Poznaj nasz oddział Moose


Poznaj MOOSE szkołę języków obcych w Jaworznie

MOOSE CJO to największa szkoła językowa w Polsce z wieloletnią tradycją i dużą renomą. Działamy od 1994 roku i obecnie mamy prawie 150 oddziałów na terenie całego kraju. Współpracujemy z ponad tysiącem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy uczą różnych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także naukę polskiego dla obcokrajowców.

W MOOSE oddział Jaworzno proponujemy indywidualne i grupowe kursy różnego typu, pomagamy zacząć przygodę z językiem obcym od podstaw oraz rozwijać umiejętności językowe w najbardziej efektywny sposób. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i małych oraz dużych firm. Prowadzimy także korepetycje z niemieckiego, angielskiego i wielu innych języków. Dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i rozpocznij naukę w MOOSE CJO!

Jak uczymy w szkole języków obcych MOOSE Jaworzno?

Szkoła języków obcych MOOSE w Jaworznie oferuje kursy i korepetycje online oraz z dojazdem do klienta, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym miejscu i najbardziej komfortowych warunkach. Możesz dowolnie ustalać częstotliwość lekcji, a nawet czas ich trwania, zgodnie z Twoimi potrzebami. Grafik zajęć dostosujemy elastycznie do Twojego planu dnia. Jeśli przykładowo oczekujesz szybkich efektów, możesz zdecydować się na intensywny kurs języka niemieckiego z lekcjami co drugi dzień, a gdy potrzebujesz nadgonić zaległości – wybrać indywidualne korepetycje z angielskiego raz w tygodniu. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dla dzieci i dorosłych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Szkoła języka angielskiego w Jaworznie dla dzieci i dorosłych

Największą popularnością cieszy się nauka angielskiego, głównie dlatego, że znajomość tego języka przydaje się każdemu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ułatwia podróżowanie, nawiązywanie nowych relacji na wszystkich kontynentach oraz pomaga znaleźć atrakcyjną pracę. Warto rozpocząć naukę jak najwcześniej, dlatego MOOSE CJO oferuje angielski dla dzieci w każdym wieku. Program nauczania jest indywidualnie dostosowany do każdego ucznia. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i prowadzą lekcje angielskiego oraz innych języków w bardzo ciekawy i wciągający sposób.

Zajęcia dla najmłodszych dzieci mają formę gier, scenek, wierszyków i piosenek. Nauka angielskiego połączona z zabawą sprawia, że maluchy chętnie się angażują i szybko przyswajają wiedzę, a dodatkowo rozwijają swoją kreatywność. Starszym dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym proponujemy kursy oraz korepetycje z angielskiego, które umożliwią im nadrobić braki i podnieść poziom znajomości języka. Pomagamy także ósmoklasistom, maturzystom i studentom skutecznie przygotować się do egzaminów końcowych, aby mogli je zdać śpiewająco.

Szkoła języka angielskiego w Jaworznie oferuje także duży wybór zajęć dla dorosłych, między innymi takie, podczas których można nauczyć się słownictwa biznesowego lub technicznego i dzięki temu znacząco zwiększyć kompetencje zawodowe. Prowadzimy także kursy przygotowawcze do certyfikowanych egzaminów międzynarodowych, np. CAE, FCE i DALF. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wybrać grupowe lub indywidualne lekcje angielskiego i innych języków na każdym poziomie zaawansowania.

Nauka niemieckiego i innych języków w MOOSE idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

Znakiem rozpoznawczym szkoły językowej MOOSE jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Przykładamy dużą wagę do tego, by nauka niemieckiego, angielskiego i każdego innego języka obcego była efektywna, a jednocześnie sprawiała przyjemność. Przed rozpoczęciem zajęć starannie weryfikujemy wiedzę oraz poziom zaawansowania przyszłego kursanta i na tej podstawie określamy zakres materiału oraz tryb nauczania optymalnie dopasowany do jego umiejętności i potrzeb. Dzięki temu każdy może pracować we własnym rytmie i osiągać maksymalne rezultaty w krótkim czasie.

Jeśli chcesz rozpocząć kurs języka niemieckiego, korepetycje z angielskiego lub dowolne inne zajęcia – możesz zapisać się na nie za pośrednictwem naszej strony internetowej, mailowo lub telefonicznie. Proponujemy dwutygodniowy okres próbny, żebyś mógł przekonać się, czy MOOSE CJO spełnia Twoje oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – nasze Biuro Obsługi Klienta w Jaworznie jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Numer telefonu i adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Wszystkie korepetycje w Jaworznie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka