Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – szkoła językowa w Kutnie, której warto zaufać

Centrum Języków Obcych MOOSE jest liderem wśród szkół językowych w Polsce z długą tradycją i bogatym doświadczeniem. Posiadamy już prawie 100 oddziałów w różnych miastach na terenie całego kraju. Współpracujemy z ponad tysiącem świetnie wykwalifikowanych lektorów, którzy z sukcesami nauczają języków obcych dzieci i dorosłych w każdej grupie wiekowej i na wszystkich etapach zaawansowania. Prowadzimy również szkolenia branżowe oraz specjalistyczne dedykowane klientom biznesowym.

MOOSE szkoła językowa w Kutnie oferuje szeroki wybór kursów indywidualnych i grupowych oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Uczymy także obcokrajowców języka polskiego. Każdego roku pomagamy tysiącom uczniów rozwijać swoje umiejętności i podnosić kompetencje zawodowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów, zacznij biegle władać wybranym językiem obcym i spełniać swoje marzenia o podróżach i atrakcyjnej pracy.

MOOSE to najlepsza szkoła języka angielskiego (i innych) dla dzieci i dorosłych

MOOSE to szkoła języka angielskiego, niemieckiego, a także wielu innych, w której możesz rozpocząć naukę od podstaw i doskonalić biegłość językową. Oferujemy kursy dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania z programem dopasowanym indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Doświadczeni lektorzy prowadzą bardzo ciekawe i angażujące zajęcia, dzięki czemu nauka angielskiego i innych języków jest czystą przyjemnością. Z nami skutecznie przygotujesz się także do dowolnego egzaminu i uzyskania międzynarodowego certyfikatu, m.in. FCE, CAE, DELE i DALF.

Dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym proponujemy również korepetycje z angielskiego w Kutnie, które pozwolą szybko uzupełnić braki i rozwijać znajomość języka. Indywidualna praca z lektorem umożliwia ćwiczenie konwersacji, odpowiednie dostosowanie powtórek i skuteczne utrwalenie materiału. Dodatkowe korepetycje z niemieckiego i innych języków przydadzą się także ósmoklasistom, maturzystom i studentom, aby mogli lepiej przygotować się do egzaminów końcowych i zdać je śpiewająco.

Szkoła języków obcych MOOSE idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

Indywidualne podejście oraz duża elastyczność w stosunku do potrzeb i dyspozycyjności każdego ucznia to znaki rozpoznawcze MOOSE CJO. Starannie zweryfikujemy Twoją wiedzę oraz poziom zaawansowania przed rozpoczęciem zajęć i pomożemy wybrać kurs języka niemieckiego, angielskiego lub innego optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań oraz możliwości. Dobierzemy zakres materiału, dzięki któremu będziesz rozwijać swoje umiejętności oraz tryb pracy, który pozwoli Ci uczyć się w naturalnym tempie.

Szkoła językowa MOOSE oddział Kutno oferuje lekcje online, więc nie musisz tracić czasu na dojazdy i możesz uczyć się w dowolnym miejscu o dogodnej porze. Grafik zajęć elastycznie dostosujemy do Twoich potrzeb oraz planu dnia. W zależności od spodziewanych efektów możesz wybrać odpowiednią długość lekcji i intensywność nauki angielskiego lub innego języka obcego. Wszystkim nowym uczniom proponujemy dwutygodniowy okres próbny, aby każdy mógł sprawdzić, czy szkoła języków obcych MOOSE spełnia jego oczekiwania.

MOOSE szkoła językowa w Kutnie – zapraszamy do nauki z nami

Kursy oraz korepetycje z angielskiego i innych języków możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku. Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy poprzez zakładkę „Zapisy” na naszej stronie internetowej, mailowo albo telefonicznie. Jeśli przed podjęciem decyzji chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty i sposobu nauczania w szkole językowej MOOSE w Kutnie – zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Możesz do nas zadzwonić lub napisać maila, wszystkie dane znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka