Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – najlepsza szkoła językowa w Stargardzie

Dlaczego warto postawić na języki obce? Niezależnie od tego, czy dopiero szukasz pierwszej pracy, czy masz już stabilną pozycję zawodową, zawsze warto zadbać o swój rozwój osobisty. Nauka angielskiego to doskonały sposób na podniesienie własnych kompetencji zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Nigdy nie jest za późno na naukę języka angielskiego! Jeśli chcesz podróżować lub zmienić pracę na lepszą, język angielski będzie doskonałym środkiem do celu. Stargard może skorzystać z usług najlepszej szkoły językowej, posiadamy duże doświadczenie w zakresie nauki języków obcych. Stawiamy przede wszystkim na angielski, ale nie tylko: niemiecki, hiszpański czy rosyjski to tylko niektóre propozycje.

Angielski dla dorosłych – atrakcyjna oferta

Dobrze wiemy, jak ciężko zmotywować się czasem do regularnej nauki. Praca i obowiązki potrafią pochłaniać do reszty, a w takich warunkach trudniej zabrać się za powtarzanie słownictwa czy gramatyki. Jeśli i Ty odkładasz naukę angielskiego na bliżej nieokreślony termin, mamy dla Ciebie propozycję. Sprawdź ofertę naszych kursów językowych – znajdziesz w niej przede wszystkim kursy indywidualne choć oferujemy także pracę w małych grupach. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy także możliwość nauki języka angielskiego z dojazdem. Dzięki temu brak czasu przestaje być wymówką; teraz możesz efektywnie uczyć się języków obcych o wybranej porze. Wolisz zajęcia w szkole językowej? Do wyboru masz kilka grup o różnym poziomie oraz możliwość indywidualnej nauki języka. Wszystko to sprawia, że z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Dołącz do nich, jeśli chcesz uczyć się języka obcego na swoich zasadach! Zanim zaczniemy współpracę, ustalimy dokładnie, czego oczekujesz od naszej szkoły oraz w jakiej formie chcesz uczyć się języka. Sprawdzimy także poziom Twoich umiejętności, żeby móc dopasować program kursu do indywidualnych potrzeb. Usługa dojazdu w Stargardzie pozwala na zorganizowanie zajęć w taki sposób, by umożliwić kursantom naukę w wybranym terminie. Posiadamy duże doświadczenie w nauce języków obcych – nasi lektorzy to prawdziwi profesjonaliści kładący nacisk na kompleksową naukę języka. Jeśli chcesz zdecydować się na angielski dla dorosłych, nasza szkoła językowa to najlepszy wybór.

Nasza współpraca obejmuje nie tylko zajęcia dla klientów indywidualnych, ale również dla firm. Jeśli jako pracodawca chcesz zorganizować kurs języka angielskiego dla swoich pracowników, mamy dla Ciebie szereg interesujących propozycji. Wśród nich znajdziesz nie tylko kurs językowy obejmujący podstawy lub poziom zaawansowany, ale również kursy doszkalające ze słownictwa specjalistycznego. Oferujemy dojazd do miejsca pracy, co stanowi dodatkowe udogodnienie. W takiej formie oferujemy także język niemiecki oraz inne języki obce.

Angielski dla dzieci – szybkie efekty i nauka przez zabawę

Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Angielski dla dzieci różni się znacząco od zajęć przeznaczonych dla dorosłych: nasz autorski program kładzie nacisk na naukę przez zabawę. Dzięki temu Twoja pociecha będzie uczęszczała na zajęcia z przyjemnością! Jeśli nauka szkolna nie przynosi rezultatów lub widzisz, że Twoje dziecko niechętnie powtarza materiał poznany na lekcjach, zapisz je na zajęcia do naszej szkoły językowej. Specjalnie ułożony program nauki opiera się na zabawie, kolorowych pomocach, piosenkach i innych atrakcyjnych dla dzieci formach. Dzięki temu przyswajanie słownictwa oraz zasad gramatyki przychodzi bez problemu, a dodatkowo Twoja pociecha polubi naukę języka obcego, co z kolei przyda się podczas dalszej edukacji. Dla uczniów starszych klas nastawionych nie tylko na szybką naukę, ale również zdobywanie dobrych ocen organizujemy zajęcia wyrównawcze oraz rozszerzające. W ten sposób Twoje dziecko efektywnie przygotuje się do matury lub zdobycia certyfikatu językowego. Nasi lektorzy posiadają nie tylko dużą wiedzę, ale również doświadczenie pedagogiczne; przykładamy dużą wagę do atmosfery panującej na zajęciach, dlatego nauka odbywa się w niewielkich grupach lub indywidualnie – dzięki temu lektor może skupić się na konkretnych potrzebach kursanta. Wszystko to sprawia, że nasz autorski program nauki języków obcych dla dzieci cieszy się znakomitą opinią; dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zapisz swoje dziecko na zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych.

Nasze Centrum Języków Obcych powstało ponad 25 lat temu; od tego momentu stale tworzymy nowe oddziały oraz zatrudniamy profesjonalnych lektorów prowadzących zajęcia z dojazdem. Dzięki temu posiadamy oddziały w większości dużych miast w Polsce. Nasza oferta stale się rozszerza – zarówno pod względem terenów działania, jak i kolejnych języków obcych. Jeśli chcesz zadbać o rozwój swój lub swojego dziecka, zapraszamy do kontaktu. Ustalimy najwygodniejszą formę zajęć oraz poznamy Twoje oczekiwania względem naszego kursu języka obcego. Przed rozpoczęciem kursu weryfikujemy także poziom języka, by najlepiej dopasować materiał przedstawiany na zajęciach.

Wszystkie korepetycje w Stargardzie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka