Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Jelcz-Laskowice

Witamy Cię! Właśnie odwiedziłeś stronę MOOSE Centrum Języków Obcych w Jelczu-Laskowicach.

Nasza tradycja sięga 27 lat – zajmujemy się indywidualnym nauczaniem języków obcych i jesteśmy największą szkołą w Polsce. Doświadczenie i profesjonalizm przekładają się na tysiące zadowolonych kursantów, którzy dzięki nam mogą spełnić marzenia. To nasza duma, że chcesz nas wybrać, by się rozwijać, zdobyć ciekawa pracę i podróżować bez barier językowych. Ofertę kursów przygotowaliśmy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych z różnym stopniem zaawansowania. Nasi lektorzy posiadają doskonałe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, a to przekłada się na skuteczność nauczania.

Szkoła językowa w Jelczu-Laskowicach – daj się ponieść wyzwaniu i rozpocznij naukę!

Cieszymy się, że możemy spełniać oczekiwania kursantów – to nasz priorytet. W naszej szkole lektorzy dobierają program nauczania indywidualnie – w zależności od potrzeb ucznia, uwzględniając wiek, cel nauki i czas na jego osiągnięcie. Proponujemy kurs języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Indywidualna nauka angielskiego z lektorem to najbardziej efektywny sposób nauki język obcego, gdyż uczysz się w swoim tempie pod fachowym okiem.

Stworzyliśmy nasz autorski program nauki języka biznesowego, byś mógł rozwinąć skrzydła, zmienić pracę, a nawet zdobyć wymarzony awans. W szkole MOOSE uczymy specjalistycznego słownictwa branżowego, żargonów technicznych, prowadzenia konwersacji biznesowych w obcym języku, a także pisania maili i zapytań ofertowych do zagranicznych partnerów. Dzięki doświadczeniu naszych lektorówz łatwością i przyjemnością nauczysz się języka.

MOOSEKID to program dla najmłodszych (już od 4. roku życia), który uczy języków poprzez zabawę. Dzięki naszym lektorom z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym dzieci chętnie uczą się, przeżywając przy tym świetną przygodę. Nauka języka angielskiego poprzez śpiew, taniec, gry i interaktywne zabawy to dla nich czysta przyjemność! Zajęcia mogą odbyć się również w Twoim domu – wówczas zaoszczędzisz czas na dowożenie dziecka na miejsce.

Szkoła języka angielskiego w Jelczu-Laskowicach od wielu lat doskonale przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty i międzynarodowych egzaminów językowych. Lektorzy prowadzą korepetycje z angielskiego i korepetycje z niemieckiego indywidualnie lub w małych grupach, a zaliczony egzamin to dla nas największy sukces. Dzięki szybkim korepetycjom uczniowie mogą poprawić swoje wyniki w nauce, powtórzyć tematy z lekcji, poćwiczyć wymowę lub po prostu poszerzyć swoje umiejętności.

Cenimy sobie wysoką jakość!

W ofercie Centrum Językowego MOOSE znajdziesz kursy z lektorem lub w małej grupie oraz korepetycje z angielskiego w Jelczu-Laskowicach. Dopasowujemy je do potrzeb każdego uczestnika i uwzględniamy Twoje indywidualne preferencje, wiek oraz poziom znajomości języka. Na tej podstawie wybieramy dla Ciebie odpowiedniego lektora, a Ty możesz wybrać naukę w trybie stacjonarnym w dobrze wyposażonej sali lub – jeśli masz niewiele wolnego czasu i chcesz uniknąć dojazdu i stania w korkach – możesz skorzystać z nauki języka angielskiego z dojazdem lektora do Twojego domu, biura czy firmy. Takie indywidualne lekcje to najbardziej efektywna forma nauki, by w krótkim czasie zacząć swobodnie posługiwać się językiem. Kursy są realizowane również zdalnie przy pomocy komunikatora Skype – dają takie same efekty, a Ty czujesz się bezpiecznie u siebie, nawet gdy prowadzisz intensywne życie rodzinne i zawodowe, które utrudniałoby zaproszenie lektora do swojego domu.

Nauka języka w naszej szkole to doskonała inwestycja we własny rozwój i lepszą przyszłość!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka