Szkoła językowa Kraków


Witamy na stronie Moose Centrum Języków Obcych - uczymy angielskiego i innych języków w Krakowie!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm. Oferujemy korepetycje i kursy z różnych języków, od angielskiego, przez niemiecki, rosyjski, włoski czy hiszpański. Kraków to miejsce pełne możliwości, dużych firm i międzynarodowych korporacji. Chętnie pomożemy Ci w zdobyciu ciekawej pracy dzięki podniesieniu Twoich kompetencji językowych.

Zalety naszych kursów językowych

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych szkół w Krakowie. Mamy największą liczbę lektorów w porównaniu do innych szkół działających na terenie miasta. Prowadzimy naukę wielu języków obcych w Krakowie w tym: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców. Oferujemy naukę w domu klienta: zapewniamy bezpłatny dojazd lektora na terenie całego miasta pod wskazany adres (ucznia lub firmy), dzięki czemu możesz uczyć się języka od najlepszych, nie wychodząc z domu. Mamy atrakcyjne ceny, konkurencyjne w stosunku do innych szkół językowych. Angielskiego lub francuskiego w Krakowie najkorzystniej jest uczyć się w Moose - sprawdź nas!

Zapewniamy 2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć, żebyś upewnił się, czy nasz sposób nauki jest Ci bliski. Proponujemy naukę różnych języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski w Krakowie na każdym poziomie zaawansowania, z przygotowaniem do dowolnego wskazanego przez klienta egzaminu, także do matury. Dla klientów o szczególnych wymaganiach przygotowaliśmy ofertę nauki języka obcego biznesowego, medycznego, technicznego, prawniczego itp. Przykładowo, korepetycje z angielskiego w Krakowie mogą obejmować słownictwo, które przyda Ci się na stanowisku, na którym pracujesz. Przyjmujemy uczniów w każdym wieku, a umiejętności i kwalifikacje lektorów dopasowujemy do wieku ucznia. Nawet dzieci mogą korzystać z naszej oferty i uczyć się angielskiego na korepetycjach w Krakowie.

Oferujemy naukę przez Skypa. Możesz szlifować język hiszpański, niemiecki, lub inny, nawet jeśli nie przebywasz w Krakowie. To świetne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, związany z podróżami lub częstymi zmianami grafiku, a także dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Angielski i inne języki — korepetycje w Krakowie

Nasze kursy językowe charakteryzuje wszechstronne nauczanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Uczniów. Lektorzy ze szkoły Moose z sukcesem przygotowują swoich uczniów do egzaminów (m.in. testów ósmoklasisty i egzaminów maturalnych czy językowych takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Udzielamy korepetycji z francuskiego i innych języków na terenie Krakowa, a także zdalnie — za pomocą Skypa.

Chętnie przeszkolimy Twoich pracowników w zakresie słownictwa biznesowego czy żargonu potrzebnego do skutecznego działania w Twojej branży. Poza angielskim oferujemy możliwość nauki mniej standardowych języków — w naszej ofercie znajdziesz np. włoski. Kraków chętnie wybiera kursy z naszej oferty właśnie ze względu na wszechstronność i indywidualne podejście do procesu nauki, co pozwala na szybkie podniesienie kompetencji językowych. Obecne szybkie tempo życia sprawia, że rynek pracy zmienia się niezwykle dynamicznie. Warto wybrać językowe korepetycje (może rosyjski?), aby znaleźć satysfakcjonującą pracę w Krakowie.

Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne kursy „MOOSEkids”, podczas których nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym będą uczyć Twoje dzieci poprzez zabawę. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Sprawiamy, że różne języki obce, w tym język niemiecki są świetną zabawą. Zajęcia odbywają się w Krakowie. Starsze dzieci w wieku szkolnym mogą rozwijać swoje zainteresowania dzięki ofercie językowych korepetycji (np. język hiszpański) w Krakowie.

Szkołę Moose wyróżnia indywidualne podejście do każdego ucznia, autorski program i profesjonalizm lektorów. Takie połączenie musi zaowocować sukcesem! Jesteśmy przekonani, że korepetycje (np. z języka niemieckiego) w Krakowie pozwolą szybko rozwijać umiejętności naszych kursantów, przekładając się na wyższe kwalifikacje i większe możliwości kariery zawodowej. W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Krakowie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Nasze kursy i lekcje, w tym korepetycje z włoskiego czy francuskiego prowadzimy nie tylko w Krakowie — obsługujemy całe województwo małopolskie. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu. W przypadku większej odległości lub utrudnionego dojazdu kwota za lekcje jest nieznacznie wyższa, ale lektorzy Moose dotrą wszędzie tam, gdzie są potrzebni.

Skontaktuj się z nami już dziś! Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Krakowie przy ul. Smoleńsk 29.

Udzielamy wszelkich informacji telefonicznie mailowo.

Telefon: 12 430 02 62 lub 601 651 661

Mail: krakow@MOOSE.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy do nauki!

Wszystkie korepetycje w Krakowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka