Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Chrzanów

Odwiedziłeś MOOSE Centrum Języków Obcych w Chrzanowie – witamy!

Od 27 lat zajmujemy się indywidualnym nauczaniem języków obcych i jesteśmy największą szkołą w Polsce. Nasza tradycja i profesjonalizm przekładają się na tysiące zadowolonych kursantów, którzy spełnili z nami swoje marzenia. Jesteśmy dumni, że dzięki nam rozwijasz się, możesz zdobyć ciekawą pracę i podróżować bez barier językowych. Nasze kursy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferujemy opcje z różnym stopniem zaawansowania. Doskonałe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie naszych lektorów przekłada się na skuteczność nauczania.

Szkoła językowa w Chrzanowie – rozpocznij naukę!

Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań kursantów. Lektor każdorazowo dobiera program nauczania indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia, uwzględniając wiek, cel nauki i czas na jego osiągnięcie. W ofercie mamy kurs języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Indywidualna nauka angielskiego z lektorem bądź w małych grupach to najbardziej efektywny sposób przyswajania język obcego.

Z nami możesz rozpocząć autorski program nauki języka biznesowego, aby rozwinąć skrzydła, zmienić pracę a nawet zdobyć wymarzony awans. W naszej szkole językowej MOOSE uczymy specjalistycznego słownictwa branżowego, żargonów technicznych, konwersacji biznesowych w obcym języku, pisania maili biznesowych oraz zapytań ofertowych do zagranicznych partnerów. Lektorzy są doskonale wykształceni i posiadają duże doświadczenie, dzięki czemu z łatwością i przyjemnością nauczysz się języka.

W MOOSEKIDS uczymy najmłodszych (już od 4. roku życia) poprzez zabawę. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym dzieci przeżywają świetną przygodę z językiem angielskim, angażując się w śpiew, taniec, gry i interaktywne zabawy. Taka nauka to przyjemność! Zajęcia mogą odbywać się też w domu, a rodzice oszczędzą w ten sposób czas na dowożenie dziecka do szkoły.

Szkoła języka angielskiego w Chrzanowie z wielkimi sukcesami przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty lub międzynarodowych egzaminów językowych. Lektorzy prowadzą także korepetycje z angielskiego i korepetycje z niemieckiego indywidualnie lub w małych grupach. Uczniowie mogą poprawić wyniki w nauce, powtórzyć zagadnienia z lekcji, poćwiczyć wymowę lub po prostu rozwinąć swoje umiejętności na konto przyszłej nauki w szkole.

Stawiamy na wysoką jakość!

Centrum językowe MOOSE oferuje indywidualne kursy z lektorem lub w małej grupie oraz korepetycje z angielskiego w Chrzanowie. Nasze kursy dopasowane są do potrzeb każdego uczestnika. Uwzględniając indywidualne preferencje, wiek i poziom znajomości języka, dobieramy dla Ciebie odpowiedniego lektora. Możesz wybrać naukę w trybie stacjonarnym, w świetnie wyposażonej sali, w której łatwo skupić się na lekcji, natomiast jeśli dysponujesz niewielką ilością czasu i chcesz uniknąć dojazdu i stania w korkach, mamy dla Ciebie opcję nauki języka angielskiego z dojazdem lektora do Twojego domu, biura czy firmy. Indywidualne lekcje cechuje przede wszystkim efektywność nauki, a Ty w krótkim czasie dostrzeżesz efekty i zaczniesz swobodnie posługiwać się językiem. Prowadząc intensywne życie rodzinne i zawodowe, możesz wybrać w naszej szkole indywidualne kursy realizowane online przy pomocy komunikatora Skype. Godziny lekcji online możesz w elastyczny sposób dostosować do swoich innych zajęć.

Każda forma nauki języka w naszej szkole to świetna inwestycja we własny rozwój i lepszą przyszłość!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka