Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Kutnie!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Istniejemy na rynku od 1994 r., zatrudniając ponad 1000 lektorów w 100 oddziałach w całej Polsce!

Przygotowujemy do matury czy też egzaminów takich jak: FCE czy CAE. Nauczymy Cię słownictwa niezbędnego w pracy, dopasowanego do branży. Native speakerzy znają potrzeby Klienta biznesowego, dlatego nasze kursy są efektywne. Dla dzieci mamy ciekawe kursy, łączące zabawę z nauką. Taka forma nauczania to prawdziwa przygoda, która podniesie poziom znajomości języka Twojego dziecka.

MOOSE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji