Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Pułtusk.

MOOSE Centrum Języków Obcych oddział Pułtusk zaprasza na zajęcia indywidualne lub grupowe oraz lekcje prowadzone ONLINE przy pomocy komunikatorów internetowych.


MOOSE CJO jest największą szkołą oferującą indywidualną naukę języków obcych, w której oferujemy indywidualny tryb nauczania, nastawiony na efektywność. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego.

W Pułtusku i okolicach świadczymy usługi najwyższej jakości dla małych i średnich firm na każdym poziomie zaawansowania organizując kursy i szkolenia językowe na najwyższym poziomie. Nasi lektorzy potrafią zaciekawić nauką każdego więc spróbuj i Ty! Nie tylko przygotujemy Twoje dzieci do zajęć w szkole podstawowej, ale zabierzemy je w ciekawą podróż po języku obcym, która będzie dla niego zabawą. Młodzież zostanie profesjonalnie przygotowana do zdawania egzaminu gimnazjalnego lub matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Osoby dorosłe same mogą decydować czemu ma służyć kurs i na jakich elementach nauki języka chcą się skupić. Na tej podstawie będzie opracowany dla każdego indywidualny program nauczania mogący przygotowywać do różnego rodzaju certyfikatów językowych (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DELF, DALF), matury czy też pozwalający rozwijać umiejętności konwersacji czy stosowania poprawnej gramatyki. Nasi kursanci osiągają najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym z języka obcego.

Istniejemy na rynku od 1994 r. proponując wymarzone lekcje i korepetycje z takich języków jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i rosyjski oraz wiele innych.

Każdy Uczeń jest dla nas ważny, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania językowego.

Swoje usługi świadczymy przy pomocy najlepszych lektorów języków obcych, wybieranych na drodze wieloetapowej rekrutacji. Indywidualne podejście do Ucznia zdecydowanie wyróżnia nas wśród innych ofert nauczania.


Zapisy przyjmujemy:
- telefonicznie pod numerem telefonu: 601 631 771
- mailowo: oddzial.warszawa@moose.pl
- poprzez naszą stronę internetową: www.moose.pl

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji