Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Swarzędz

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Swarzędzu!

Jako lider nauczania języków obcych w Polsce, świadczymy usługi najwyższej jakości. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe oraz skierowane do firm czy korporacji.

Oferujemy różne warianty nauczania, tak by sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów. Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym uczą dzieci poprzez zabawę. Dzięki temu z przyjemnością przychodzą na nasze zajęcia. Przygotowujemy do matury czy wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Prowadzimy kursy biznesowe, skierowane do firm i korporacji. Uczymy słownictwa branżowego, konwersujemy czy kładziemy nacisk na gramatykę i ortografie. Nasz autorski program dopasujemy do potrzeb Klienta, tak by osiągnął najwyższe rezultaty w krótkim czasie.

MOOSE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Swarzędzu naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całego miasta (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji