Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Rybniku

Korepetycje z angielskiego w Rybniku regularnie prowadzi znana i lubiana szkoła języków obcych MOOSE. Podnoszenie umiejętności językowych kursantów stało się najważniejszym zadaniem szkoły. Do pracy dydaktycznej zatrudniamy doświadczonych lektorów znających metody nauczania i posługujących się najnowszymi narzędziami. Sprawiają oni, że studenci szybko opanowują materiał, a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Poznaj zalety nauki w MOOSE i już dziś zapisz się na kurs lub korepetycje z angielskiego. Na pewno znajdziemy wspólny język!

Korepetycje z angielskiego

Młodzież chętnie wybiera korepetycje z angielskiego przygotowujące do wszystkich egzaminów. Nasi studenci samodzielnie decydują o planie zajęć, czasie ich trwania zajęć oraz miejscu, w którym będą się odbywały spotkania (stacjonarnie lub online). Wykładowcy dojeżdżają do domu uczniów bezpłatnie. W razie utrudnień w dojeździe doliczana jest drobna opłata. Nauka może się także odbywać w klasach lekcyjnych, którymi dysponuje szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Rybnik.

Kurs języka niemieckiego

Zapisz się na kurs języka niemieckiego, który odpowiada Twojej znajomości języka. Wykłady i ćwiczenia prowadzimy w małych grupach (max. 10 osób). Daje to możliwość skorzystania z pomocy lektora w każdej chwili i lepszego zrozumienia przerabianego materiału. Kursy i korepetycje z niemieckiego szybko przynoszą wymierne korzyści. Lekcje mogą być odskocznią od codziennych obowiązków lub dobrym sposobem na poznanie nowych osób.

Obecnie w wielu branżach związanych z handlem, przemysłem, czy turystyką pracownicy porozumiewają się w języku obcym, najczęściej angielskim lub niemieckim. Korepetycje z niemieckiego są świetnym sposobem na doskonalenie słownictwa technicznego i branżowego z wybranej dziedziny. Nauczysz się mówić płynnie w żargonie obowiązującym w Twojej branży.

Możemy pomóc przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i razem z Tobą napisać CV. Czy kurs języka niemieckiego zaprocentuje? Oczywiście, że tak! Tryb nauczania dopasowujemy się do potrzeb każdego kursanta. Nawet jeśli często wyjeżdżasz służbowo, lekcje w trybie online dają możliwość uczenia się wszędzie tam, gdzie jest zasięg.

Szkoła języków obcych - Rybnik

Szkoła językowa w Rybniku czeka na chcących uczyć się języków, są ambitne i zmotywowane. Jeżeli masz pytania i potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas maila na adres rybnik@moose.pl. Ekipa z oddziału w Rybniku z przyjemnością rozwieje wszystkie wątpliwości i zapisze Cię na zajęcia próbne w naszej szkole. Do zobaczenia w MOOSE w Rybniku!

Wszystkie korepetycje w Rybniku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka