Poznaj nasz oddział Moose


Centrum Języków Obcych Moose Dąbrowa Górnicza

Moose to renomowana szkoła języków obcych, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach grupowych, przeznaczonych dla firm i biznesu. Wyróżniamy się dostosowaniem do złożonych potrzeb swoich słuchaczy i indywidualnym tokiem nauki dla każdego ucznia. Dzięki temu nasi klienci osiągają imponujące efekty w szybkim czasie i już po kilku tygodniach lub miesiącach mogą pochwalić się nowymi, cennymi umiejętnościami.

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 30 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Każdego roku nasze kursy kończy tysiące zadowolonych kursantów, którzy dzięki nam wchodzą na wyższy poziom zaawansowania. Teraz uczymy także w Dąbrowie Górniczej, więc możesz poznawać języki obce się pod okiem profesjonalistów. Umiejętność posługiwania się językiem obcym jest obecnie bardzo pożądana na rynku pracy, umożliwia dalekie podróże, wyjazd za granicę np. w celach zarobkowych, a także pozytywnie wpływa na pamięć. Same zalety!

Nauka angielskiego w Moose Dąbrowa Górnicza

Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz pracowników firm i instytucji. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych lektorów. Zajęcia zazwyczaj prowadzone są w trybie indywidualnym. Na życzenie klienta prowadzimy naukę dla niewielkich grup (np. współpracowników, grupki znajomych). Naszymi uczniami zostają osoby w każdym wieku — od czterolatków po seniorów! - i na każdym poziomie zaawansowania.

Przed rozpoczęciem kursu angielskiego, niemieckiego lub innego języka pytamy ucznia o cele i potrzeby. Dzięki temu lektor może dopasować materiał do oczekiwań i umiejętności ucznia. Priorytety naszych klientów są różne. Czasem chcą oni nauczyć się podstawowego słownictwa, które jest im niezbędne do pracy za granicą, innym razem potrzebują biegłego opanowania języka angielskiego lub innego, łącznie ze słownictwem specjalistycznym, charakterystycznym dla danej branży (np. prawniczym, medycznym, budowlanym).

Czasem celem jest przygotowanie do egzaminów takich jak: FCE, CAE lub do matury czy testu ósmoklasisty. Młodzież szkolna może liczyć na korepetycje z języka niemieckiego lub innych. Nasi lektorzy pomogą nadrobić materiał i poprawić wyniki w nauce, aby nauka wiązała się z satysfakcją i była łatwiejsza. Niekiedy uczniowie przychodzą na korepetycje, aby rozwinąć swoje umiejętności pod kątem przyszłych studiów (np. na kierunku filologicznym lub z obcym językiem wykładowym). To inwestycja we własną przyszłość, która z pewnością się opłaci.

W Moose uczeń nie traci czasu na naukę niepraktycznych rzeczy. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania — klient samodzielnie podejmuje decyzję o harmonogramie swojej nauki. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 minut czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Dla chętnych prowadzimy także naukę za pośrednictwem Skypa. Z tej możliwości najczęściej korzystają osoby, które wiele czasu poza miejscem zamieszkania (np. dużo podróżują lub wyjeżdżają w celach służbowych). Wystarczy połączenie z internetem, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności językowe pod czujnym okiem naszego lektora!

Angielski dla dzieci w Moose Dąbrowa Górnicza

Oprócz angielskiego dla dorosłych i młodzieży oferujemy także kursy językowe dla dzieci Moose Kids. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i świetne podejście do najmłodszych uczniów. Na zajęcia zapraszamy maluchy nawet w wieku 4-5 lat! Angażujące gry i zabawy nie tylko rozwijają ich umiejętności językowe, ale też pobudzają kreatywność i ciekawość świata. Dzięki temu angielski dla dzieci w Moose jest świetnym sposobem na spożytkowanie energii Twojej pociechy i zapewnienie nowych bodźców, które są tak cenne podczas rozwoju. Możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres sprawia, że rodzice nie muszą tracić czasu na dowożenie dziecka na zajęcia.

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na lekcje jeszcze dziś! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo (dane na górze strony oraz w zakładce kontakt), a także odwiedzić nas w Biurze Obsługi Klienta. Zacznij rozwijać swój język obcy i spełnij marzenia o dalekich podróżach lub ciekawszej pracy — zdobycie nowych umiejętności to kwestia kilku tygodni lub miesięcy!

Wszystkie korepetycje w Dąbrowie Górniczej


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka