Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Kaliszu

Dobra znajomość języka pozwala dostać się na wymarzony kierunek studiów lub zdobyć interesującą pracę. Od umiejętności językowych niejednokrotnie zależą wysokie zarobki, awans na wyższe stanowisko, a także lukratywne kontrakty zagraniczne. Korepetycje z angielskiego rozwijające umiejętności zawodowe, specjalistyczne słownictwo branżowe to jedna z opcji nauki, którą oferuje szkoła języków obcych MOOSE Kalisz.

Niezależnie od wieku nauka angielskiego i innych języków obcych ma korzystny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Dzięki poznawaniu nowego słówka, jego znaczenia, wymowy i gramatyki stymuluje się neurony do tworzenia nowych połączeń. Nazywane jest to plastycznością synaptyczną, czyli zdolnością synaps do kreowania połączeń z innymi synapsami. Zwiększa się dzięki temu zdolność koncentracji i umiejętność podejmowania decyzji. Wszechstronny rozwój jest dostępny dla każdego dzięki zajęciom, które oferuje kaliska szkoła językowa.

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego pozwolą na szybką i efektywną naukę pod okiem doświadczonego lektora. Szkoła uczy języka biznesowego, żargonu specjalistycznego, dopasowanego do danej branży. Zgłoś się i określ swój cel nauki, a na pewno zaprojektujemy unikatowy program nauczania, który przyniesie efekty. Zapisz się na kurs językowy przygotowany tylko dla Ciebie.

Można się zgłosić zarówno na lekcje angielskiego od podstaw, jak i zajęcia dla zaawansowanych. Młodzież chętnie decyduje się na korepetycje przygotowujące do matury oraz do egzaminów takich jak: FCE i CAE. Rodzice natomiast zapisują swoje pociechy na angielski dla dzieci. Lektorzy kształcą najmłodszych, wykorzystując zabawę do nauki języka. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć to gwarancja jakości. Wspólny język znajdziemy z każdym!

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego są przeznaczone nie tylko dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dedykujemy je wszystkim, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe. Pomożemy nawiązać rozmowę na każdy temat, a także zrozumieć trudne zagadnienia zawodowe i nadrobić zaległości z programu w szkole.

Nauka niemieckiego z lektorem, który profesjonalnie przygotowuje zajęcia to znakomita okazja, aby powtórzyć i zrozumieć te partie materiału, którzy przysparzają najwięcej trudności. Bez żadnego stresu można zapytać o wszystko, co w języku niemieckim wydaje się niejasne i poprosić o wytłumaczenie. Korepetycje z niemieckiego często wybierają uczniowie, którzy chcą zdać egzamin językowy na wysokim poziomie, a także studenci.

Kurs języka niemieckiego

Kurs języka niemieckiego prowadzą lektorzy MOOSE dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowe zajęcia często pozwalają zdobyć nowe i podnieść na wyższy poziom dotychczasowe umiejętności zawodowe z myślą o lepszej pracy. Lekcje mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo, w wybranych miejscach:

  • w salach zajęciowych, którymi dysponuje szkoła językowa

  • w domu (dojazd na terenie miasta Kalisz jest bezpłatny, w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu doliczana jest niewielka opłata)

  • w siedzibie firmy klienta

  • online za pośrednictwem np. Skype lub innego, wybranego komunikatora

Kurs języka niemieckiego online prowadzony w formie zajęć przez Skype to pełnowartościowy tryb nauki, który zapewnia bardzo dobry kontakt z lektorem. Dużą zaletą kursów prowadzonych przez komunikator jest niezależność od pogody i odległości od szkoły językowej. Taki tryb nauki nie wymaga dojazdów, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i pieniądze, a także w pełni skoncentrować się na nauce.

Kursy online — wygodna nauka języka obcego

Nauka języka online umożliwia komfortową naukę w zaciszu własnego pokoju. Dla większości osób jest to ogromny atut. Ułatwia skupienie się na omawianym materiale bez niepotrzebnego rozpraszania uwagi na mniej istotne elementy. W trybie online prowadzony jest zarówno kurs języka niemieckiego od podstaw, jak i zajęcia dla zaawansowanych.

Rozwiązanie to ułatwia także dopasowanie terminu zajęć do własnego harmonogramu i znalezienie wolnej chwili na naukę. Osoby, które często wyjeżdżają służbowo i przebywają poza swoim miejscem zamieszkania, wcale nie muszą rezygnować z lekcji. Po prostu uczą się tam, gdzie jest im najwygodniej, a nauka niemieckiego jest o wiele łatwiejsza do zaplanowania.

Nauka języka hiszpańskiego Kalisz

Nauka języka hiszpańskiego w szkole językowej MOOSE Kalisz jest niezwykle efektywna. Szkoła tworzy kursy w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczony lektor przygotowuje program nauczania, biorąc pod uwagę wyjściowe umiejętności ucznia, a także cele i potrzeby, które zostały ustalone na początku. Tryb zajęć pozwala w krótkim czasie osiągnąć zamierzone efekty.

Korepetycje z hiszpańskiego w Kaliszu mogą przybrać formę kursu językowego, który jest przygotowany specjalnie dla Ciebie. Miejsce, czas i zakres materiału również są dostosowane do potrzeb kursanta. Możesz zdecydować, jak często chcesz się uczyć i ile ma trwać pojedyncza lekcja. Szkoła hiszpańskiego w Kaliszu dostosowuje naukę, w zależności od tego, ile osób będzie uczestniczyć w zajęciach. Do wyboru jest tryb indywidualny lub kurs w niewielkich grupach znajomych.

Szkoła języków obcych MOOSE
Ogólnopolska szkoła języków obcych MOOSE działa w wielu miastach na terenie całej Polski. Kadra dydaktyczna jest starannie wyselekcjonowana i posiada duże doświadczenie. Oddział Kalisz daje możliwość wszystkim zainteresowanym szerokiego dostępu do kursu języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego oraz pomocy w podwyższaniu swoich umiejętności językowych. W oddziale w Kaliszu otrzymają Państwo więcej informacji, jak skorzystać z kursów językowych z dojazdem lub online. Do zobaczenia!

Wszystkie korepetycje w Kaliszu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka