Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Trzebinia.

MOOSE Centrum Języków Obcych w Trzebini wita Cię na swojej stronie!

Jeżeli tu jesteś, oznacza zapewne, że poszukujesz skutecznej szkoły językowej, która będzie w stanie pomóc Ci w szybkiej nauce języka obcego. Cieszymy się, że nas odwiedzasz, bo nauka w MOOSE może dać Ci więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Nasze centrum w Trzebini uczy aż siedmiu języków. Posiadamy przygotowanie dydaktyczne i pedagogiczne, dzięki czemu możemy uczyć w różnych grupach wiekowych. Nauka u nas to maksymalna elastyczność i świetne efekty. Z MOOSE możesz uczyć się grupie lub indywidualnie. Możesz omówić wszystko z naszym konsultantem i zamówić bezpłatny dojazd lektora do domu. Dajemy Ci wolną rękę i jednocześnie gwarancję, że nauka z nami będzie czymś, co pokochasz.

Kogo uczymy?

Uczniów szkół podstawowych.
Gimnazjalistów.
Maturzystów.
Studentów.
Pracowników i właścicieli firm.

Czego uczymy?

U nas poznasz:

Język angielski.
Język włoski.
Język francuski.
Język rosyjski.
Język hiszpański.
Język polski.
Język niemiecki.

Przygotujemy Cię do egzaminów FCE i CAE. Zapewnimy pomoce naukowe i polecamy podręczniki. Termin i godziny lekcji ustalisz samodzielnie. Gotowy? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji