Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Gorzowie Wielkopolskim

MOOSE - szkoła języków obcych o zasięgu ogólnopolskim prowadzi korepetycje z angielskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Naszym celem jest pomoc uczniom, którzy chcą podnieść umiejętności językowe na wyższy poziom. Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do ucznia. Sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna. Tryb nauczania (liczbę godzin i częstotliwość spotkań) dopasowuje się indywidualnie do oczekiwań ucznia. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w MOOSE Gorzów Wielkopolski i wybierz taki tryb nauki, który Ci najbardziej odpowiada.

Szkoła języka angielskiego

Szkoła języka angielskiego MOOSE zatrudnia najlepszych profesjonalistów wśród lektorów. Przygotowują oni zajęcia i stosują metody nauki pod kątem potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli chcesz, możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić korepetycje z angielskiego obejmujące słownictwo techniczne lub biznesowe. Mamy największe doświadczenie w branży, zobacz nasze atuty:

  • Od ponad 27 lat uczymy języków obcych

  • Mamy ponad 150 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce

  • Zatrudniamy już więcej niż 1 000 lektorów

  • Posiadamy największe doświadczenie w branży

  • W pełni rozumiemy potrzeby naszych studentów

Nasi lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy bezpłatnie, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz w pełni skupić się na nauce. Zastrzegamy możliwość doliczenia opłaty, jeśli dojazd będzie utrudniony. Zajęcia mogą się także odbywać w salach, którymi dysponuje szkoła języka angielskiego MOOSE Gorzów Wielkopolski.

Korepetycje z angielskiego

Szkoła językowa w Gorzowie Wielkopolskim to miejsce chętnie wybierane przez uczniów i studentów, którzy chcą przez korepetycje z angielskiego nadrobić zaległy materiał, zaliczyć semestr lub zdać test z dobrym wynikiem. Młodzież zazwyczaj przygotowuje się do egzaminu na zakończenie VIII klasy, do matury i certyfikatów FCE, CAE. Nasi studenci samodzielnie decydują o trybie nauki i czasie trwania kursu.

Korepetycje z niemieckiego

Kursy i korepetycje z niemieckiego są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na pracowników posługujących się biegle językiem obcym. Pomagamy w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą.

Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i znajdź dla siebie więcej potencjału do rozwoju zawodowego. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole to świetna inwestycja. Bardziej interesująca praca, awans na wyższe stanowisko, większe zarobki to wymierne korzyści z nauki.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz wątpliwości i pytania, chciałbyś otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij maila na adres gorzowwlk@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zgłoś się do MOOSE Oddział Gorzów Wielkopolski i zapisz się na lekcje próbne. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Razem przełamiemy bariery językowe!

Wszystkie korepetycje w Gorzowie Wielkopolskim


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka