Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Wejherowo

MOOSE Centrum Języków Obcych to lider kursów językowych w Polsce. Renoma budowana od 20 lat przekłada się na tysiące zadowolonych kursantów, którzy każdego roku kończą nasze kursy.

Pierwszy oddział MOOSE powstał w 1994 roku we Wrocławiu i od tego czasu mamy już blisko 100 oddziałów w całym kraju. Umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki języka ludziom z mniejszych miejscowości. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Rozwijamy się równie dynamicznie tak jak nasi kursanci na kursach.

Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm. Kursy biznesowe budzą wielkie zainteresowanie i przygotowują pracowników do pracy za granicą. Z sukcesem uczymy dzieci, które stawiają pierwsze kroki na polu języków obcych, przekazując im wiedzę poprzez zabawę. Przygotowujemy młodzież do matury lub egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE. Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji