Poznaj nasz oddział Moose


Najlepsza szkoła języków obcych w Osielsku? Wybierz MOOSE!

Na pytanie, kto powinien uczyć się języków obcych mamy prostą odpowiedź: każdy! Niezależnie od wieku, warto zdecydować się na naukę angielskiego lub innego języka obcego. Nie tylko uczniowie, ale również osoby, które zakończyły swoją edukację mogą szlifować swoje umiejętności językowe. Angielski jest obecnie językiem używanym w zasadzie na całym świecie: jeśli chcesz podróżować lub myślisz o zmianie pracy na lepiej płatną, nauka angielskiego to znakomity pomysł! Język niemiecki jest z kolei coraz częściej doceniany przez pracodawców; decydując się na niemiecki zwiększasz swoje szanse na rynku pracy. Osielsk ma do dyspozycji profesjonalne Centrum Języków Obcych; nasza oferta obejmuje język angielski oraz inne języki obce, m.in. niemiecki lub francuski. Dołącz do grona naszych kursantów w Osielsku, jeśli chcesz poznać podstawy danego języka obcego lub zależy Ci na zwiększaniu swoich umiejętności językowych.

MOOSE – nauka angielskiego dla całej rodziny

Na naukę języka nigdy nie jest za wcześnie! Nie znaczy to jednak, że chcemy od najmłodszych lat umieszczać Twoje dziecko w szkolnej ławce. Wręcz przeciwnie – angielski dla dzieci oferowany w naszej szkole językowej opiera się przede wszystkim na zabawie. Dzięki temu Twoja pociecha przyswoi sobie podstawy języka w łatwy i przyjemny sposób jeszcze zanim rozpocznie naukę w szkole. Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start i postaw na naukę języków obcych w profesjonalnej szkole. Nasi lektorzy posiadają nie tylko dużą wiedzę, ale również doświadczenie w pracy z dziećmi w każdym wieku. To sprawia, że dbają zarówno o regularne postępy najmłodszych uczniów, jak również o miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta. Starsi uczniowie potrzebują z kolei przede wszystkim możliwości pracy we własnym tempie. Szkolny stres czy niepowodzenia mogą być przyczyną zniechęcenia Twojego dziecka do nauki języków obcych. W naszym Centrum nie narzucamy sztywnych reguł odnośnie nauki – tu liczy się swoboda i możliwość indywidualnego rozwoju. Zajęcie indywidualne połączone z dojazdem lektora do domu umożliwiają kursantom pełne zaangażowanie i osiąganie szybkich postępów. Takie podejście już od wielu lat owocuje sukcesami naszych kursantów zarówno w kwestii wykorzystania posiadanych umiejętności w praktyce, jak i podczas egzaminów potwierdzających zdobytą wiedzę. Organizujemy także specjalne kursy przygotowujące do matury – jeśli Twoje dziecko denerwuje się nadchodzącym egzaminem i ma problem z kompleksową powtórką, zapraszamy do naszej szkoły. Ustalimy, z czym uczeń ma największy problem oraz jaki obszar wymaga powtórzenia i utrwalenia. Dzięki nam zbliżający się egzamin maturalny przestanie być tak straszny.

Twoja pociecha uwielbia dodatkowe zajęcia angielskiego w naszej szkole? Pora na angielski dla dorosłych! Niezależnie od tego, czy ostatni Twój kontakt z językiem miał miejsce w szkole, czy też zdarza Ci się wykorzystywać posiadane umiejętności od czasu do czasu, warto postawić na własny rozwój. Zajęcia w naszej szkole językowej opierają się o możliwość indywidualnego trybu nauki: dzięki temu możesz dopasować rozkład zajęć w taki sposób, by nie kolidowały z pracą lub innymi obowiązkami. Chcesz nabrać pewności w rozmowie po angielsku? Zależy Ci przede wszystkim na poznawaniu zwrotów przydatnych w podróży? A może rozważasz zmianę pracy i chcesz umieścić w swoim CV certyfikat z języka angielskiego? Z nami szybko osiągniesz swój cel, ponieważ dopasowujemy program zajęć do potrzeb wszystkich naszych uczniów. Brak czasu na regularne uczestnictwo w zajęciach nie jest już wymówką – na życzenie klientów nasi lektorzy dojeżdżają do domu lub miejsca pracy, więc nie musisz spędzać już godzin na staniu w korkach czy dojazdach do siedziby szkoły językowej. Misją naszego Centrum Języków Obcych jest zapewnienie mieszkańcom mniejszych miejscowości możliwości nauki języka w profesjonalnej szkole. Regularne dojeżdżanie do większych miast na zajęcia to dodatkowy koszt oraz strata czasu. Z myślą o wszystkich naszych kursantach zatrudniamy ponad 1000 mobilnych lektorów oraz tworzymy nowe oddziały na terenie całej Polski. Wybierz profesjonalizm oraz doświadczenie i postaw na naukę języków obcych z MOOSE. Nieważne, czy starasz się o uzyskanie certyfikatu, czy też chcesz uczyć się języka dla własnej przyjemności – w naszym Centrum Języków Obcych z pewnością szybko zauważysz pierwsze efekty oraz sukcesy.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również firm. Coraz częściej pracodawcy zwracają uwagę na to, by ich pracownicy biegle posługiwali się językiem angielskim – nie tylko w przypadku dużych korporacji często jest to wymóg decydujący o przyjęciu na dane stanowisko. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom możliwość rozwoju lub zależy Ci na tym, by szybko przyswoili sobie słownictwo branżowe w języku obcym, skorzystaj z naszej propozycji. Organizujemy specjalne kursy dla pracowników, a nasi lektorzy dojeżdżają na miejsce, co dodatkowo ułatwia przeprowadzenie zajęć o wybranej porze. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów naszej oferty dla pracowników.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka