Poznaj nasz oddział Moose


Kursy i korepetycje z angielskiego w Chełmie

Korepetycje z angielskiego w Chełmie przynoszą wiele korzyści uczniom, studentom oraz dorosłym, którzy chcą podwyższać swoje umiejętności językowe. Znajomość języka obcego w stopniu zaawansowanym pozwala na znalezienie atrakcyjniejszej pracy w Polsce lub za granicą. W życiu prywatnym płynna znajomość angielskiego oznacza poruszanie się po świecie bez bariery językowej. Udowodniono, że uczenie się nowych zwrotów i wymowy zwiększa pamięć i koncentrację. Tak wiele może zmienić nauka angielskiego w formie kursów lub korepetycji, które organizuje szkoła językowa w Chełmie.

Korepetycje z angielskiego w Chełmie

Korepetycje z angielskiego w Chełmie cieszą się coraz większą popularnością. Lekcje indywidualne z lektorem są okazją, by powtórzyć trudny materiał z lekcji w szkole i zapytać o zagadnienia, które nie są do końca zrozumiałe. Korepetycje z angielskiego poprawiają wymowę słówek i pomagają znacznie płynniej prowadzić konwersację. Wielu uczniów traktuje korepetycje z angielskiego jak kurs przygotowujący do matury lub innych egzaminów. Dzięki indywidualnej pracy z nauczycielem zyskują bardzo dobre wyniki na testach i dostają się na wybrany kierunek studiów.

Szkoła języka angielskiego Chełm

Szkoła języka angielskiego prowadzi zajęcia grupowe w małych zespołach od dwóch do dziesięciu osób, dzięki czemu każdy uczestnik utrzymuje kontakt z lektorem. Tryb nauczania i częstotliwość zajęć dopasowuje się do oczekiwań ucznia. Nasi klienci sami wybierają formę nauki (np. kurs języka niemieckiego) w pełni dopasowaną do swoich potrzeb.

Lektor dla każdego tworzy indywidualny program nauczania. Kursant uczy się dokładnie tego, co jest dla niego w danym momencie istotne. Może nadrobić zaległości ze szkoły, przygotować się do egzaminu lub doskonalić wybrane zagadnienia. Nasi lektorzy, zatrudnieni w oddziale Chełm to doświadczeni specjaliści. Potrafią sprawić, że nauka niemieckiego czy angielskiego będzie przyjemnym urozmaiceniem codziennych obowiązków.

Angielski dla dzieci i dorosłych

Szkoła językowa MOOSE organizuje angielski dla dzieci w formie ciekawych lekcji z elementami zabawy. Na dorosłych, którzy są zdecydowani podnieść swoje umiejętności, czekają kursy i lekcje indywidualne (korepetycje z angielskiego, korepetycje z niemieckiego). Nasi lektorzy prowadzą zajęcia szyte na miarę, w których kursanci wybierają najważniejsze parametry:

  • Poziom zaawansowania – nauka angielskiego od podstaw lub zaawansowana

  • Doskonalenie specjalistycznych zagadnień (np. słownictwo branżowe, przygotowanie do międzynarodowego egzaminu, rozmowa kwalifikacyjna)

  • Liczebność grupy - zajęcia grupowe prowadzimy dla niewielkiej liczby 2-10 osób, dzięki czemu każdej z nich lektor może poświęcić uwagę.

  • Zajęcia indywidualne z lektorem, konwersacje lub korepetycje (z niemieckiego, angielskiego).

  • Czas trwania zajęć - standardowo szkoła języków obcych organizuje lekcje 60-90 minut.

  • Częstotliwość spotkań – intensywna nauka niemieckiego lub angielskiego może się odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu (np. przygotowanie do matury).

  • Tryb nauczania – szkoła języków obcych Chełm, w domu kursanta lub online (Skype)

Chełm — nauka języka w domu

Nauka angielskiego lub niemieckiego może odbywać się w domu ucznia, a lektor po prostu dojedzie pod wskazany adres. W miastach, w których działają oddziały szkoły (np. Chełm), dojazd jest bezpłatny. Jeśli dojazd będzie utrudniony, zastrzegamy sobie możliwość naliczenia dodatkowej opłaty.

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się kursy online. To duża oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort dla naszych uczniów, którzy nie muszą wychodzić z domu. Jest to także udogodnienie dla osób, które często wyjeżdżają i z powodu nagłych podróży służbowych muszą odwołać lekcje. Kurs w trybie online daje możliwość uczenia się w każdym miejscu. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, oddział Chełm udzieli dodatkowych informacji. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka