Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Rybnik

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa ucząca
Klientów indywidualnych, jak i firmy. Jesteśmy liderem w nauczaniu języków w Polsce i posiadamy renomę, na którą zapracowaliśmy sobie przez ponad 20 lat działalności. MOOSE to natchnienie dla Uczniów, inspirowane przez najlepiej wykwalifikowanych nauczycieli.

Istniejemy już od 1994 roku, otwierając pierwsze biuro we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 90 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem.

Do zeszłego roku otworzyliśmy ponad 40 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Nasz oddział w mieście Rybnik oferuje kursy językowe z takich języków jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski. Sprawdź Nas i wejdź na wyższy pułap języka z doświadczonymi lektorami MOOSE!

Nasz program nauczania jest krojony na indywidualne potrzeby każdego Ucznia. Nie mierzymy wszystkich jedną miarą, każdy z Nas może liczyć na efektywny kurs, dopasowany do własnych potrzeb. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do matury czy egzaminów językowych takich jak: FCE czy CAE.

Przygotowujemy naszych Uczniów również do egzaminu ósmoklasity z wybranego języka obcego. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić najmłodszych w nauce języków. Szkolimy kadry menadżerskie, pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Sky is the limit – nauczymy każdego, kto ma silną motywację do nauki!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nauki.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji