Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Tarnowie

Centrum Języków Obcych MOOSE - ogólnopolska szkoła języków obcych prowadzi regularnie korepetycje z angielskiego. W Tarnowie są także organizowane korepetycje i kurs języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Nasz cel to udzielenie kursantom pomocy w podnoszeniu umiejętności i przełamywaniu barier językowych w życiu prywatnym i zawodowym.

Zatrudniamy doświadczonych lektorów z odpowiednim przygotowaniem do nauki. Sprawiają oni, że na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, a nauka jest bardzo efektywna. Tryb nauczania dopasowujemy ę indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Poznaj zalety nauki angielskiego w MOOSE Tarnów i wybierz swój kurs. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Korepetycje z angielskiego

Intensywne korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji są pomocne dla uczniów i studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminu (matura, międzynarodowe certyfikaty). Zajęcia odbywają się w domu ucznia, w firmie lub poprzez wybrany komunikator online.

Szkoła języka angielskiego - Tarnów

Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy przygotowują zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw albo prowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub biznesowym. Mamy największe doświadczenie i świetnych specjalistów. Nasze zalety to:

  • ponad 27-letnie doświadczenie w nauce języków obcych;

  • ogólnopolski zasięg i ponad 150 oddziałów na terenie całego kraju;

  • zatrudniamy ponad 1000 profesjonalnych lektorów;

  • posiadamy największe doświadczenie w branży.

Profesjonalne kursy z dojazdem do domu

Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy przyjeżdżają do domu lub siedziby firmy, dzięki czemu uczniowie oszczędzają czas i pieniądze oraz są w stanie w pełni skupić się na nauce. Zajęcia mogą się także odbywać w salach, którymi dysponuje szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Tarnów lub online, przez dowolnie wybrany komunikator (np. Zoom).

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i poznanie zagadnień związanych z daną branżą. Coraz więcej osób musi posługiwać się angielskim lub niemieckim w pracy, dlatego wciąż przybywa nam nowych studentów zmotywowanych do nauki.

Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i daj sobie szansę na rozwój zawodowy. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to doskonała inwestycja, która w przyszłości zaprocentuje awansem lub zmianą pracy na bardziej interesującą i lepiej płatną.

Szkoła językowa w Tarnowie

Jeżeli masz pytania i chciałbyś otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz na adres obsluga1@moose.pl. Numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Tarnów i rozpocznij naukę języka obcego.

Wszystkie korepetycje w Tarnowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka