Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Wałbrzych.

W tym oddziale zapraszamy na lekcje ONLINE.

MOOSE Centrum Języków Obcych to największa w Polsce szkoła zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadcząca profesjonalne usługi dla firm i osób indywidualnych. Od 1994 zyskaliśmy renomę i doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania.

Oddział Wałbrzych, obsługujący miasto Wałbrzych oraz Szczawno Zdrój, powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ze strony mieszkańców indywidualnymi kursami językowymi. Taka forma nauczania okazuje się najbardziej skuteczna, ze względu na indywidualne podejście lektora do każdego ucznia, dopasowanie treści zajęć do potrzeb ucznia oraz systematyczność zajęć, co razem znacznie zwiększa efektywność lekcji.

Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Oferujemy zajęcia dla dzieci, które będą przeprowadzane przez lektorów z przygotowaniem pedagogicznym. Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy przygotowują do egzaminów maturalnych czy też uczą najmłodszych na najwyższym poziomie.

Nauczyciele MOOSE przygotowują także do egzaminów takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych. Uczymy również słownictwa biznesowego czy specjalistycznego żargonu, który pozwala na pracę czy prowadzenie biznesu na całym świecie.

Jakie są korzyści płynące z wyboru MOOSE?

Oferujemy:
- lekcje ONLINE
- indywidualny program nauczania,
- elastyczne godziny oraz terminy zajęć,
- starannie wyselekcjonowanych lektorów,
- zajęcia w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie zaawansowania,
- przygotowanie do egzaminów językowych,

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji