Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Legionowo

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Legionowie!

Jesteśmy czołową szkołą języków obcych w Polsce, specjalizującą się w kursach dla osób indywidualnych, małych grup oraz firm. Działalność prowadzimy od 1994 roku. Zatrudniamy tysiące lektorów w całym kraju, zmieniając poziom naszych kursantów na wyższy. Dla wielu jesteśmy objawieniem, które pozwala im na spełnienie marzeń o języku!

Uczymy dzieci w każdym wieku - dzięki pedagogicznemu podejściu i doświadczeniu w pracy z najmłodszymi, osiągamy sukcesy. Nasz kurs to przygoda połączona z zabawą, co bardzo angażuje najmłodszych kursantów. Nasi lektorzy przygotują Cię do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) czy pomogą opanować słownictwo potrzebne w pracy. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego języka. Nasi lektorzy z sukcesem przygotowują swoich Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Wiek nie gra roli, liczy się motywacja. Przyjdź do Nas i poczuj skuteczność MOOSE!

Nasze atuty to indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Legionowie naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także osób prywatnych.

Oferujemy nasze usługi na terenie całego miasta (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji