Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Sochaczewie MOOSE zaprasza

Nauka języka obcego stanowi doskonały sposób na podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz rozwój osobisty. Umożliwia awans lub przebranżowienie, daje dostęp do zagranicznych źródeł wiedzy i informacji, a także ułatwia dostęp do tekstów kultury - książek, filmów i seriali. Dla niektórych jest sposobem na odbywanie dalekich podróży bez bariery językowej, inni chcą poznać podstawy języka, by przeprowadzić się do innego kraju. Każdy z naszych uczniów ma inne cele. Nasz - to pomagać Wam je osiągnąć!

Szkoła języka angielskiego (i innych języków obcych) MOOSE Sochaczew działa od 1994 r. na terenie całej Polski, współpracując z ponad tysiącem doświadczonych lektorów. Prowadzimy zajęcia dla osób prywatnych i kursy językowe dla firm.

Na zajęcia z naszymi lektorami uczęszczają zarówno dorośli, których interesuje kurs języka niemieckiego, jak i uczniowie, dla których prowadzimy korepetycje z angielskiego. Dbamy, by każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie - bo dobre dopasowanie programu nauczania do potrzeb kursanta to klucz do sukcesu.

Nauka angielskiego lub innego języka obcego - czas start!

Lektorzy ze szkoły językowej MOOSE uczą dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania - od podstaw danego języka, po zaawansowane zagadnienia. Na życzenie prowadzimy zajęcia ze specjalistycznego języka wybranej branży, który przedstawia dużą wartość na rynku pracy. Nasi uczniowie mogą wybrać terminy zajęć (i bezpłatnie odwołać lekcje w razie konieczności), a także zdecydować o ich czasie i częstotliwości.

Uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia grupowe lub indywidualne, prowadzone w formie stacjonarnej (z możliwością dojazdu do domu klienta) lub online. Oba rozwiązania są bardzo wygodne dla kursantów - pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy, dzięki czemu nawet osoby z napiętym grafikiem mają szansę pogodzić naukę z innymi obowiązkami.

Korepetycje z angielskiego w Sochaczewie

Uczniowie chętnie korzystają z możliwości uczęszczania na korepetycje z niemieckiego, angielskiego lub innego języka obcego. Dzięki regularnym zajęciom z lektorem mogą przygotowywać się do lekcji i sprawdzianów, poprawić oceny i nadrobić zaległości. Lektor poświęca na trudniejsze zagadnienia tyle czasu, ile jest potrzebne, dzięki czemu uczniowie mogą bez stresu przyswoić potrzebny materiał.

Korepetycje są doskonałym sposobem na naukę do matury i pozwalają osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. To także inwestycja w przyszłość - bez względu na to, jakie uczeń ma plany na życie. Języki obce przydają się niemal każdemu i otwierają wiele życiowych dróg.

Skontaktuj się z nami

Nauczyliśmy języka tysiące osób. Niektórzy doskonale zdali niezbędne egzaminy, inni awansowali lub zmienili pracę, jeszcze inni - wybrali się w dalekie podróże lub poznali ciekawe osoby z innych krajów. Co Ty osiągniesz dzięki znajomości języków? Z przyjemnością pomożemy Ci w nauce i sprawimy, że stanie się efektywna. Skontaktuj się z nami i zapisz na pierwsze zajęcia - zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka