Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie Moose Centrum Języków Obcych w Swarzędzu!

Moose to szkoła językowa z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jako lider nauczania języków obcych w Polsce, świadczymy usługi najwyższej jakości. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe oraz skierowane do firm czy korporacji. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 lektorów w ponad 100 miastach w całej Polsce! Znajdziesz nas w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Toruniu, Częstochowie, Katowicach, Chorzowie. Teraz do naszych lokalizacji dołączył także Swarzędz i okolice. Stawiamy sobie za cel, by docierać do klientów z małych i dużych miast, tak, aby każdy miał dostęp do profesjonalnych lektorów uczących języków obcych.

W ciągu kilkuletniej działalności Moose w Swarzędzu naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całego miasta (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Ci zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Moose Swarzędz — nauka angielskiego i innych języków obcych

Oferujemy różne warianty nauczania, tak by sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Uczymy osoby w każdym wieku (od czterolatków po seniorów, bo na naukę nigdy nie jest za późno!) i na każdym stopniu zaawansowania. Prowadzimy naukę angielskiego, niemieckiego i innych języków dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Przez lata zaufało nam tysiące klientów, w tym także takie uznane marki jak Toyota, LG, EuroBank i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Moose cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji, a także czas ich trwania (60 minut, 90 lub więcej) zawsze zostają dostosowane do potrzeb klienta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości, a możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres pozwala kursantom zaoszczędzić cenny czas. Kursy najczęściej są przeprowadzane w trybie indywidualnym, „jeden na jeden” z lektorem, ale organizujemy także kursy dla niewielkich grup (np. współpracowników lub grup znajomych o podobnym poziomie wiedzy).

Materiał omawiany na zajęciach każdorazowo jest wybierany pod kątem umiejętności i potrzeb ucznia. Dzięki temu, że zajęcia są indywidualne, lektor może poświęcić kursantowi 100% swojej uwagi i dostosować tematykę zajęć do jego celów. To sprawia, że unikasz presji nadążania za grupą lub monotonnego powtarzania materiału, który już opanowałeś. Zamiast tego możesz skupić się dokładnie na tym, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli Twoim celem jest np. podstawowy język niemiecki lub język angielski, który chcesz opanować przed wyjazdem za granicę, nasz lektor pomoże Ci opanować przydatne słowa i praktyczne zwroty, które będą solidnym fundamentem do dalszej nauki.

Właściciele i pracownicy firm, a także osoby, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe, chętnie wybierają możliwość nauki angielskiego dla dorosłych (lub innego języka) wraz ze słownictwem biznesowym i specjalistycznym, charakterystycznym dla danej branży. Biegła znajomość języka obcego, wraz z żargonem zawodowym, to bardzo cenna i poszukiwana przez pracodawców umiejętność.

Osoby, które często przebywają poza miejscem zamieszkania, np. z powodu podróży lub wyjazdów służbowych, chętnie korzystają z możliwości nauki języka obcego przez Skype’a. Wystarczy połączenie z internetem, aby zdobywać wiedzę pod okiem naszego doświadczonego lektora!

Język angielski dla dzieci i młodzieży w Swarzędzu

Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym prowadzą zajęcia Moose Kids, czyli angielski dla dzieci (już od 4-5 roku życia). Lekcje są prowadzone w kreatywny sposób, który rozwija wyobraźnię i umiejętności dzieci oraz pozwala im spożytkować energię podczas angażujących gier i zabaw. Nauka polega na poznawaniu piosenek, odgrywaniu scenek i konkurencjach. Dzięki temu dzieci z przyjemnością przychodzą na nasze zajęcia. Lektor może także dotrzeć pod wskazany adres, co z pewnością dla rodziców jest dużym udogodnieniem. Warto zainwestować w rozwój własnego dziecka i od najmłodszych lat kształtować jego ciekawość świata oraz umiejętności.

Młodzież szkolna chętnie korzysta z naszych korepetycji z angielskiego, niemieckiego i innych języków. Od lat z powodzeniem przygotowujemy do matury, testu ósmoklasisty czy wybranego egzaminu o międzynarodowej randze (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Zajęcia z naszym lektorem pozwalają uzupełnić materiał, który sprawia problemy, osiągać lepsze wyniki w nauce, a nawet przygotować się do przyszłych studiów, np. filologicznych lub z obcym językiem wykładowym. Dla wielu młodych ludzi nauka języka to nie tylko inwestycja w przyszłość, ale też pasja i znakomity sposób na rozwój osobisty.

Rozpocznij naukę w Moose Swarzędz!

Nie czekaj i umów się na pierwszą lekcję jeszcze dziś! Odwiedź nas w Biurze Obsługi Klienta w Swarzędzu albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. To pierwszy krok do zdobycia nowej, cennej umiejętności, którą zdobędziesz w ciągu kilku miesięcy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka