Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – język angielski dla każdego!

Naukę języka warto rozpocząć w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć sobie posiadane umiejętności, poznać angielski biznesowy czy zacząć naukę od podstaw, skorzystaj z usług profesjonalistów! Jesteśmy renomowaną szkołą języków obcych z oddziałami w wielu polskich miastach – wśród nich znajduje się także Sopot. W naszej ofercie znajdziesz kursy języków obcych, wśród których największą popularnością cieszy się język angielski i niemiecki. Prowadzimy zajęcia dla małych grup oraz zajęcia indywidualne, uczymy języków obcych dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów, a także pracowników firm i instytucji.

Angielski dla dzieci – nauka przez zabawę

Dobrze poprowadzony angielski dla dzieci to zajęcia, podczas których Twoja pociecha miło spędzi czas i jednocześnie pozna zasady gramatyki lub słownictwo. Od najmłodszych lat warto stawiać na naukę języka angielskiego – zobaczysz, jak szybko pojawią się pierwsze efekty! Nauka angielskiego w naszej szkole odbywa się poprzez zabawę. Piosenki, kolorowanki, gry, zabawne pomoce naukowe – podczas zajęć językowych w naszej szkole Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić! Posiadamy wykształconą kadrę z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalny program nauki dla najmłodszych, pomagamy w nauce dzieciom w wieku szkolnym oraz prowadzimy kursy przygotowawcze do matury oraz certyfikatów. MOOSEkids to program, dzięki któremu Twoje dziecko pokocha język angielski! Dobrze wiemy, jak ważna w nauce języka obcego jest systematyczność oraz samodzielna praca – wychodząc naprzeciw potrzebom naszych uczniów oferujemy nie tylko atrakcyjne i dopasowane do ich poziomu językowego zajęcia, ale również odpowiednio dobrane materiały. Dzięki nam powtórka przed klasówką czy przygotowanie do matury przebiegnie bezproblemowo! Stawiamy przede wszystkim na pracę w małych grupach, naukę własną oraz zajęcia indywidualne – wybierz rozwiązanie, które pozwoli na maksimum efektywności. Indywidualne podejście do każdego ucznia pozwala na lepsze poznanie zarówno jego mocnych stron, jak i słabości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować program oraz tempo nauki do potrzeb każdego dziecka i nastolatka.

Angielski dla dorosłych – mamy dla Ciebie wiele propozycji

Interesuje Cię angielski dla dorosłych w Sopocie? Nasza szkoła językowa specjalizuje się w kursach zarówno indywidualnych, jak i kameralnych zajęciach w małych grupach. Jeśli przed rozpoczęciem nauki języka powstrzymuje Cię przede wszystkim brak czasu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: język angielski z dojazdem! Dzięki temu nie musisz tracić czasu na przemieszczanie się po mieście – nasz lektor dojedzie do Ciebie i przeprowadzi zajęcia. To wygodne rozwiązanie, które wyróżnia naszą szkołę na tle konkurencji. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla firm zainteresowanych podnoszeniem kompetencji pracowników – powadzimy kursy uwzględniające nie tylko podstawy języka obcego, ale również specjalistyczne słownictwo wykorzystywane w pracy. Zajmujemy się także przygotowywaniem do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatu z języka obcego (m.in. FCE, CAE, DELE, DALF). Szukasz towarzystwa do nauki języka angielskiego na podobnym do Twojego poziomie? Przed rozpoczęciem nauki przeprowadzamy test, dzięki któremu możemy poznać lepiej naszych kursantów oraz ich poziom języka. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, co umożliwia stworzenie przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim zajęcia indywidualne. Dla osób zainteresowanych indywidualną nauką idealnie dopasowaną do ich potrzeb oferujemy zajęcia z lektorem; zaufało nam już wielu klientów, ponieważ taka forma to połączenie wygody oraz efektywności! Dołącz do nich, jeśli zależy Ci na skutecznej nauce języka obcego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego wprowadziliśmy zajęcia z dojazdem do domów, mieszkań czy firm. Uważasz, że nie masz czasu na naukę języka obcego po pracy? Dzięki ofercie dojazdu lektora do wybranego przez Ciebie miejsca możesz efektywnie uczyć się angielskiego o wybranej przez Ciebie porze.

Potrzebujesz certyfikatu językowego, by starać się o lepszą pracą? Planujesz wyjazd za granicę i chcesz poznać podstawy języka? A może zależy Ci na poszerzeniu swoich umiejętności i poznaniu specjalistycznego słownictwa? Nasza szkoła językowa już od wielu lat prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne – dzięki temu masz możliwość wyboru formy nauki, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Nasze zajęcia prowadzone są przed lektorów z dużym doświadczeniem, co sprawia, że nauka przebiega szybko i efektywnie. Prowadzimy zajęcia dla osób zainteresowanych nauką języków obcych: w naszej ofercie znajduje się nie tylko język angielski, ale również język niemiecki, hiszpański, rosyjski, a także polski dla obcokrajowców. Zapraszamy do współpracy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy: prowadzimy zajęcia językowe dla pracowników korporacji oraz instytucji nastawione na poszerzanie kompetencji językowych lub naukę słownictwa specjalistycznego. Wysoka jakość świadczonych usług, duża elastyczność i atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza szkoła języków obcych to najlepszy wybór.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka