Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego MOOSE Szczytno

Znajomość języka angielskiego to dla Ciebie same korzyści. Nasza szkoła od ponad 25 lat rozwija się i w tej chwili jest największą w Polsce. Z nami osiągniesz sukcesy zawodowe i spełnisz marzenia o awansie, a podróże zagraniczne odbędą się spokojnie, bez bariery językowej. Nasi lektorzy są doskonale przygotowani i z łatwością przechodzą wszystkie szczeble wieloetapowej rekrutacji. Dzięki temu stworzyliśmy kadrę zapewniającą najwyższej jakości profesjonalne usługi na rzecz naszych kursantów. U nas nauka angielskiego lub kurs języka niemieckiego przebiega indywidualnie lub w bardzo małych grupach, a program nauczania jest w pełni dopasowany do potrzeb klienta.

Szkoła językowa w Szczytnie – spełniamy marzenia!

W MOOSE lektorzy mają indywidualne podejście do każdego ucznia, dlatego z pasją tworzą program nauczania. Podczas konstruowania go, uwzględniają Twój wiek, cel nauki, czas, w jakim chcesz osiągnąć sukces, a także poziom znajomości języka. Z nami kurs języka angielskiego czy kurs języka niemieckiego możesz odbyć na własnych zasadach. Ty wybierasz lektora, terminy zajęć czy miejsce nauki, a osiągnięcie celu uzależnione jest od tego, jak intensywnie planujesz się uczyć.

W biznesie znajomość języka angielskiego to podstawowe narzędzie, dlatego opracowaliśmy autorski program nauki języka biznesowego. Dzięki niemu opanujesz niezbędne zwroty do prowadzenia rozmów biznesowych w każdej branży, a także żargony i specjalistyczne słownictwo branżowe. Nasi lektorzy szkolą właścicieli małych działalności gospodarczych i dużych firm, ich kierownictwo oraz wszystkich pracowników. Sprawdzimy poziom znajomości języka angielskiego i dobierzemy dla Ciebie lektora, a indywidualny kurs dopasujemy do Twoich potrzeb. Z nami opanujesz płynną mowę, gramatykę, pisanie maili biznesowych oraz ofert dla zagranicznych kontrahentów.

W naszej szkole specjalny program MOOSEKIDS dla dzieci od 4. roku życia jest dla najmłodszych prawdziwą przygodą łączącą zabawę z nauką języka angielskiego. Lektorzy posiadają do tego odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, więc wykorzystują śpiew, gry, zabawę, zagadki i scenki, aby nauka była efektywna i fascynująca. Jeśli wybierzesz naukę we własnym domu, czyli najlepszym otoczeniu dla dziecka, to zaoszczędzisz czas i nie stracisz dodatkowych pieniędzy, ponieważ lektorzy na terenie miasta dojadą bezpłatnie pod wyznaczony adres.

Jeśli masz przed sobą egzaminy lub Twoje dziecko potrzebuje pomocy, możesz skorzystać z naszej oferty korepetycji. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego i ósmoklasisty czy też do międzynarodowych egzaminów językowych. Sukcesy naszych uczniów to nasza największa duma! Młodzież chętnie wybiera korepetycje z angielskiego i korepetycje niemieckiego, aby podszkolić się przed egzaminem, nadrobić zaległości i poprawić swoje wyniki w nauce.

Podejmij wyzwanie – rozpocznij naukę języków!

W szkole MOOSE dokładamy wszelkich starań, aby nauczanie było na najwyższym poziomie. Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem. Oferujemy kursy indywidualne z lektorem, dla grup biznesowych oraz korepetycje z angielskiego w Szczytnie. Jesteśmy mobilną szkołą językową, więc dojedziemy pod twój wskazany adres. Dla twojej wygody możesz realizować kurs również online przez komunikator Skype, bez konieczności dojazdu i w miłej atmosferze z kubkiem kawy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka