Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Legionowie

Korepetycje z angielskiego w Legionowie prowadzi znana szkoła języków obcych MOOSE Oddział Zamość, która ma oddziały w całej Polsce. Priorytetem szkoły jest doprowadzenie do tego, aby każdy uczeń, który zgłosi się na zajęcia, udoskonalił swoje umiejętności językowe. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do ucznia. Sprawiają, że nauka jest efektywna, szybko poszerza się zasób słówek, a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła. Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Zobacz, jakie jeszcze atuty ma szkoła językowa w Legionowie i rozpocznij naukę wybranego języka obcego!

Korepetycje z angielskiego - Legionowo

W Legionowie korepetycje z angielskiego mogą odbywać się stacjonarnie w salach wykładowych lub w domu ucznia. Zatrudniamy profesjonalnych lektorów, którzy cieszą bardzo dobrymi opiniami wśród swoich kursantów. Mają nowoczesne metody i przygotowują ciekawe zajęcia spełniające wymagania ucznia.

Nauka angielskiego dla młodzieży jest często okazją do przygotowania się do egzaminów (np. matury). Nasi studenci samodzielnie układają plan zajęć, z taką intensywnością zajęć, jaka im odpowiada. Nasze lekcje standardowo trwają od 60 do 90 minut i mogą odbywać się kilka razy w tygodniu.

Szkoła języków obcych - Legionowo

Szkoła języka angielskiego proponuje zajęcia od podstaw dla początkujących lub korepetycje z angielskiego dla zaawansowanych kursantów, które oscylują na poziomie słownictwa technicznego oraz negocjacji biznesowych na arenie międzynarodowej. Podchodzimy elastycznie do programu kursu. Przygotujemy do wystąpień publicznych, konferencji i rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim lub niemieckim.

Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy pod wskazany adres, dzięki czemu uczniowie koncentrują się na nauce. Dojazd jest bezpłatny (w miastach, gdzie jest oddział Moose np. Legionowo). W wyjątkowych sytuacjach utrudnionego dojazdu doliczamy niewielką należność. Zajęcia odbywają także online przez Skype. Mamy największe doświadczenie w branży, poznaj nasze atuty:

  • ponad 150 oddziałów w całej Polsce;

  • ponad 1000 zatrudnionych lektorów;

  • największe doświadczenie w branży;

  • profesjonalizm i zrozumienie potrzeb studentów.

Korepetycje z niemieckiego

Coraz więcej osób posługuje się angielskim lub niemieckim w pracy. Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i daj sobie szansę na rozwój zawodowy. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to doskonały wybór, który Ci w rozwoju.

Jeżeli masz pytania i chciałbyś otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do Moose Oddział Legionowo, zapisz na lekcje próbne i rozpocznij z nami naukę języka obcego.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka