu ósmoklasisty i międzynarodowych egzaminów językowych FCE i CAE. Oferujemy także korepetycje z angielskiego, dzięki którym uczniowie mogą osiągać lepsze wyniki w nauce, rozwijać swoje umiejętności czy przygotowywać się do studiów za granicą. Nauka angielskiego w MOOSE możliwa jest w każdym wieku i na każdym poziomie. Z sukcesem prowadzimy angielski dla dzieci, łącząc zabawę z nauką i rozbudzając w nich miłość do języka już od najmłodszych lat.

Korepetycje z niemieckiego – Konin

Konin to miasto, w którym prowadzimy również zajęcia z języka niemieckiego. Znajomość tego języka jest szczególnie ceniona przez pracodawców, zwłaszcza tych, którzy reprezentują międzynarodowe firmy. Niemiecki to jeden z najczęściej używanych języków w Europie, którym posługują się między innymi Niemcy, Austriacy i Belgowie. Korepetycje z niemieckiego kierujemy do dzieci, nastolatków, maturzystów, studentów i dorosłych. Nauka niemieckiego to doskonała inwestycja we własną przyszłość, która otwiera wiele ścieżek kariery.

Dużą popularnością cieszy się biznesowy kurs języka niemieckiego, na który decydują się firmy oraz osoby prywatne. W MOOSE od lat szkolimy pracowników i szefów firm, ucząc ich języka branżowego, a nasi lektorzy przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji. Wszystko po to, by móc zaoferować intensywną naukę specjalistycznego słownictwa w relatywnie krótkim czasie. Korepetycje z niemieckiego są także popularne wśród kursantów, którzy planują naukę drugiego języka obcego – jest to z reguły najczęstszy wybór wśród osób biegle posługujących się angielskim.

Korepetycje z hiszpańskiego w Koninie

¿Hablas español? Nauka języka hiszpańskiego cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków – i wcale nas to nie dziwi! Hiszpański to drugi na świecie język z największą liczbą użytkowników (zaraz po chińskim), a słynny angielski znajduje się dopiero na trzeciej lokacie. Coraz więcej firm nawiązuje kontakty biznesowe z przedsiębiorcami z krajów hiszpańskojęzycznych, a tym samym poszukuje pracowników ze znajomością tego języka. Korepetycje z hiszpańskiego w Koninie to oferta, którą kierujemy do osób w każdym wieku. Nasza szkoła hiszpańskiego przygotuje Cię do matury, wyjazdu na wakacje czy nowej pracy, a przy okazji sprawi, że hiszpański stanie się Twoją pasją!

Kursy językowe i korepetycje z 7 języków

Szkoła języków obcych MOOSE w Koninie prowadzi kursy językowe i korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Czekamy na osoby takie, jak Ty – ambitne i zdecydowane, by rozwinąć swoje umiejętności i rozpocząć życiową przygodę z nowym językiem. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w trybie dostosowanym do potrzeb i umiejętności każdego kursanta.

Decydując się na kurs językowy w Koninie, możesz:

  • wybrać poziom zaawansowania – uczymy na każdym poziomie (A1-C2), prowadzimy zajęcia specjalistyczne z języka biznesowego oraz przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów,

  • zdecydować się na zajęcia indywidualne lub w grupie – korepetycje najczęściej odbywają się w trybie „jeden na jeden” z lektorem, natomiast kursy zwykle prowadzimy w małych grupach (2-10 osób), choć jest to kwestia indywidualna,

  • wybrać czas trwania zajęć – standardowa lekcja trwa 60-90 minut i odbywa się kilka lub kilkanaście razy w miesiącu, lecz każdy kursant może dostosować czas trwania zajęć do własnych potrzeb i możliwości,

  • skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego – wahasz się, czy nasza oferta jest dla Ciebie? Skorzystaj z okresu próbnego i przekonaj się, że będziesz chciał zostać z nami na dłużej!

Szkoła języków obcych dla każdego

Nasza szkoła językowa dostosowuje program nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w nauczaniu języków obcych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że indywidualne podejście to najbardziej efektywny sposób podnoszenia kompetencji językowych. Podczas zajęć indywidualnych kursant nie odczuwa presji nadążania za grupą i może uczyć się w taki sposób, jaki najbardziej mu odpowiada. Z kolei zajęcia grupowe doskonale sprawdzają się w przypadku osób, które chętnie pracują w zespołach i są nastawione na aktywność oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.

Chcesz podszkolić angielski, niemiecki lub hiszpański, lecz nie masz czasu na kurs stacjonarny? Wybierz zajęcia online w Koninie i ucz się języka, gdziekolwiek jesteś! Wystarczy dostęp do internetu i duża dawka motywacji do nauki. To najlepsza opcja dla osób, które często zmieniają miejsce pobytu, podróżują w celach służbowych, mieszkają w okolicznych miejscowościach lub po prostu preferują naukę online.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy zapisać się na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę z MOOSE i rozwiń swoje umiejętności językowe!

Wszystkie korepetycje w Koninie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji