Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Sochaczew

W tym oddziale zapraszamy na lekcje ONLINE.

MOOSE Centrum Języków Obcych oddział Sochaczew zaprasza na zajęcia indywidualne lub grupowe prowadzone ONLINE przy pomocy komunikatorów internetowych.
Posiadamy ogromny zestaw kursów, które możesz rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego.
Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Nasz lektor stworzy specjalnie dla Ciebie program, odpowiadający Twoim potrzebom. Nigdzie indziej nikt nie będzie skupiać całej uwagi tylko na Tobie!

Sam wybierasz dzień i godzinę lekcji i czas jej trwania. Oszczędzasz sporo czasu, bo odbywają się online. Tylu benefitów nie oferuje żadna, inna szkoła językowa.
To niepowtarzalna okazja, aby utrwalić swoją znajomość języka obcego oraz wyjątkowa oferta dla osób, które nie miały czasu na naukę języka obcego podczas całego roku szkolnego!

Zapraszamy na wakacyjne konwersacje oraz ekspresowe kursy dla wszystkich, którzy wybierają się za granicę. Poznaj języki i dobrze wypoczywaj!

ANGIELSKI- Skorzystaj z indywidualnych kursów lub oferty skierowanej dla firm. Nasi lektorzy nauczą Cię zarówno języka biznesowego, jak i konwersacji, które przydadzą Ci się podczas wyjazdów zagranicznych! Przygotujemy Cię do matury czy egzaminów takich jak: FCE czy CAE. Nasi kursanci osiągają zdumiewające rezultaty na egzaminie gimnazjalnym z języka. Nasi lektorzy uczą także najmłodszych sprawiając, że nauka jest dla nich doskonałą zabawą!

NIEMIECKI- ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne- przygotujemy Cię do pracy w krajach niemieckojęzycznych! Pielęgniarka? Opiekunka? Budowlaniec? Dla nas to żaden problem! Przyjdź do Nas i naucz się niemieckiego w relatywnie krótkim czasie!

FRANCUSKI- to wspaniały język! marzy Ci się wyjazd do Paryża? A może wyjeżdżasz na wakacje do Francji? Oferujemy ekspresowe kursy językowe oraz konwersacje!

W ofercie posiadamy także inne języki takie jak rosyjski, włoski czy hiszpański.

GWARANTUJEMY:

- starannie wyselekcjonowaną kadrę lektorów,
- 60-minutową podstawową godzinę lekcyjną,
- umiarkowane ceny,
- elastyczny i dostosowany do klienta czas i miejsce zajęć, możliwość odwoływania i przekładania zajęć,

- 14-dniowy okres próbny dla każdego ucznia

Zapisy przyjmujemy:
- telefonicznie pod numerem telefonu: 601 631 771
- mailowo: siedlce@moose.pl;
- poprzez naszą stronę internetową: www.moose.pl

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji