Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Iławie

MOOSE to szkoła języków obcych, która prowadzi korepetycje z angielskiego w Iławie dla młodzieży i dorosłych. Priorytetem jest podnoszenie umiejętności językowych na wyższy poziom. Doświadczeni lektorzy mają niestandardowe podejście i nowoczesne metody nauki. Sprawiają, że szybko poszerza się wiedza na temat języka, a nauka jest przyjemna i efektywna. Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów, jakie ma nauka angielskiego w MOOSE Iława i wybierz kurs dla siebie. Z każdym znajdziemy wspólny język!

Korepetycje z angielskiego Iława

Korepetycje z angielskiego, które organizuje szkoła językowa w Iławie, odbywają się stacjonarnie w naszej placówce lub w domu ucznia z bezpłatnym dojazdem lektora pod wskazany adres. Zatrudniamy najlepszych nauczycieli, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania: dla początkujących i zaawansowanych studentów.

Intensywna nauka angielskiego przed egzaminami

Często młodzież jest zainteresowana powtórzeniem wybranych zagadnień przed ważnym egzaminem (np. matura). Korepetycje z angielskiego to doskonały sposób na nauczenie się trudniejszych partii materiału. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania.

Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz nie odrywać się od nauki. W niektórych przypadkiem sprawdza się nauka zdalna. Wystarczy zainstalować Skype lub inny komunikator na komputerze i mieć dobre łącze internetowe. O resztę zadba szkoła języków obcych i wybrany lektor.

Szkoła językowa w Iławie

Szkoła językowa w Iławie pomoże każdemu przełamać bariery językowe. Kursy i korepetycje z niemieckiego i angielskiego prowadzimy na najwyższym poziomie. Mamy największe doświadczenie w branży i najlepszych specjalistów na rynku. Chcesz uczyć się angielskiego z profesjonalistami? Zobacz nasze atuty:

  • Ponad 27 lat doświadczenia

  • Więcej niż 150 oddziałów w całej Polsce

  • Ponad 1 000 profesjonalnych lektorów

  • Nauka stacjonarna lub online

  • Profesjonalizm i pełne zrozumienie potrzeb studentów

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Już coraz więcej osób posługuje się językiem angielskim lub niemieckim na co dzień, podczas wykonywania obowiązków służbowych. Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i stwórz sobie szansę na rozwój zawodowy i osobisty. Nauka języka obcego w renomowanej szkole to doskonała inwestycja, która przyniesie w przyszłości wiele korzyści.

Zgłoś się do nas!

Chciałbyś otrzymać więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila. Numer telefonu i adres znajdziesz na stronie moose.pl. W MOOSE Oddział Iława, zapiszesz się na lekcje próbne i rozpoczniesz zupełnie nową przygodę z nauką języka obcego.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka