Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego Ruda Śląska

Znajomość języka angielskiego przynosi wiele korzyści w życiu prywatnym i zawodowym. Zaawansowane umiejętności językowe dają możliwość znalezienia lepszej pracy, ubieganie się o awans, a także skorzystania z propozycji pracy za granicą. Podróżowanie bez bariery językowej daje więcej satysfakcji i jest szansą na zawieranie nowych znajomości na całym świecie. Wszystko to jest w zasięgu ręki — szkoła języka angielskiego w Rudzie Śląskiej oferuje efektywną naukę języka dla dorosłych i dla dzieci.

Korepetycje z angielskiego

Uczniowie i studenci z chęcią decydują się na korepetycje z angielskiego w szkole językowej MOOSE. Zajęcia są doskonałą okazją, by powtórzyć materiał przerabiany w szkole i zapytać o trudniejsze zagadnienia z gramatyki. Konwersacje z lektorem to okazja, aby w szybki i efektywny sposób ćwiczyć wymowę. Regularne korepetycje sprawiają, że nauka angielskiego jest skuteczna, a uczeń wyrabia sobie dobry akcent. To także jedna z najlepszych możliwości, aby przygotować się do egzaminów i uzyskać lepsze wyniki na teście, które pozwolą dostać się na wybrany kierunek studiów.

Naukowo dowiedziono, że uczenie się języków obcych pomaga zwiększać możliwości zapamiętywania i ułatwia podejmowanie decyzji. Korepetycje z angielskiego i lekcje angielskiego na kursach, które organizuje szkoła językowa MOOSE Ruda Śląska mogą więc przynieść bardziej wszechstronne korzyści w ogólnym rozwoju.

Język angielski dla dzieci i dorosłych

Język angielski dla dzieci i dorosłych to najczęściej wybierana opcja z oferty MOOSE. Uczymy języków obcych od ponad 25 lat. Lektorzy dokładają wszelkich starań, aby wszyscy osiągnęli swoje cele i lekcje sprawiały dużo radości. Zwłaszcza na takich zajęciach, jak angielski dla dzieci przy okazji nauki, można się dobrze bawić.

Każdy z uczniów przychodzi do szkoły z jasno określonymi celami i potrzebami. Nasi lektorzy dokładają starań, by wszyscy czuli się usatysfakcjonowani i osiągnęli zamierzone rezultaty. Profesjonalne metody dydaktyczne, nauka angielskiego na wysokim poziomie i skoncentrowanie się na oczekiwaniach kursantów to nasze priorytety.

Kurs i korepetycje z niemieckiego

Szkoła języków obcych MOOSE prowadzi kursy i korepetycje z niemieckiego dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w takim trybie, jaki odpowiada potrzebom i oczekiwaniom. Kurs języka niemieckiego to wiele możliwości nauki:

  • Uczniowie wybierają poziom zaawansowania - kurs języka niemieckiego może obejmować podstawy lub dotyczyć nauki na zaawansowanym poziomie.

  • Uczymy specjalistycznych zagadnień dla profesjonalistów w swojej dziedzinie: słownictwo branżowe, zwroty stosowane w umowach i kontraktach, nauka niemieckiego w biznesie itp.

  • Zajęcia indywidualne lub grupowe z lektorem — każdy decyduje w jak licznej grupie, będzie się uczył. Popularnością cieszą się indywidualne lekcje z lektorem: korepetycje z angielskiego i z niemieckiego. Zajęcia grupowe odbywają dla 2-10 osób, dzięki czemu każdej z nich lektor może poświęcić dużo uwagi.

  • Częstotliwość i czas trwania zajęć jest dostosowana do potrzeb kursanta. Lekcje angielskiego i niemieckiego trwają 60-90 minut. Uczniowie, którzy intensywnie przygotowują się do egzaminu, korzystają z pomocy lektora nawet kilkanaście razy w ciągu jednego miesiąca.

Szkoła językowa MOOSE Ruda Śląska

Szkoła języków obcych MOOSE Ruda Śląska pozwala wybrać tryb stacjonarny lub zdalne kursy językowe online. Nauka języka może odbywać się w domu, z dojazdem lektora. W miastach, w których działa nasza szkoła językowa (np. Ruda Śląska), dojazd jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty, w przypadku, gdy dojazd jest utrudniony.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Na stronie, w zakładce Kontakt znajdziesz adres mailowy oraz numer telefonu, wybierz miasto i uzyskaj dostęp bezpośrednio do oddziału MOOSE Ruda Śląska. Rozpocznij naukę z MOOSE i wejdź na wyższy poziom!

Wszystkie korepetycje w Rudzie Śląskiej


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka