Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego Grudziądz

Szkoła języka angielskiego w Grudziądzu należy do ogólnopolskiej sieci MOOSE. Regularnie prowadzimy korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych. W naszej szkole nauka angielskiego jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna. Priorytetem dla naszych nauczycieli jest to, aby każdy podniósł swoje umiejętności językowe na wyższy poziom i mówił płynnie po angielsku.

Zatrudniamy doświadczonych lektorów z niestandardowym podejściem do nauki języków obcych. Sprawiają oni, że studenci szybko przyswajają materiał, poszerzają zasób słówek i znajomość gramatyki. Tryb nauczania (długość i częstotliwość lekcji) dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów szkoły języków obcych MOOSE Grudziądz i wybierz kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Korepetycje z angielskiego

W Grudziądzu korepetycje z angielskiego odbywają się stacjonarnie w szkole, w naszych salach wykładowych lub w domu ucznia. Bezpłatny dojazd to standard i tylko w przypadku utrudnień doliczamy nieznaczną opłatę. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć lekcje angielskiego dla początkujących albo skupiające się na słownictwie specjalistycznym.

Przygotowanie do matury

Nauka angielskiego przed egzaminem jest zazwyczaj bardzo intensywna. Młodzież przygotowuje się do testu ósmoklasisty, matury, certyfikatu FCE i innych. Uczeń samodzielnie decydują o trybie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się one odbywały. Wykłady i ćwiczenia mogą się także odbywać zdalnie przez internet. Do tego celu trzeba tylko zainstalować komunikator np. Skype.

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych:

  • Profesjonalne kursy z dojazdem lektora do domu lub firmy (dojazd bezpłatny)

  • Przygotowanie do wszystkich egzaminów (matura, testy ósmoklasisty)

  • Wsparcie w nadrobieniu zaległości w szkole i zaliczeniu dużych partii materiału

  • Pomoc w nauce języka technicznego i biznesowego dla profesjonalistów

  • Przełamanie bariery w mówieniu, poprawienie płynności wymowy i zakresu słownictwa

Język angielski dla dzieci

Język angielski dla dzieci prowadzimy w formie zabawy poprzez śpiewanie, zagadki i gry. Zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach są adresowane dla dzieci powyżej 4 roku życia. Rodzice mogą być pewni, że oddają swoje pociechy pod dobrą opiekę. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy cieszą się nieskazitelną opinią na rynku. Bez żadnej presji i podążania za grupą, lektor w pełni skupia się na małym uczniu i może go obdarzyć całą swoją uwagą.

Indywidualne lekcje to efektywna nauka angielskiego i szybko widoczne postępy. Uczenie się poprzez zabawę i interakcję oraz przyjazna atmosfera stwarzają doskonałe warunki do nauki języka i ogólnego rozwoju dziecka. Wybierz angielski dla dzieci w Centrum MOOSE!

Nauka niemieckiego – korepetycje i kursy

Nauka niemieckiego (lub innego języka obcego) może być urozmaiceniem codziennych obowiązków i sposobem na przyjemne spędzenie czasu. Udowodniono bowiem, że uczenie się nowych słówek i fonetyki działa korzystnie na pracę mózgu. Tworzą się nowe połączenia między synapsami, a to z kolei pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć i szybkość podejmowania decyzji.

Wybierz kurs języka niemieckiego dopasowany do swojego poziomu wiedzy. Skorzystaj z tego, że znajomość języka zwiększa szanse na rozwój kariery zawodowej. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to świetna inwestycja, która może zaprocentować w przyszłości. Może otrzymasz awans lub lepsza praca będzie w zasięgu ręki. Zapisz się już dziś na lekcje w naszej szkole!

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz wątpliwości i chcesz otrzymać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij maila na adres grudziadz@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Zgłoś się do MOOSE Oddział Grudziądz i skorzystaj z lekcji próbnych. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Razem przełamiemy bariery!

Wszystkie korepetycje w Grudziądzu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka