Szkoła językowa Warszawa


Moose - szkoła języków obcych w Warszawie

Witamy na stronie Moose Centrum Języków Obcych w Warszawie! Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. W naszej ofercie znajdują się m.in.: język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, polski dla obcokrajowców, język włoski. Moose Warszawa to szkoła z ponad 25-letnim stażem, która od lat pomaga rozwijać umiejętności kursantom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Od 1994 roku świadczymy profesjonalne usługi dla osób prywatnych oraz firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Z naszej oferty korzystały duże, renomowane marki, m.in. Toyota, LG czy EuroBank. Obecnie zatrudniamy aż 1000 lektorów w 100 oddziałach w całej Polsce. W naszej ofercie są także korepetycje (np. z hiszpańskiego w Warszawie) oraz zajęcia dla dzieci MooseKids.

Angielski i inne języki w Moose Warszawa. Co nas wyróżnia?

Obok dużego doświadczenia, szczycimy się elastycznością i pełnym dopasowaniem do oczekiwań klienta. Kursant sam może wybrać lektora, częstotliwość zajęć, ich terminy, a nawet czas trwania (od 60 minut w górę). Nauka np. rosyjskiego w Moose Warszawa może odbywać się tam, gdzie zechcesz — w naszej sali zajęciowej, Twoim domu lub siedzibie firmy, na życzenie — w domu lektora mieszkającego w pobliżu, a także internetowo za pośrednictwem Skypa. To jednak nie wszystko. Prowadząc zajęcia indywidualne, jesteśmy w stanie w pełni dopasować tematykę i zakres materiału do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Uczestnicząc w takich zajęciach, unikasz presji nadążania za grupą lub bezsensownego powtarzania doskonale znanych zagadnień. Wraz z lektorem możesz w 100% skupić się na rzeczach, które Cię interesują — podszkoleniu gramatyki, nauce języka angielskiego w Moose Warszawa np. przed wyjazdem za granicę lub opanowaniu słownictwa specjalistycznego.

Nasi lektorzy dojeżdżają do swoich uczniów na terenie całej Warszawy

Nauczamy we wszystkich dzielnicach: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła i Rembertów. Wystarczy zadzwonić do naszego biura obsługi w Warszawie lub złożyć zapis poprzez naszą stronę www, aby rozpocząć kurs lub korepetycje np. z niemieckiego w Moose Warszawa. Na terenie całej Warszawy pracuje dla nas już prawie 90 lektorów różnych języków. W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Warszawie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie mazowieckim współpracujemy z lektorami nie tylko z Warszawy, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! To bardzo wygodne rozwiązanie — jeśli chcesz podszkolić np. swój angielski, korepetycje z Moose Warszawa możesz odbywać w swoim domu lub firmie.

Francuski i inne języki z Moose Warszawa - poznaj nasze zalety

  • ponad 90 lektorów tylko na terenie Warszawy i okolic (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców)
  • dojazd lektora w Warszawie do domu ucznia lub firmy. Dojeżdżamy nawet do najtrudniejszych lokalizacji w Warszawie i okolicach
  • konkurencyjne ceny (specjalny program lojalnościowy dla stałych klientów)
  • 2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć (np. kursu z hiszpańskiego w Warszawie)
  • Nauka różnych języków, m.in. angielski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, niemiecki w Warszawie, na każdym poziomie zaawansowania, z przygotowaniem absolutnie do każdego egzaminu
  • specjalne zajęcia z języka biznesowego, technicznego, prawniczego, medycznego
  • prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku, w tym korepetycje z angielskiego w Moose Warszawa dla młodzieży szkolnej.
  • mamy największe doświadczenie w Warszawie w nauczaniu znanych osób (polityków, aktorów). Gwarantujemy najwyższy poziom oraz na życzenie pełną anonimowość.

Moose Warszawa oferuje angielski i inne języki dla dzieci - maluchy już od 4.roku życia uczestniczą w naszych zajęciach!

Oferujemy szeroką gamę usług związanych z nauką języków obcych. Razem z naszym lektorem możesz przygotować się do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), matury czy podszkolić się np. na korepetycjach z francuskiego w Moose Warszawa. Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka, spotkanie z naszym lektorem będzie świetną przygodą i zachęci do dalszej nauki. Przykładowo, język niemiecki w Warszawie to świetny wybór dla maluchów i młodzieży szkolnej, która chce rozwijać swoje umiejętności. Z naszej pomocy często korzystają też uczniowie lub studenci zaangażowani we własny rozwój, chcący poprawić wyniki w nauce lub zyskać szansę na ciekawą, dobrze płatną pracę w przyszłości. Wówczas wybierają korepetycje np. z włoskiego, rosyjskiego i innych języków w Moose Warszawa.

Skontaktuj się z nami Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Warszawie, ul. Nowy Świat 54/56, piętro III. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.  Możesz także zadzwonić do nas lub napisać maila — aby to zrobić, kliknij zakładkę Kontakt.

Wszystkie korepetycje w Warszawie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka