Szkoła języka niemieckiego Moose - rozwijaj się z nami!


Szkoła Języków Obcych Moose to placówka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Uczymy pracowników dużych firm oraz osoby prywatne, dzieci i dorosłych. Co roku tysiące naszych kursantów rozpoczynają naukę od podstaw, wybierają intensywny kurs niemieckiego (np. przed wyjazdem za granicę) lub korzystają z korepetycji, które umożliwiają poprawienie wyników w nauce. W trakcie zajęć wreszcie zaczynają rozumieć gramatykę, odkrywają, że języki obce są ich pasją lub po prostu zdobywają praktyczną umiejętność, która otworzy przed nimi wiele furtek.

Tysiące naszych klientów to tysiące historii, wydarzeń i emocji. Radość ze świetnie zdanej matury i dostania się na studia, satysfakcja z nowego miejsca pracy, spełnienie marzenia o dalekiej podróży. Nasi lektorzy wykorzystują swoje umiejętności, by takie chwile mogły wydarzyć się także w Twoim życiu. Są w tym świetni.

Korepetycje z niemieckiego dla dzieci i młodzieży

Korepetycje z niemieckiego dedykujemy dzieciom i młodzieży - wszystkim osobom, które chcą poprawić swoje umiejętności językowe, zrozumieć trudne zagadnienia i nadrobić materiał przerabiany w szkole. Zajęcia z lektorem to idealny moment, by spokojnie powtórzyć trudne tematy i bez stresu zapytać o wszystko, co w języku niemieckim wydaje Ci się niejasne. Korepetycje często wybierają uczniowie, którzy chcą zdać egzamin językowy (np. maturę) na wysokim poziomie.

Z korepetycji korzystają także studenci, ponieważ lektorzy Moose oferują naukę na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowe zajęcia pozwalają spokojnie przygotować się do egzaminu pod okiem specjalisty lub dodatkowo rozwinąć swoje umiejętności z myślą o przyszłej pracy.

Nauka niemieckiego online - komfort i cotygodniowe postępy

Lekcje języka niemieckiego z lektorami Moose mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, w różnych miejscach:

  • naszych salach zajęciowych,
  • w domu lub firmie klienta (dojazd na terenie miast, w których działają lektorzy Moose jest bezpłatny, w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu doliczamy niewielką opłatę)
  • online (za pośrednictwem Skypa lub innego komunikatora)

Obecnie najchętniej wybierana i rekomendowana przez nas jest ostatnia opcja. Kurs języka niemieckiego prowadzony w formie zajęć online to pełnowartościowy tryb nauki, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które straciłbyś na dojazdy. Takie rozwiązanie ułatwia także znalezienie wolnej chwili na zajęcia językowe tym osobom, które mają wypełniony grafik lub często przebywają poza swoim miejscem zamieszkania. Zajęcia językowe online umożliwiają także komfortową naukę w zaciszu własnego pokoju - dla wielu osób to ogromny atut, który ułatwia im skupienie się na omawianym materiale. W ten sposób prowadzony jest zarówno niemiecki od podstaw, jak i zajęcia dla zaawansowanych.

Cena kursu lub korepetycji - język niemiecki

Ile kosztuje kurs niemieckiego - to pierwsze pytanie, które zwykle pada, gdy ktoś chce rozpocząć naukę języka. Nasza szkoła języka niemieckiego Moose przygotowała wygodny formularz (znajdziesz go po prawej stronie witryny), dzięki któremu dowiesz się, ile zapłacisz za zajęcia indywidualne lub grupowe.

Wybierz swoje miasto, liczbę uczestników, preferowany rodzaj zajęć (lekcje online, lekcje tradycyjne trwające 60 lub 90 min, korepetycje), a także częstotliwość zajęć. Przykładowo, osoby zainteresowane korepetycjami zwykle wybierają 4-8 spotkań miesięcznie, ale intensywny kurs niemieckiego może odbywać się nawet 16 razy w ciągu miesiąca! Wszystko zależy od potrzeb naszych kursantów. Warto pamiętać, że zajęcia indywidualne dają najlepsze i najszybsze efekty, z kolei zajęcia grupowe wiążą się z niższymi kosztami w przeliczeniu na osobę.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń - potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt. Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Rozpocznij naukę niemieckiego z Moose, a za rok z dumą stwierdzisz, że było warto. Nasi lektorzy pokażą Ci, że nauka może być przyjemna, a jej efekty mogą wiele zmienić w Twoim życiu. Czekamy na Ciebie!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę