Korepetycje z hiszpańskiego w Gdyni


Kurs hiszpańskiego w Gdyni – Twoja szansa na opanowanie języka

Językiem hiszpańskim posługuje się ponad 400 mln ludzi na całym świecie. Można spotkać się z nim nie tylko w Europie, ale przede wszystkim w Ameryce Środkowej i Południowej. Jego znajomość przyda się także w Ameryce Północnej, a nawet w Afryce. Kurs języka hiszpańskiego jest znakomitą inwestycją we własny rozwój właśnie ze względu na międzynarodowy charakter.

Sporym ułatwieniem dla osób potencjalnie zainteresowanych nauką jest to, iż opanowanie podstaw hiszpańskiego wcale nie jest trudne i czasochłonne. Znajomość języka przyda się nam w trakcie podróży i w wielu przypadkach jego podstawy okażą się cenniejsze niż komunikatywny angielski. Korepetycje z hiszpańskiego są polecane również z tego względu, iż jest to drugi najczęściej używany na świecie język.

Korepetycje z hiszpańskiego – dlaczego warto wybrać Moose?

Usługi świadczone przez lektorów Moose są skierowane zarówno dla osób, które nie miały nigdy styczności z hiszpańskim, jak i dla wszystkich chcących podnieść swoje kompetencje językowe. Zajmujemy się też przygotowaniem do różnych egzaminów, uczymy języka biznesowego oraz specjalistycznego słownictwa.

Nauka języka hiszpańskiego może zostać w 100% dopasowana do potrzeb kursantów oraz osobistych celów. Oprócz lekcji dla klientów indywidualnych, w tym dzieci, prowadzimy również kursy dla firm. Zajęcia na każdym poziomie wyróżniają się nowoczesnym charakterem, dlatego nauka jest efektywna, a jednocześnie przyjemna. Nie trzeba więc obawiać się nużącego wkuwania kolejnych słówek.

Dodatkowe informacje na temat kursu

Lektorzy pracują w oparciu o stworzony przez nas autorski program o wysokiej skuteczności. Oprócz tego oferujemy usługę nauki w domu, pracy lub innym miejscu wyznaczonym przez kursanta. Musi ono jedynie znajdować się w granicach administracyjnych miasta Gdynia. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich osób, które dysponują ograniczonym czasem.

Nauka języka hiszpańskiego może stać się świetną rozrywką, zwłaszcza dla dzieci. Z tego względu lekcje prowadzone dla najmłodszych mają formę zabawy, w trakcie której maluchy uczą się od podstaw i oswajają z nowym językiem. Zajęcia mogą być zorganizowane w dowolnym terminie, ponieważ nasi nauczyciele wyróżniają się elastycznym podejściem. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Inne korepetycje w Gdyni