Poznaj nasz oddział Moose


Najskuteczniejszy sposób na naukę języków w Będzinie

Nauka języków obcych wcale nie musi być nudna! Jeśli Twoje doświadczenia pod tym względem kończą się na nauce szkolnej lub lektoratach na studiach, mamy dla Ciebie interesującą ofertę. W naszym Centrum Języków Obcych przekonasz się, że język angielski może być naprawdę ciekawy, a nauka według specjalnie przygotowanego programu – o wiele skuteczniejsza od tej oferowanej podczas zajęć szkolnych. Posiadamy placówki na terenie całej Polski; także Będzin może skorzystać z oferty zajęć indywidualnych oraz grupowych. Szkolimy dzieci i młodzież, dorosłych, pracowników, seniorów – różnorodność zajęć sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Interesuje Cię nauka angielskiego? A może chcesz przyswoić sobie język niemiecki? W Będzinie prowadzimy nie tylko zajęcia stacjonarne w naszej szkole językowej, ale również oferujemy dojazd w granicach administracyjnych miasta. Koniec z wymówką odnośnie braku czasu – nasi lektorzy dojadą do Twojego domu lub miejsca pracy, dzięki czemu zawsze znajdziesz czas na naukę języka obcego!

MOOSE – niezawodność, której możesz zaufać

Nasze Centrum Języków Obcych powstało ponad 25 lat temu i od tego czasu stale poszerza swoją ofertę. Misją naszej szkoły językowej jest prowadzenie zajęć dla zróżnicowanych grup na terenie całej Polski – posiadamy placówki w wielu polskich miastach i zatrudniamy ponad 1000 doświadczonych lektorów. Nasz specjalny autorski program nauki języka obcego dla dzieci cieszy się wielkim powodzeniem, a jego skuteczność potwierdzają wyniki naszych najmłodszych uczniów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również kursy przygotowujące do matury oraz egzaminów zakończonych uzyskaniem certyfikatów, m.in. FCE, CAE, DELE czy DALF. Kładziemy duży nacisk nie tylko na efektywność, ale również przyjazną atmosferę, co sprawia, że nauka języka angielskiego przestaje być obowiązkiem, a staje się także miłym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeśli interesuje Cię angielski dla dorosłych, zapraszamy do kontaktu – prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy zajęcia dla osób początkujących, kursy przygotowujące do certyfikatów oraz kursy obejmujące słownictwo specjalistyczne z danej branży. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla firm i przedsiębiorców zainteresowanych szkoleniem pracowników. Angielski lub niemiecki dla pracowników to doskonała propozycja szczególnie dla firm zainteresowanych wejściem na rynek zagraniczny.

Angielski dla dzieci – nauka poprzez zabawę

Nauka angielskiego z Twoich szkolnych lat kojarzy Ci się przede wszystkim ze wkuwaniem słówek i zasad gramatyki? Na szczęście czasy się zmieniają i obecnie angielski dla dzieci to przede wszystkim świetna zabawa! Twoja pociecha podczas zajęć będzie poznawać nowe słówka oraz ćwiczyć wymowę bez żmudnego wypełniania ćwiczeń. U nas króluje zabawa, kolory, gry i piosenki – nic zatem dziwnego, że grono naszych małych uczniów stale się powiększa. Stawiamy również na zajęcia indywidualne, dzięki czemu Twoje dziecko będzie uczyło się w swoim własnym tempie. Warto zachęcać dziecko do nauki języka od najmłodszych lat; obecnie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym to absolutne minimum brane pod uwagę przez pracodawcę. Jeśli Twoje dziecko przekona się, że nauka może być przyjemna, a poznawanie nowych słówek wcale nie polega na wkuwaniu, w przyszłości chętniej będzie uczyło się języków obcych. Już teraz postaw na udany start w dorosłe zawodowe życie i zainwestuj w naukę języka angielskiego – bardzo szybko zobaczysz pierwsze efekty! Nasi lektorzy posiadają duże doświadczenie pedagogiczne, dlatego dbają nie tylko o przyswajanie nowych pojęć, ale również atmosferę panującą na zajęciach. Twoja pociecha z pewnością pokocha naukę angielskiego w naszym Centrum Języków Obcych! Dla starszych dzieci oraz nastolatków przygotowaliśmy specjalne kursy rozszerzające zajęcia szkolne oraz przygotowujące do matury. Nie ryzykuj, że Twoje dziecko na dwa miesiące przed tym egzaminem dojrzałości będzie w stresie zakuwać zasady gramatyki; zapisz je na kurs do naszej szkoły, podczas którego powtórzy przyswojony materiał, oswoi się z zadaniami maturalnymi i nabierze pewności siebie. Prowadzimy także zajęcia przygotowawcze do uzyskania certyfikatów językowych, dlatego nasza oferta jest również skierowana do studentów. Zapewniamy dodatkowe materiały ułatwiające powtórki oraz naukę własną, a także indywidualne podejście do każdego kursanta. Zwracamy szczególną uwagę na to, by program był dopasowany do potrzeb wszystkich naszych uczniów i na bieżąco modyfikujemy zajęcia. Kładziemy duży nacisk na zajęcia indywidualne, podczas których każdy z kursantów efektywnie pracuje z lektorem. Dzięki temu każdy uczestnik naszego kursu może popracować nad swoimi słabszymi stronami oraz utrwalić nowe zagadnienia. Zajęcia indywidualne z dojazdem to propozycja dla wszystkich osób, dla których najskuteczniejszą formą nauki jest praca sam na sam z lektorem. Nie musisz tracić czasu na dojazdy – nasi lektorzy przyjeżdżają we wskazane miejsce w granicach administracyjnych Będzina, dzięki czemu możesz skupić się przede wszystkim na efektywnej nauce. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka