Korepetycje z francuskiego w Gdyni


Kurs francuskiego w Gdyni – dlaczego warto się zapisać?

Na całym świecie francuskim posługuje się około 200 mln ludzi. To jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Co istotne, przyda się nam nie tylko podczas podróży do Francji, ale również Szwajcarii, Monako, Luksemburga czy Belgii. Warto go znać nawet jeśli przygotowujemy się do wyjazdu do Kanady lub chcemy odwiedzić Afrykę Centralną i Zachodnią, Haiti lub Gujanę Francuską.

Korepetycje z francuskiego to znakomity wybór dla osób, które chcę przenieść swoją znajomość języka na wyższy poziom lub opanować go od podstaw. Pogłębianie tego typu umiejętności jest wskazane m.in. ze względów zarobkowych. Oprócz tego zyskujemy nowe możliwości zatrudnienia. Znajomość francuskiego, który jest językiem międzynarodowym, sprawia, że mamy szansę znaleźć pracę w różnych zakątkach świata.

Jak wygląda nauka francuskiego w Moose?

Francuski od podstaw wcale nie musi zająć dużo czasu. Nasi lektorzy pracują w oparciu o autorski program nauczania, który jest bardzo efektywny. Prowadzone przez nich zajęcia są zatem polecane wszystkim, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe, bez nudnego wkuwania słówek.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży językowej, dlatego doskonale znamy potrzeby kursantów. Korepetycje z francuskiego są świadczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Oprócz tego prowadzimy kursy dla dzieci. Jesteśmy w stanie dopasować model nauczania do osobistych potrzeb oraz konkretnych celów językowych.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych kursach?

Kurs języka francuskiego może też polegać na przygotowaniu do egzaminów. Z myślą o osobach dorosłych, które dysponują ograniczonym czasem, przygotowaliśmy ofertę korepetycji połączonych z dojazdem. Nasi lektorzy mogą zatem pojawić się np. w domu lub pracy klienta oraz w dowolnym miejscu w granicach administracyjnych miasta Gdynia.

Wszystkie zajęcia są prowadzone w nowoczesny sposób, który wyróżnia się dużą skutecznością. Lekcje mogą odbywać się w dowolnym terminie, elastyczne podejście jest bowiem naszą dewizą. Zajęcia dla dzieci to połączenie nauki i zabawy, dlatego nie trzeba się martwić, że maluchy szybko znudzą się kursem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Inne korepetycje w Gdyni