Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych w Wałbrzychu

MOOSE Centrum Języków Obcych w Wałbrzychu to renomowana szkoła językowa o ogólnopolskim zasięgu, która specjalizuje się w indywidualnej nauce języków obcych i prowadzeniu kursów dla firm. Pierwszy oddział MOOSE powstał ponad 25 lat temu – w tym czasie otworzyliśmy placówki w blisko 100 miastach, a jednym z nich jest Wałbrzych. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju i okolicznych miejscowości. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. W tym oddziale zapraszamy na lekcje ONLINE, dzięki którym możesz nauczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu!

Szkoła językowa z ofertą dla firm

Wałbrzych jest miastem, w którym pracujesz lub prowadzisz biznes? Znajomość języka obcego nie tylko ułatwia podróże i sprzyja nawiązywaniu znajomości, lecz także zwiększa szanse na znalezienie dobrej pracy w Polsce i za granicą. Marzysz o posadzie w międzynarodowej firmie, lecz brakuje Ci umiejętności językowych? Wybierz kurs języka niemieckiego lub angielskiego w MOOSE i zdobądź dodatkowe punkty podczas rekrutacji! Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i biznesowych. 

Od lat szkolimy pracowników i szefów firm, wprowadzając ich w tajniki języka branżowego. Nasza starannie wyselekcjonowana kadra zna specyfikę pracy w międzynarodowych organizacjach, dlatego nauka niemieckiego lub angielskiego w MOOSE jest w pełni dopasowana do potrzeb przedsiębiorców i pracowników firm.

Korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Oferujemy angielski dla dzieci od 4. roku życia. Zajęcia dla najmłodszych są prowadzone przez lektorów z przygotowaniem pedagogicznym. Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowana kadra nauczycielska, która jest przygotowana do pracy z najmłodszymi uczniami. Szkoła języka angielskiego MOOSE dopasowuje poziom zajęć do wieku i zaawansowania uczniów, dobierając odpowiednią tematykę i wybierając takie metody nauczania, które zapewniają najlepsze efekty. 

Oferta dla starszych dzieci i nastolatków obejmuje korepetycje z angielskiego z możliwością dojazdu do domu ucznia. Nauka angielskiego „jeden na jeden” z nauczycielem pozwala w 100% dopasować zakres materiału do indywidualnych potrzeb. Taka forma nauki jest również mniej stresująca, gdyż uczeń nie musi „gonić” za grupą, jak to bywa w przypadku lekcji w szkole. Korepetycje z angielskiego polecamy zarówno uczniom, którzy mają problemy ze zrozumieniem poszczególnych zagadnień (np. gramatyki), jak i młodzieży przygotowującej się do studiów za granicą lub egzaminów certyfikacyjnych. Korepetycje z angielskiego w Wałbrzychu to oferta adresowana do uczniów i studentów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nasze Centrum Języków Obcych prowadzi także korepetycje z niemieckiego i innych języków nauczanych w szkołach. 

Szkoła językowa dopasowana do Twoich potrzeb

Nasza szkoła języków obcych to miejsce, w którym możesz realizować swoje pasje i podnosić kwalifikacje zawodowe. Starannie dobrana kadra nauczycielska przygotuje Cię do egzaminu certyfikacyjnego z dowolnego języka dostępnego w ofercie, pomoże nadrobić szkolne zaległości lub wprowadzi Cię w świat słownictwa biznesowego. Ty decydujesz, czego chcesz się uczyć – my dobieramy najlepsze metody nauczania i dopasowujemy program do Twoich potrzeb. Wszystko po to, byś mógł osiągnąć oczekiwane efekty w relatywnie krótkim czasie!

Szkoła języka angielskiego MOOSE oferuje:

  • lekcje ONLINE,
  • indywidualny program nauczania,
  • elastyczne godziny i terminy zajęć,
  • zajęcia prowadzone przez starannie wyselekcjonowanych lektorów,
  • zajęcia w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania,
  • przygotowanie do egzaminów językowych (m.in. egzamin ósmoklasisty, matura, egzaminy certyfikacyjne FCE, CAE, ZD, DELE, DALF itp.),
  • naukę języka biznesowego.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz od zajęć językowych. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy indywidualną ofertę – w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Wszystkie korepetycje w Wałbrzychu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka