Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Lubartów

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Lubartowie.

MOOSE to największa szkoła w Polsce zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Na sukces naszej firmy złożyły się: autorski program i świetna kadra lektorska. Do każdego Ucznia podchodzimy indywidualnie, dopasowując do niego program nauczania. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Nasi lektorzy mają świetne podejście do dzieci i dlatego z sukcesem prowadzą kursy dla najmłodszych. Przygotowujemy do wybranego egzaminu - maturalnego czy językowego m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Nasi Uczniowie doskonale radzą sobie na egzaminach gimnazjalnych. Kursy biznesowe kierujemy do pracowników i szefów firm. Uczymy żargonu biznesowego dopasowanego do Twojej branży. Postaw na MOOSE – lidera w nauczaniu indywidualnym w Polsce.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Lubartowie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji