Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Lubartowie

Szkoła języka angielskiego Lubartów organizuje naukę od podstaw, jak i zajęcia dla zaawansowanych studentów. Młodzież często decyduje się na korepetycje z angielskiego, przygotowujące do matury oraz do egzaminów FCE i CAE. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji pozwala na stworzenie ciekawych zajęć dla dorosłych i dla dzieci. Szkoła pomaga znaleźć wspólny język z każdym! Na który wariant kursu chcesz się zapisać?

Nauka angielskiego Lubartów

Ogólnopolska szkoła języków obcych MOOSE działa w wielu miastach na terenie całej Polski. Oddział Lubartów zatrudnia starannie wyselekcjonowanych lektorów, którzy posiadają duże doświadczenie i odpowiednie podejście do uczniów. Sprawiają, że nauka angielskiego może być przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków.

Zaplanuj swój własny kurs lub korepetycje z angielskiego

Częstotliwość zajęć, długość lekcji oraz miejsce spotkań można uzgodnić w szkole i dopasować do swojego harmonogramu. Korepetycje z angielskiego w Lubartowie mogą się odbywać w domu ucznia lub w salach dydaktycznych, którymi dysponuje szkoła. Ułóż swój własny kurs i zacznij efektywną naukę:

  • Wybierz dla siebie poziom zaawansowania – indywidualne korepetycje z angielskiego od podstaw lub zajęcia dla zaawansowanych.

  • Dostosuj czas trwania lekcji – standardowo szkoła językowa w Lubartowie organizuje zajęcia, które trwają 60-90 minut.

  • Określ częstotliwość – zajęcia odbywają się kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Na intensywny kurs decydują się osoby, które chcą przygotować się do egzaminu (do matury) lub w celach zawodowych (nowa praca).

  • Zdecyduj, czy chcesz się uczyć indywidualnie z lektorem, czy w grupie. Popularne są zajęcia indywidualne, natomiast naukę w grupach prowadzimy dla niewielkich zespołów 2-10 osób, dzięki czemu nauka angielskiego jest efektywniejsza.

  • Wybierz tryb nauczania: w szkole językowej Lubartów, w domu lub online.

Nauka angielskiego może odbywać się w domu ucznia, jeżeli jest tak wygodniej. Lektor dojeżdża pod wskazany adres bez dodatkowej opłaty. W miastach, w których działa nasza szkoła językowa (np. Lubartów) dojazd jest bezpłatny. W przypadku utrudnionego dojazdu zastrzegamy prawo niewielkiej odpłatności.

Kurs języka niemieckiego

Korepetycje lub kurs języka niemieckiego jest szansą na nauczenie się mówienia od podstaw lub poprawienie dotychczasowej znajomości słówek i wymowy. Obecnie posługiwanie się językiem niemieckim to dla wielu dziedzin przemysłu i handlu codzienność. Korepetycje z niemieckiego lub nauka na kursie otwierają szersze możliwości w karierze zawodowej.

Kurs języka niemieckiego dla wielu osób może być dobrą inwestycją, która poskutkuje lepszą pracą, kontaktami z zagranicą lub awansem. Stosujemy metody nauczania dla specjalistów różnych branż zawodowych. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas maila (adres znajdziesz na stronie moose.pl). Oddział Lubartów z przyjemnością udzieli więcej informacji. Zapisz się do MOOSE i rozwiń swoje skrzydła!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka