Poznaj nasz oddział Moose


Skuteczna nauka angielskiego na każdym poziomie

O tym, jak ważna jest nauka angielskiego warto regularnie przypominać; wiele osób uważa, że po ukończeniu szkoły dalsze uczestnictwo w kursach językowych nie jest potrzebne. Język angielski nigdy nie był Twoją mocną stroną, a niemiecki nadal sprawia Ci spore problemy? Pracodawcy w całej Polsce, w tym także w Białymstoku coraz częściej zwracają uwagę na umiejętności językowe. Jeśli myślisz o zmianie pracy lub szykujesz się do awansu, postaw na profesjonalny kurs językowy. Białystok może skorzystać z oferty naszego Centrum Języków Obcych – u nas poznasz angielski, język niemiecki oraz inne języki obce, szybko i efektywnie!

Indywidualne podejście i najwyższa jakość

Nasze Centrum Języków Obcych to firma działająca w branży językowej od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało stworzeniem placówek w wielu polskich miastach. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa, a nasze zajęcia cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. Jeśli szukasz szkoły języków obcych, w której zajęcia dopasowane są do potrzeb każdego kursanta, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej angielski dla dorosłych i dzieci, zajęcia na poziomie podstawowym i zaawansowanym, możliwość przygotowania do egzaminów i szereg innych propozycji. Polecamy szczególnie zajęcia z dojazdem: nasi lektorzy przyjadą do Twojego domu lub pracy, by przeprowadzić zajęcia w dogodnym dla Ciebie terminie. Nasza szkoła to nowoczesny sposób nauki dla wszystkich – od najmłodszych po najstarszych.

Angielski dla dzieci w naszej szkole na pierwszy rzut oka przypomina przede wszystkim dobrą zabawę. Taki system nauki doskonale sprawdza się w przypadku najmłodszych uczniów. Koniec z wkuwaniem słówek czy zawiłościami gramatyki! Podczas naszych zajęć realizujemy autorski program, podczas którego najmłodsi bawią się i jednocześnie poznają podstawy języka. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę jak najwcześniej, a przy tym nie chcesz od razu sadzać go w szkolnej ławce, nasze zajęcia dla najmłodszych będą najlepszym wyborem. Kadra posiada nie tylko dużą wiedzę z zakresu nauki języków obcych, ale również doświadczenie pedagogiczne. Zadbaj o to, by Twoja pociecha polubiła naukę języka już od najmłodszych lat!

Dla starszych dzieci oraz nastolatków w naszej ofercie znajdą się przede wszystkim zajęcia pogłębiające wiedzę szkolną. W licznych klasach podczas lekcji języka angielskiego nauczyciel nie ma możliwości indywidualnej pracy z uczniem; brak czasu na efektywne powtórki czy ćwiczenia konwersacji. Nasza szkoła językowa dba o to, by każdy z kursantów miał możliwość pracy nad konkretnymi obszarami. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z gramatyką, otrzyma dodatkowe materiały do ćwiczeń; z kolei uczniowie przygotowujący się do matury mogą liczyć na solidne powtórki. Dobrze wiemy, że zarówno dzieci, jak i dorośli uczą się we własnym tempie, dlatego nasze zajęcia zorganizowane są w taki sposób, by każdy z kursantów mógł pracować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Taki system pozwala na osiągnięcie maksymalnej efektywności – rezultaty widoczne są zarówno w wynikach egzaminów, jak i podczas wykorzystania posiadanych umiejętności w praktyce. Indywidualne zajęcia z lektorem pozwalają na osiągnięcie maksymalnych efektów, co w przypadku uczniów obciążonych pracami domowymi z każdego przedmiotu jest doskonałym rozwiązaniem. Zajęcia z lektorem przebiegają wówczas sprawnie, a kursant nie traci czasu na dojazdy oraz m.in. sprawdzanie prac domowych całej grupy.

W przypadku zajęć dla dorosłych podstawowym problemem jest przede wszystkim brak czasu. Po ośmiu godzinach pracy mało kto chce tracić czas na dojazdy na zajęcia dodatkowe. Dołóż do tego obowiązki domowe i rodzinne – i coraz trudniej będzie znaleźć choć odrobinę czasu na naukę języków obcych. Z myślą o takich osobach oferujemy możliwość indywidualnej nauki języka z dowozem. Nasi lektorzy dojeżdżają do domów lub zakładów pracy w granicach administracyjnych miasta. Dzięki temu nie spędzasz czasu w samochodzie lub komunikacji miejskiej oraz możesz decydować o tym, kiedy masz czas na naukę. Jeśli przed zapisaniem się na zajęcia z języka obcego do tej pory powstrzymywał Cię sztywny harmonogram i terminy, teraz możesz postawić na opcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Sprawdź, jak prosta i przyjemna może być nauka angielskiego we własnym domu. Gwarantujemy, że znajdziesz w ciągu tygodnia trochę czasu na zajęcia w takiej właśnie formie.

Korzystanie z języka angielskiego już w niemal każdej firmie jest wręcz koniecznością. Pracodawcy coraz częściej wymagają znajomości języków obcych od swoich pracowników. Jeśli planujesz awans, musisz liczyć się z koniecznością zdobycia dodatkowych kompetencji. Wśród nich znajduje się często posługiwanie branżowym językiem angielskim. Z myślą o takich sytuacjach przygotowaliśmy kursy języka angielskiego oparte na nauce specjalistycznych zwrotów. Dzięki nam bez problemu zagłębisz się w niuanse językowe związane z daną dziedziną. W przypadku większej grupy zainteresowanych istnieje możliwość wyboru zajęć z dojazdem lektora do miejsca pracy. To najwygodniejszy sposób na podniesienie kwalifikacji pracowników – jeśli jesteś pracodawcą, sprawdź naszą ofertę grupowych kursów językowych.

Wszystkie korepetycje w Białymstoku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka