Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Szkoła języków obcych Warszawa

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Warszawie!

Zalety naszych kursów w Warszawie:
-najwyższy poziom nauczania w Warszawie,
-ponad 90 lektorów tylko na terenie Warszawy i okolic (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców),
-bezpłatny dojazd lektora w Warszawie do domu ucznia lub firmy, dojeżdżamy nawet do najtrudniejszych lokalizacji w Warszawie i okolicach,
-konkurencyjne ceny w Warszawie, specjalny program lojalnościowy,
-2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć w Warszawie,
-największe doświadczenie ze wszystkich szkół w Warszawie,
-w Warszawie angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, na każdym poziomie zaawansowania z przygotowaniem absolutnie do każdego egzaminu,
-specjalne zajęcia z języka biznesowego, technicznego, prawniczego, medycznego
-prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku,
-największe doświadczenie w Warszawie w nauczaniu znanych osób, polityków, aktorów, gwarantujemy najwyższy poziom oraz na życzenie pełną anonimowość.

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oferujemy naukę języków takich jak: język angielski, język niemiecki, język francuski, język hiszpański, język rosyjski, język włoski czy polskiego dla obcokrajowców), oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r., zatrudniając aktualnie aż 1000 lektorów w 100 oddziałach w całej Polsce! Udzielamy również korepetycji indywidualnych dla uczniów.

Nasi lektorzy dojeżdżają do swoich uczniów na terenie całej Warszawy. Nauczamy we wszystkich dzielnicach: Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Śródmieście, Bemowo, Białołęka, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła i Rembertów.
Wystarczy zadzwonić do naszego biura obsługi w Warszawie lub złożyć zapis poprzez naszą stronę www, a rozpoczną Państwo kurs z naprawdę świetnym lektorem. Na terenie całej Warszawy pracuje dla nas już prawie 90 lektorów różnych języków.

Jeśli angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski w Warszawie tylko z nami. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, tworząc dla niego specjalnie autorski program. Taki model nauki to maksimum efektywności w możliwie najkrótszym czasie! Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z nauką języków obcych. Razem z naszym lektorem mogą się Państwo przygotować do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), matury czy rozwijać umiejętność komunikowania się w wybranym języku obcym lub pogłębiać znajomość słownictwa potrzebnego Państwu w pracy. Nasi lektorzy zadbają również o dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym z wybranego języka obcego. Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka spotkanie z naszym lektorem będzie świetną przygodą i zachęci do dalszej nauki. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Warszawie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie mazowieckim współpracujemy z lektorami nie tylko z Warszawy, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Warszawie, ul. Nowy Świat 54/56 , piętro III.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji