Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Wejherowie

Szkoła języków obcych MOOSE Oddział Wejherowo prowadzi korepetycje z angielskiego dla dzieci i dorosłych. Nasi lektorzy pomagają kursantom m.in. poprawić płynność wymowy, lepiej poznać gramatykę i przełamać bariery językowe. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu ich pomoc sprawia, że nauka szybko przynosi efekty i nie jest nudna. Tryb nauczania zostaje dopasowany indywidualnie do potrzeb kursanta. Poznaj więcej atutów naszej szkoły i już teraz zapisz się na korepetycje z angielskiego w Wejherowie.

Korepetycje z angielskiego

Szkoła języka angielskiego zapewnia uczniom szkół podstawowych (egzamin ósmoklasisty) i średnich (matura) program przygotowujący do wszystkich egzaminów. Studenci samodzielnie decydują o harmonogramie zajęć, częstotliwości spotkań z lektorem i czasie trwania zajęć. Intensywne korepetycje z angielskiego mogą się odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu. Nasi kursanci osiągają znacznie lepsze wyniki na testach i dostają się na wymorzony kierunek studiów.

Kurs języka niemieckiego i angielskiego

Nauka angielskiego i niemieckiego odbywa się online lub w domu ucznia z bezpłatnym dojazdem lektora pod wskazany adres. Oferujemy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw (np. kurs języka niemieckiego dla początkujących) albo prowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym albo biznesowym. Konwersacje i ćwiczenia odbywają się w domu lub firmie, a także zdalnie.

Szkoła językowa w Wejherowie

Szkoła języka angielskiego MOOSE - Wejherowo zatrudnia najlepszych specjalistów. Przygotowują oni zajęcia dostosowane do potrzeb i umiejętności kursanta. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób i panuje na nich miła atmosfera. Nauczyciel tłumaczy trudniejsze partie materiału wymagające większego skupienia. Nauka przynosi szybkie efekty w postaci lepszych wyników na testach i egzaminach.

Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, a inne zalety naszej szkoły językowej to:

  • ponad 27 lat doświadczenia;

  • sieć ponad 150 oddziałów w całej Polsce;

  • pracuje z nami ponad 1000 zatrudnionych lektorów;

  • elastyczne podejście;

  • poznanie i odpowiedź na potrzeby studentów.

Korepetycje z niemieckiego

Profesjonalne korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i wybranych zagadnień. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i znajdź dla siebie możliwości rozwoju. Kurs lub korepetycje z niemieckiego z doświadczonymi lektorami to doskonały wybór.

Szkoła języków obcych

Szkoła czeka na osoby ambitnych i lubiących wyzwania. Jeżeli masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Numer telefonu i adres znajdziesz na stronie moose.pl. Zgłoś się do naszego oddziału Moose - Wejherowo i rozpocznij nowy etap nauki języka. Do zobaczenia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka