Poznaj nasz oddział Moose


Centrum Nauki Języków Obcych Moose Zabrze — stawiamy na jakość!

Moose to renomowana szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim, świadcząca usługi nauczania języków obcych dla osób indywidualnych i firm. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i szeroki wachlarz usług, które są dostosowane do uczniów w każdym wieku (od kilkulatków po seniorów) i na każdym poziomie zaawansowania.

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie. Teraz działamy także w Zabrzu, dzięki czemu możesz podszkolić swój angielski, niemiecki lub inny język pod okiem profesjonalistów!

Skuteczna nauka angielskiego w Moose Zabrze

Nasi lektorzy są starannie wyselekcjonowani spośród tysięcy kandydatów. Nieustannie szkolą się i podnoszą kwalifikacje, by zapewnić Ci najwyższy poziom kursów. Gwarantuje to skuteczną naukę, która przynosi imponujące rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, dobierając interesującą tematykę zajęć. Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – każdy uczeń może liczyć na program skrojony na miarę swoich potrzeb.

Kurs języka niemieckiego, angielskiego lub innego można zacząć w dowolnym momencie w ciągu roku, bez oczekiwania, aż zbierze się grupa, bo najczęściej nasze kursy są prowadzone w trybie indywidualnym, jeden na jeden z lektorem. Klient ustala ze swoim nauczycielem częstotliwość, termin, a nawet długość trwania zajęć (60, 90 lub więcej minut), aby dostosować tempo nauki do swoich potrzeb. W ten sposób można zwiększyć swoje umiejętności w bardzo krótkim czasie i nasi uczniowie chętnie wybierają intensywny tryb nauki.

Kolejnym aspektem, który szkoła językowa Moose w pełni dostosowuje do ucznia, jest plan nauki. Lektor bierze pod uwagę cele i potrzeby klienta, jego wyjściowy poziom znajomości języka, a następnie dostosowuje do niego materiały i sposób przekazywania wiedzy. W ten sposób unikasz powtarzania zagadnień, które już znasz lub uczenia się zaawansowanych tematów, które nie są Ci potrzebne. Wiemy, że każdy uczeń ma inne oczekiwania. Jeden chce nauczyć się podstawowych zwrotów i słówek przed wyjazdem za granicę, drugi — perfekcyjnie opanować specjalistyczne słownictwo z danej branży. Każdy z nich otrzyma w Moose dokładnie to, czego szuka.

Język angielski i inne języki obce w Moose Zabrze — nauka z dostawą do domu! Tym, co wyróżnia naszą szkołę, jest możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres — wprost do Twojego domu lub siedziby firmy. Dzięki temu nasi uczniowie oszczędzają cenny czas i mogą uczyć się w komfortowych warunkach, w otoczeniu, które dobrze znają, co ułatwia skupienie.

Osoby, które często przebywają poza miejscem zamieszkania, lub po prostu preferują zdalny tryb nauki, mogą skorzystać z możliwości nauki języka obcego przez Skype’a. Wówczas nie ma znaczenia, czy przebywasz na drugim końcu świata, czy w pobliskim mieście albo w zaciszu własnego pokoju — wystarczy połączenie z internetem, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności językowe pod okiem naszego lektora!

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Wśród naszych najpopularniejszych usług znajdziesz:

Korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków oraz przygotowanie ucznia do egzaminu ósmoklasisty, matury lub międzynarodowych egzaminów (takich jak FCE czy CAE). Nasi lektorzy pomogą Ci poprawić wyniki w nauce, wytłumaczą niezrozumiałe zagadnienia, a także przygotują do startu na studia. Wielu młodych ludzi pod ich okiem odkrywa i rozwija swoje pasje!

Szkolimy pracowników firm w żargonie biznesowym, języku specjalistycznym, charakterystycznym dla danej branży (np. medycznym, prawniczym, budowlanym etc). To znakomity sposób na rozwój firmy, otworzenie przedsiębiorstwa na rynki zagraniczne i współpracę z klientami z całego świata. Swój język biznesowy chętnie udoskonalają także osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, by starać się o awans lub nową, lepszą pracę.

Angielski dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Ten wariant chętnie wybierają osoby, które planują wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Podstawowa znajomość języka bardzo ułatwia im start w nowym miejscu i daje poczucie bezpieczeństwa oraz niezależności.

Moose Kids, czyli angielski dla dzieci nawet w wieku 4-5 lat. Nasi lektorzy z wykształceniem pedagogicznym potrafią prowadzić zajęcia w angażujący, kreatywny sposób, a nauka opiera się na grach, zabawach, piosenkach i odgrywaniu scenek.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i umów się na pierwsze zajęcia jeszcze dziś!

Wszystkie korepetycje w Zabrzu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka