Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Chorzowie!

Uczymy języków obcych już od 1994 roku. Przez ponad 25 lat zapracowaliśmy sobie na renomę i prestiż, zyskując status lidera wśród szkół językowych w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 lektorów w całym kraju i działamy w dużych oraz małych miastach. Naszym celem jest umożliwienie rozwoju każdemu, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania.

Moose Chorzów to szkoła językowa, która oferuje szeroki wachlarz usług, odpowiadających na potrzeby każdego klienta. Zwracamy dużą uwagę na indywidualne dostosowanie poziomu i sposobu prowadzenia zajęć do ucznia, aby nauka była maksymalnie efektywna.

Angielski dla dorosłych, dzieci i młodzieży w Moose Chorzów

Moose Kids, czyli angielski dla dzieci. Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym prowadzą kursy dla dzieci, ucząc poprzez zabawę. Maluchy już od czwartego roku życia mogą rozwijać się pod czujnym okiem naszych nauczycieli, doskonaląc swoje umiejętności językowe oraz rozwijając kreatywność i ciekawość świata. Zajęcia przypominają zabawy — są pełne gier, odgrywania scenek, śpiewania piosenek i innych angażujących aktywności. Rodzice z pewnością docenią możliwość dojazdu lektora do domu — ta opcja sprawia, że nie muszą martwić się czasochłonnym dowozem pociechy na zajęcia.

Przygotowujemy naszych uczniów do wybranego egzaminu o randze międzynarodowej (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), a także do matury (z wybranego języka obcego) lub egzaminu ósmoklasisty. Uczniom, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce, nadrobić materiał lub przygotować się językowo pod kątem przyszłych studiów, oferujemy korepetycje (w ofercie angielski, niemiecki i inne języki).

Uczymy także języka biznesowego czy żargonu specjalistycznego, dopasowanego do branży (np. medyczny, prawniczy, marketingowy etc.). Jeśli interesuje Cię język angielski, język niemiecki lub inny, którego potrzebujesz w pracy, do kontaktów biznesowych, lektorzy z Moose w Chorzowie pomogą Ci opanować umiejętności potrzebne, by biegle i pewnie posługiwać się specjalistycznym językiem w pracy. To znakomity sposób na rozwój firmy lub podniesienie swoich kompetencji, jeśli starasz się o nowe stanowisko.

Oferujemy naukę przez Skype’a. To rozwiązanie szczególnie wygodne dla osób, które dużo podróżują, często zmieniają miejsce zamieszkania lub mają wypełniony grafik. Z centrum językowym Moose możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego lub innego języka, gdziekolwiek jesteś — wystarczy połączenie z internetem!

Nauka angielskiego i innych języków dopasowana do Ciebie

Naszą domeną jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Kształcimy osoby w każdym wieku, bo jesteśmy przekonani, że na naukę i zdobywanie nowych umiejętności nigdy nie jest za późno! Nasi uczniowie to zarówno czteroletnie dzieci, jak i doświadczeni biznesmeni zarządzający dużymi firmami.

W czym tkwi nasz sekret?

Program nauczania tworzymy za każdym razem od nowa, biorąc pod uwagę tematykę interesującą kursanta, jego wiek i umiejętności. Dzięki temu możemy skutecznie uczyć i podnosić poziom znajomości języka obcego u naszych kursantów. Uczymy osoby na każdym poziomie zaawansowania — na początku zapytamy o Twoje cele i priorytety. Chcesz nauczyć się podstawowych zwrotów przed wyjazdem za granicę? A może chcesz podszkolić swój język obcy na poziomie biznesowym, aby Twoja firma mogła obsługiwać zagranicznych klientów? Każdy powód do nauki jest dobry — chętnie pomożemy Ci się rozwijać.

Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym uczniom gwarancję jakości. Lektorzy są wybierani spośród wielu kandydatów i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. To osoby, które z pasją dzielą się swoją wiedzą i mają wsparcie innych lektorów ze szkoły językowej Moose, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Na dodatek mogą „dostarczyć” wiedzę dosłownie pod Twoje drzwi, przyjeżdżając na wskazany adres!

Atutem Moose Chorzów, który doceniają nasi kursanci, jest indywidualne dopasowanie częstotliwości zajęć, ich terminów i godzin, a nawet czasu trwania lekcji. Wszystko po to, abyś mógł pogodzić naukę języka obcego ze swoimi codziennymi obowiązkami oraz rozkładem dnia i osiągał efekty możliwie szybko. Zajęcia prowadzimy zazwyczaj indywidualnie, „jeden na jeden” z lektorem, czasem w niewielkich grupach (np. kilku współpracowników, grupka znajomych). Dzięki temu możesz uczyć się dokładnie tego, czego potrzebujesz, bez presji nadążania za grupą lub monotonnego powtarzania materiału, który znasz. Z Moose poczujesz, że z zajęć na zajęcia jesteś coraz lepszy, rozwijasz się i idziesz do przodu!

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Chorzowie i na Śląsku zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Posiadamy liczne oddziały na Śląsku i dzięki temu możemy zapewnić Ci skuteczny kurs językowy z dojazdem w atrakcyjnej cenie!

Jeśli szukasz skutecznej szkoły języków obcych, w której nauczysz się angielskiego, niemieckiego lub innego języka z przyjemnością i szybkimi efektami, Moose Chorzów to idealny wybór dla Ciebie. Kliknij zakładkę Kontakt i napisz lub zadzwoń, aby umówić się na pierwsze zajęcia — w końcu wiedza to inwestycja na lata!

Wszystkie korepetycje w Chorzowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka