Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Białystok – skuteczna nauka języków.

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Białymstoku!
Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Od 1994 roku budujemy silną pozycję na rynku, zatrudniając każdego roku ponad 1000 lektorów w całej Polsce!

Proponujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług związanych z nauką języków obcych. Nasza kadra nauczycielska z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym uczy dzieci w każdym wieku. Przygotowujemy także do egzaminów takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Uczymy słownictwa biznesowego czy specjalistycznego żargonu, który pozwala na pracę czy prowadzenie biznesu na całym świecie. Nasi lektorzy windują wyniki swoich kursantów na egzaminach maturalnych. Z sukcesem przygotowujemy Uczniów także do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Nie boimy się wyzwań i nauczymy każdego mówić lepiej w wybranym języku.

To, co wyróżnia naszą szkołę to całkowicie indywidualne podejście do każdego ucznia. Plan nauczania zawsze uwzględnia potrzeby kursanta - zarówno jeśli chodzi o tematykę prowadzonych zajęć, jak i godziny nauczania. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonałe doświadczenie naszych lektorów sprawia, że nasze kursy posiadają 100 % gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Białymstoku naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całego Białegostoku (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Zapraszamy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji