Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Trzebini – Twoje drzwi do sukcesu

Nie da się ukryć, że znajomość języków to dziś wielki atut. Jest jak przepustka do kariery, dobrej pracy i zarobków wyższych niż przeciętne. Zapotrzebowanie na pracowników, którzy świetnie władają językami, jest obecnie przeogromne i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miało zmaleć. Dlatego już dziś postaw na to, co istotne i zapisz się na korepetycje z angielskiego, kurs języka niemieckiego i wiele innych lektoratów prowadzonych przez jedną z najlepszych szkół w Polsce – Centrum Języków Obcych Moose.

Ośrodki szkoły znajdziesz w całej Polce, zarówno w wielkich aglomeracjach, jak i mniejszych miastach, takich jak Trzebinia. We wszystkich filiach skupiamy najlepszych native speakerów, wykładowców i lektorów z ogromną wiedzą i doświadczeniem w nauczaniu języków oraz przygotowaniem pedagogicznym. Dzięki temu nasze zajęcia są nie tylko skuteczne, ale i niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące dla uczniów. Bazujemy na budowaniu relacji i szczegółowym rozpoznaniu potrzeb każdego z uczniów indywidualnie.

Efektywne korepetycje z angielskiego w Trzebini

Szkoła języka angielskiego Moose prowadzi kursy językowe oparte o autorski program edukacyjny o niezwykle wysokiej skuteczności. Każdorazowo optymalnie dopasowujemy ofertę do ucznia bądź grupy kursantów, tak by przebieg lektoratu jak najlepiej realizował założenia kursu, a jednocześnie uwzględniał możliwości i oczekiwania klientów. Dzięki temu możesz uczyć się tego, czego naprawdę chcesz i w zakresie, jaki Cię interesuje. Budując kursy tematyczne skupione wokół zainteresowań, tworzymy szansę na zwiększenie motywacji ucznia, a nawet znaczne przyspieszenie tempa przyswajania wiedzy.

By nauka angielskiego przynosiła pożądane rezultaty, potrzeba nie tylko dobrego programu i kursu jak najlepiej odpowiadającego na potrzeby, ale i miłej, przyjemnej atmosfery, rezygnacji z presji i nadmiernego stresu. Dlatego w Moose możesz samemu wybierać, co dla Ciebie dobre, decydować, z jakim lektorem chcesz się uczyć oraz gdzie odbywać zajęcia i w jakim wymiarze godzin. Jeśli przygotowujesz się do matury – korzystniejsze będą regularne spotkania w dłuższym czasie. Natomiast gdy szykujesz się na ważne wydarzenie czy istotne zmiany w życiu, jak poważny awans czy zagraniczny wyjazd – postaw na przyspieszony, intensywny kurs języka angielskiego.

Nauka angielskiego do matury, egzaminu i do pracy


W naszej szkole językowej znajdziesz bardzo szeroką ofertę zarówno doraźnej pomocy, jak i cyklicznych lektoratów oraz czasowych kursów prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli. I to na każdym poziomie nauczania. Posiadamy korepetycje z niemieckiego, angielskiego i wielu innych przedmiotów, dzięki którym Twoje dziecko nadrobi szkolne zaległości, świetnie zda testy i poprawi oceny. Starszym uczniom oferujemy pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, a studentom – w opanowaniu szerokiego programu uczelnianego i pozytywnym zaliczeniu sesji.

Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce posiadamy specjalny program skierowany do najmłodszych. MooseKids pozwoli Twojemu czterolatkowi zauroczyć się obcym językiem, poznawanym w trakcie wesołych gier i zabaw. I stworzy doskonałe podwaliny dla przyszłych sukcesów językowych. Dla dorosłych, szefów firm i pracowników wielkich korporacji mamy natomiast autorski program nauki języka biznesowego, który bez problemu pozwoli zapoznać się z branżowym słownictwem i zgłębić „obcy” język biznesowego dialogu.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka