Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie Moose Centrum Języków Obcych w Częstochowie!

Nasza szkoła jest liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Zajmujemy się zarówno nauczaniem osób indywidualnych, jak i grup oraz pracowników firm. Działamy już od 1994 roku i zatrudniamy obecnie aż 1000 lektorów! Uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Mogą na nas liczyć osoby początkujące i zaawansowane. Działamy w różnych miastach w Polsce, do których teraz dołączyła także Częstochowa wraz z okolicami.

Moose oferuje naukę angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych. Naszym priorytetem jest indywidualne dostosowanie się do potrzeb klienta. Dzięki temu od lat możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zyskując pozycję lidera wśród szkół językowych. W czym tkwi nasz sekret?

Język angielski i inne z Moose Częstochowa — postaw na rozwój!

Nasza szkoła posiada szeroki wachlarz usług i wariantów, każdorazowo dostosowywanych do potrzeb konkretnego klienta. Uczymy dzieci, młodzież oraz pracowników firm. Do każdej grupy wiekowej dobieramy profesjonalnego lektora z odpowiednim przygotowaniem. Razem z naszym lektorem możesz się przygotować do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), rozwijać umiejętność komunikowania się w wybranym języku obcym lub pogłębiać znajomość słownictwa potrzebnego w pracy. Lektorzy z Moose zadbają również o dobre wyniki na egzaminie maturalnym oraz egzaminie ósmoklasisty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Każdemu kursantowi poświęcamy maksimum uwagi, co powoduje, że nauka jest skuteczna, a efekty — zauważalne z lekcji na lekcję.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Nasz program skrojony jest na miarę potrzeb kursanta. Bierzemy pod uwagę wiek, cel nauki i czas trwania kursu. Dzięki temu nasz program nie jest oderwany od rzeczywistości, tylko celnie trafia w potrzeby klientów, kształcąc ich skutecznie w wybranym języku. Dodatkowo umożliwiamy uczniowi wybór częstotliwości, a nawet terminów oraz długości trwania zajęć, np. z języka niemieckiego lub angielskiego. Dzięki temu łatwo możesz pogodzić codzienne obowiązki z nauką.

Najczęściej przeprowadzamy lekcje indywidualne, bo wiemy, że są najbardziej skuteczne. Wówczas lektor może poświęcić Ci 100% swojej uwagi i w pełni dostosować materiał oraz tematykę zajęć do Twoich potrzeb. Dzięki temu unikasz zajęć z grupą, które mogą okazać się stresujące, gdy poziom jest zbyt wysoki albo zbyt niski i nudzisz się, powtarzając znane zagadnienia. Zajęcia indywidualne z angielskiego, niemieckiego i innych języków to najlepszy sposób na efektywną naukę i szybkie wyłapywanie braków lub niedociągnięć, abyś mógł szybko podnosić swój poziom znajomości wybranego języka.

Unikalna oferta — angielski dla dzieci, dorosłych oraz zajęcia via Skype!

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Częstochowie i okolicach naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. W województwie śląskim współpracujemy z lektorami nie tylko z Częstochowy, Katowic czy Chorzowa, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy Ci zaproponować zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! W niektórych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd, np. z powodu większej odległości, jednak nie zawsze jest to konieczne.

Nasi lektorzy prowadzą angielski (i inne języki) dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania — od podstawowego po specjalistyczny i biznesowy. Z tej oferty chętnie korzystają przedsiębiorcy i osoby, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Zajęcia mogą mieć formę kursów indywidualnych lub zajęć grupowych, np. dla pracowników jednej firmy lub dla grupy znajomych. Na obecnym rynku pracy język związany z branżą (np. medyczny, prawniczy, budowlany) otwiera drogę do zagranicznych klientów i pozwala na poszerzenie oferty, jest także bardzo cenną umiejętnością, na którą zwracają uwagę działy rekrutacji pracowników.

Moose Częstochowa prowadzi także zajęcia dla dzieci (od 4. roku życia). Lektorzy z wykształceniem pedagogicznym potrafią przygotowywać niezwykle angażujące zajęcia, oparte na grach, zabawach i swobodnej atmosferze. Dzięki temu pomagają dziecku rozwijać jego umiejętności oraz pobudzają kreatywność, a mali uczniowie chętnie uczestniczą w lekcjach i chłoną wiedzę w zaskakującym tempie. Rodzice z pewnością docenią możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres, dzięki czemu nie muszą martwić się dowozem dziecka na zajęcia.

Nasza szkoła językowa oferuje także naukę przez Skypa. To świetny sposób na naukę, gdziekolwiek jesteś! Potrzebujesz tylko połączenia z internetem, aby zdobywać wiedzę pod okiem jednego z naszych lektorów.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Częstochowie. Nasi pracownicy czekają na Ciebie w siedzibie firmy. Możesz też zadzwonić lub napisać maila — potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt. Umów się na pierwsze zajęcia i zacznij spełniać marzenia o ciekawszej pracy i dalekich podróżach!

Wszystkie korepetycje w Częstochowie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka