Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE CJO to szkoła językowa w Świdnicy godna zaufania

MOOSE Centrum Języków Obcych powstało w 1994 roku. Obecnie jesteśmy największą szkołą językową o ogólnopolskim zasięgu. Mamy już prawie 150 oddziałów w różnych miastach, Świdnica jest jednym z nich. Nasze grono pedagogiczne tworzy ponad 1000 profesjonalnych lektorów mających duże doświadczenie i znakomite efekty w nauczaniu języków obcych na wszystkich poziomach. Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe dla osób prywatnych oraz szkolenia branżowe i specjalistyczne dla klientów biznesowych.

MOOSE CJO to renomowana szkoła języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Każdego roku pomagamy tysiącom uczniów rozwijać umiejętności i zwiększać kompetencje zawodowe, dzięki czemu mogą spełniać swoje marzenia o podróżach oraz atrakcyjnej pracy. Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i rozpocznij naukę w szkole języków obcych MOOSE w Świdnicy.

Nauka angielskiego i innych języków w MOOSE idealnie dopasowana do Ciebie

Naszym priorytetem jest skuteczna i jednocześnie przyjemna nauka niemieckiego, angielskiego i innych języków, dlatego do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem zajęć w MOOSE starannie zweryfikujemy Twoją wiedzę oraz umiejętności. Na tej podstawie ustalimy odpowiedni zakres materiału i pomożemy Ci wybrać kurs języka niemieckiego, angielskiego i każdego innego na optymalnym poziomie. Będziesz uczyć się dokładnie tego, czego potrzebujesz i we własnym tempie, dzięki czemu szybko osiągniesz duże postępy.

Nie musisz tracić czasu na dojazdy, bo szkoła języków obcych MOOSE oddział Świdnica oferuje kursy i korepetycje online przez popularne komunikatory – wystarczy Ci tylko połączenie internetowe. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć codzienne konwersacje z lektorem rano przed pracą, czy korepetycje z niemieckiego w sobotę, możesz uczyć się w dowolnym miejscu i o dogodnej porze. Grafik zajęć, ilość i czas trwania lekcji elastycznie dostosujemy do Twoich potrzeb oraz dyspozycyjności.

MOOSE – szkoła języka angielskiego dla uczniów w każdym wieku

Znajomość języków obcych to bardzo cenna kompetencja, która przydaje się w życiu prywatnym oraz zawodowym, a najbardziej popularna jest nauka angielskiego. MOOSE szkoła językowa w Świdnicy oferuje bogaty wybór kursów dla wszystkich grup wiekowych i na każdym etapie zaawansowania. Pomagamy rozwijać się zarówno przedszkolakom poznającym pierwsze słówka, jak i szefom dużych firm zdobywającym certyfikaty międzynarodowe.

Najmłodszym proponujemy angielski dla dzieci pod okiem lektorów z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Prowadzą oni zajęcia w formie zabawy, dzięki czemu maluchy chętnie się angażują, nie nudzą się i rozwijają swoją kreatywność. Ciekawe gry, piosenki i wierszyki sprawiają, że nauka jest dla nich czystą przyjemnością i przynosi imponujące rezultaty.

Starszym dzieciom i młodzieży dedykujemy korepetycje z angielskiego, które umożliwiają szybkie nadrobienie braków i poprawienie wyników w nauce oraz przygotowanie się do matury albo egzaminu ósmoklasisty. Lekcje są indywidualnie dopasowane do potrzeb i umiejętności każdego ucznia, co pozwala na efektywną naukę, bez monotonnego powtarzania dobrze znanego materiału. Dodatkową korzyścią jest to, że korepetycje z angielskiego w Świdnicy prowadzone są online, więc można uczyć się bez presji rówieśników i w maksymalnym skupieniu we własnym pokoju.

Także dorosłym pomagamy udoskonalić znajomość języka i podnieść kompetencje zawodowe. Szkoła języka angielskiego MOOSE oferuje szereg kursów pozwalających nauczyć się słownictwa branżowego lub specjalistycznego. Pomagamy również przygotować się do egzaminów międzynarodowych i zdobycia certyfikatów, np. CAE, FCE. Dzięki swobodnym konwersacjom z lektorem „jeden na jeden” można szybko przełamać blokady w mówieniu, poprawić wymowę i zwiększyć biegłość językową.

Zacznij naukę w szkole języków obcych MOOSE w Świdnicy

Jeżeli chcesz uczyć się pod okiem najlepszych lektorów i osiągać doskonałe efekty w krótkim czasie – zapraszamy do naszej szkoły językowej w Świdnicy. Niezależnie od tego, czy zaczynasz przygodę z językiem obcym, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, gwarantujemy, że zajęcia będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wypróbuj nas przez dwa tygodnie i sprawdź, czy nauka w MOOSE CJO spełnia Twoje oczekiwania. Możesz już dziś zapisać się na kurs lub korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków za pośrednictwem zakładki „Zapisy” na naszej stronie internetowej, telefonicznie albo mailowo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Adres e-mail i numery telefonów znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Biuro Obsługi Klienta w Świdnicy jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka