Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego w Siedlcach

Powszechnie wiadomo, że nauka angielskiego i innych języków obcych przynosi wielowymiarowe korzyści. Dzięki poznawaniu nowych słówek, znaczenia, wymowy i gramatyki stymuluje się neurony w mózgu do tworzenia nowych połączeń. Nazywane jest to plastycznością synaptyczną, czyli zdolnością synaps do kreowania nowych połączeń. Proces ten pomaga rozwijać pamięć, ułatwia koncentrację i refleks. Tyle korzyści oferuje szkoła języka angielskiego w Siedlcach, organizując kursy i korepetycje z angielskiego. Wystarczy podjąć decyzję i rozpocząć naukę języka obcego.

Korepetycje z angielskiego

Szkoła językowa MOOSE kieruje swoją ofertę do ambitnych i zdecydowanych osób, które chcą poprawić umiejętności językowe do satysfakcjonującego ich poziomu. Lektorzy tak dopasowują zajęcia pod względem programu i trybu nauczania, by odpowiadał on potrzebom ucznia. Poprawia się płynność mówienia, znajomość zasad gramatyki i zasób słówek.

Na korepetycje z angielskiego najchętniej zapisuje się młodzież szkolna i studenci. Zajęcia z doświadczonym lektorem są okazją, by powtórzyć materiał ze szkoły i zgłębić zagadnienia, które sprawiają więcej trudności lub przećwiczyć wymowę. To bardzo dobra okazja wykorzystać lekcje angielskiego z lektorem do przygotowania się do egzaminów maturalnych i uzyskania wyższych wyników na testach.

Angielski dla dzieci i dorosłych

Lektorzy, którzy prowadzą język angielski dla dzieci, dokładają wszelkich starań, aby nikt się nie nudził na zajęciach. Ciekawe lekcje z elementami zabawy sprawiają dzieciakom dużo radości. Nauka angielskiego jest doskonałą okazją do zorganizowania gier i interakcji ucznia z grupą oraz z lektorem. Wszyscy świetnie się bawią i przy okazji utrwalają nowe słówka, wymowę oraz płynność mówienia.

Szkoła języków obcych MOOSE Siedlce

Szkoła języków obcych MOOSE Siedlce organizuje zajęcia dla dzieci i dorosłych w takim trybie, jaki odpowiada potrzebom i oczekiwaniom kursantów. Lektorzy przygotowują korepetycje z niemieckiego i angielskiego dla każdego indywidualnie. Czas trwania lekcji, częstotliwość i program są zawsze dopasowane do ucznia.

Jak skomponować swój własny kurs języka niemieckiego?

  • Wybierz poziom zaawansowania – kurs języka niemieckiego lub angielskiego dla początkujących może obejmować naukę od podstaw. Dla zaawansowanych liczy się płynność mówienia i zagadnienia specjalistyczne.

  • Dostosuj czas trwania jednej lekcji i ich częstotliwość w miesiącu do swoich indywidualnych potrzeb. Standardowo lekcje angielskiego trwają 60-90 minut i odbywają się kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Na dużą intensywność nauki decydują się osoby, które chcą przygotować się do egzaminu lub do rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Zdecyduj, ile osób będzie brało udział w twoich zajęciach. Znaczną popularnością cieszą się zajęcia indywidualne z lektorem. Kursy grupowe prowadzimy dla niewielkich grup 2-10 osób, dzięki czemu każdemu lektor może poświęcić więcej uwagi i nauka angielskiego jest bardziej efektywna.

  • Wybierz tryb nauczania: w salach, którymi dysponuje szkoła językowa, w domu lub online. Nauka angielskiego może odbywać się w domu. Lektor dojeżdża pod wskazany adres bez dodatkowej opłaty w miastach, w których działa nasza szkoła językowa — tak, jak Siedlce dojazd jest bezpłatny. W przypadku utrudnionego dojazdu zastrzegamy prawo do niewielkiej odpłatności. Zajęcia online (przez Skype) także cieszą się sporą popularnością.

Naucz się języka angielskiego i rozwiń swoje możliwości zawodowe

Już od ponad 25 lat organizujemy kursy i korepetycje z angielskiego dla uczniów, którzy przychodzą do nas ze swoimi celami i potrzebami. Profesjonalne metody nauczania i skupienie na oczekiwaniach kursantów to nasze główne założenia.

Jeżeli masz pytania i chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas lub zadzwoń. Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub mailem: siedlce@moose.pl, a także poprzez stronę: www.moose.pl. Rozpocznij naukę z nami i rozwiń skrzydła!

Wszystkie korepetycje w Siedlcach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka