Poznaj nasz oddział Moose


Moose Wodzisław Śląski – najlepsza szkoła dla Ciebie!

Szkoła językowa w Wodzisławiu Śląskim to jeden z ponad stu oddziałów i filii CJO Moose – renomowanego ośrodka, który każdego roku kształcitysiące osób, skutecznie ucząc podstawowych i dodatkowych języków obcych. Przygotowujemy do egzaminów i testów, pomagamy celująco zdać maturę i opanować materiał do zaliczeń, uzyskać językowe certyfikaty i ważne dyplomy. A także pomagamy znacząco zwiększyć Twoje szanse w wyścigu o miejsca na renomowanych uczelniach, stypendia i najlepsze stanowiska pracy.

Znajomość języków istotnie pomaga w codziennym życiu, wprost proporcjonalnie przekładając się na jego komfort i budowanie finansowego zaplecza. Znając angielski, niemiecki i inne ważne języki o międzynarodowym znaczeniu, masz ogromne szanse na wysoko płatną pracę, staż w najlepszej korporacji czy stanowisko w zagranicznym oddziale firmy. A także doskonałe możliwości samorozwoju, łatwość podróżowania w nieznane rejony świata czy zgłębiania dzieł światowej literatury w oryginale.

Nowoczesna i przyjazna szkoła języka angielskiego

W Moose nauka angielskiego przebiega nieco inaczej niż w klasycznych szkołach językowych, co wynika z unikatowego programu oraz jest istotną zasługą doświadczonej kadry nauczycielskiej. Nasi nauczyciele samodzielnie przygotowują absolutnie wyjątkowe i „skrojone na miarę” korepetycje z angielskiego dla swoich uczniów. Przygotowanie zajęć opiera się na doskonałym rozeznaniu w indywidualnych możliwościach kursanta - posiadanych umiejętnościach i trudnościach, a także - wyznaczonym celu.

Korepetycje z angielskiego w Wodzisławiu Śląskim skutecznie przygotują Cię na edukacyjne wyzwania - szkolne, studenckie i zawodowe. U nas - samodzielnie, lub przy pomocy wspierającego nauczyciela – decydujesz, ile i jak chcesz się uczyć. Osobom, którym zależy na bardzo szybkich efektach w krótkim czasie, oferujemy intensywne kursy, nawet do 24 lekcji w miesiącu. Tym, którzy pragną powoli i systematycznie poznawać gramatykę i słownictwo – zazwyczaj wystarczają średnio 2-3 godziny zajęć tygodniowo, by zaobserwować widoczne efekty pracy.

Kurs języka niemieckiego i angielskiego tam, gdzie chcesz

W Moose możesz wybierać, czy zajęcia z angielskiego lub korepetycje z niemieckiego chcesz odbywać na miejscu w siedzibie szkoły, we własnym domu, ulubionym lokalu czy on-line. Nasz nauczyciel przyjedzie do Ciebie, przywożąc ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli obawiasz się, że z powodu częstych wyjazdów nie uda Ci się dokończyć kursu – nic bardziej mylnego! Zawsze masz możliwość odrobienia utraconych zajęć bądź przejście w tryb zdalny i odbycie lekcji za pośrednictwem internetu.

Do większości dużych miast i na ich obrzeża korepetytorzy Moose z przypisanej okolicy przyjadą bezpłatnie. Nasi klienci sami wybierają najbardziej odpowiadającego im lektora, a w przypadku chęci wcześniejszego wypróbowania oferty – mają możliwość skorzystania z dwutygodniowego okresu próbnego. Dzięki opcji zajęć on-line bez trudu mogą zdecydować się na kurs nawet z nauczycielem z najbardziej odległej części kraju.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka