Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Rzeszowie

Ogólnopolska szkoła języków obcych prowadzi kurs angielskiego w Rzeszowie. Najważniejszym celem Centrum MOOSE jest podnoszenie umiejętności językowych. Lekcje prowadzą doświadczeni nauczyciele z odpowiednim przygotowaniem i znajomością różnych metod nauki. Sprawiają, że szybko poprawia się wymowa i poszerza się zasób słów. Lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze, która sprzyja efektywnej nauce. Tryb kursów dopasowuje się do potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego i wybierz kurs dla siebie.

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji z lektorem odbywają się na miejscu w szkole lub w domu ucznia (z bezpłatnym dojazdem). Profesjonalni wykładowcy przygotowują indywidualny program nauki. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub biznesowym, stosowanym w umowach międzynarodowych.

Intensywny kurs języka angielskiego przed maturą


Szkoła językowa efektywnie wspiera uczniów szkół podstawowych i średnich w opanowaniu materiału objętego programem nauczania. Młodzież często wybiera przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE, CAE, CPE. Nasi studenci samodzielnie decydują o częstotliwości i czasie trwania zajęć (standardowo lekcje angielskiego trwają 60-90 minut) i miejscu spotkań, które im najbardziej odpowiada.

Intensywny kurs języka angielskiego może się odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu. Lektor przerobi z uczniem materiał, do egzaminu i wytłumaczy trudniejsze zagadnienia. Młodzież chętnie wybiera zajęcia w zaciszu własnego pokoju. Może w ten sposób poświęcić się nauce bez niepotrzebnego rozpraszania się.

Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz w pełni skoncentrować się na nauce. W miastach, w których znajdują się nasze oddziały (np. MOOSE Rzeszów) dojazd do ucznia jest bezpłatny. W przypadku utrudnionego dojazdu lub znacznych odległości zastrzegamy sobie prawo pobierania niewielkiej opłaty. Zajęcia mogą się także online przez wybrany komunikator.

Język angielski dla dzieci

Rodzice, zapisując swoje pociechy na język angielski dla dzieci, chcą mieć pewność, że maluchy będą bezpieczne i pod najlepszą opieką. Szkoła języka angielskiego w Rzeszowie zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy cieszą się nieskazitelną opinią. Bez presji i konieczności nadążania za grupą, lektor w pełni koncentruje się na małym uczniu i oddaje mu 100 proc. swojej uwagi.

Indywidualne lekcje to efektywna nauka angielskiego i szybko zauważalne postępy. Uczenie się przez zabawę, gry z interakcją dziecka, ciekawe tematy i przyjazna atmosfera stwarzają doskonałe warunki do rozbudzania ciekawości nowymi słówkami. Dlatego warto wziąć pod uwagę angielski dla dzieci w naszej szkole!

Wybierz tryb nauki angielskiego dostosowany do potrzeb:

  • Indywidualne kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy lub spotkania w grupach od 2 do 10 osób.

  • Korepetycje z angielskiego – nadrobienie z lektorem zaległości i pomoc w zaliczeniu większych partii materiału. Uczeń może poprosić o wytłumaczenie trudniejszych zagadnień i w przyjaznej atmosferze przyswoić cały materiał.

  • Intensywny kurs języka angielskiego przed ważnym egzaminem (matura). Ten tryb nauki jest najbardziej skuteczny i przynosi wymierne rezultaty. Nasi studenci osiągają bardzo dobre wyniki i dostają się na wymarzone studia.

  • Lekcje angielskiego dla profesjonalistów pomagające w nauce języka specjalistycznego, technicznego i biznesowego. Uczymy żargonu i jak negocjować z partnerami biznesowymi po angielsku.

  • Nauka angielskiego, by przełamywać bariery w mówieniu, poprawę płynności wymowy i zasobu słów (język angielski dla dorosłych). Przyjemna atmosfera i ciekawe zajęcia zachęcają do rozwijania miłości do języków obcych.

  • Angielski dla dzieci w formie gier i zabaw. Dziecko jest pod bardzo dobrą opieką i szybko przyswaja nowe słówka.

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego są najczęściej wybierane przez tych, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje językowe i podnieść atrakcyjność na rynku pracy. Stale rośnie zapotrzebowanie na pracowników, którzy potrafią mówić oraz pisać biegle po angielsku i niemiecku. Pomagamy naszym kursantom w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i poznać zagadnienia związane z konkretną branżą. Indywidualne korepetycje z niemieckiego z doświadczonym lektorem są najefektywniejszą formą nauki, która szybko przynosi efekty.

Kurs języka niemieckiego

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, wybierz kurs języka niemieckiego dopasowany do Twojego poziomu wiedzy. Dzięki dobrej znajomości języka łatwiej będzie Ci znaleźć atrakcyjną i dobrze płatną pracę. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to świetna inwestycja, która pomoże szybciej dostać awans. Nie czekaj i zapisz się już dziś na lekcje niemieckiego w naszej szkole!

Korepetycje z hiszpańskiego

Korepetycje z hiszpańskiego (lub innego języka obcego) mogą być przyjemnym urozmaiceniem codziennej rutyny. Powszechnie wiadomo, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na pracę mózgu i tworzy nowe połączenia neuronowe. Ogólnie nauka pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć i refleks. Zostało to naukowo udowodnione!

W Rzeszowie korepetycje z hiszpańskiego mogą się odbywać stacjonarnie w naszej szkole lub przez internet. Dla wszystkich, którzy są na co dzień bardzo zajęci oraz łączą pracę z obowiązkami domowymi, proponujemy indywidualne korepetycje z hiszpańskiego z lektorem realizowane przez komunikator Skype. Jeżeli uważasz, że brakuje Ci czasu i wolisz ustalać na bieżąco termin lekcji, to takie rozwiązanie ułatwi Ci naukę języka hiszpańskiego.

Efektywna nauka języka hiszpańskiego


Szkoła hiszpańskiego organizuje zajęcia indywidualne, które charakteryzują się przede wszystkim efektywnością. Po kilku miesiącach będziesz mógł zauważyć duże postępy. Przede wszystkim poczujesz się o wiele swobodniej w używaniu języka. To zasługa zwiększenia zasobu słownictwa oraz przełamania bariery w mówieniu. Z nami nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna i daje satysfakcję.

Skontaktuj się z nami!

Szkoła języków obcych w Rzeszowie czeka na tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe. Jeżeli masz wątpliwości i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz rzeszow@moose.pl. Numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zgłoś się do MOOSE - Oddział Rzeszów i skorzystaj z możliwości zapisania się na lekcje próbne. Rozpocznij z nami naukę języka hiszpańskiego. Razem przełamiemy bariery!

Wszystkie korepetycje w Rzeszowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka