Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Konstancin-Jeziorna

Oto nasz strona MOOSE Centrum Języków Obcych w Konstancin-Jeziorna – witamy Cię!

Naszą szkołę założyliśmy w 1994 roku i jesteśmy obecnie największą w Polsce szkołą językową z indywidualnym nauczaniem. Zatrudniamy prawie 1000 lektorów z doskonałym przygotowaniem i doświadczeniem. To nasze prawdziwe perły – aby do nas dołączyć, przechodzą wieloetapową rekrutację, a następnie pozostają pod stałą opieką metodyczną. Wszystko po to, abyś mógł trafić na najlepszego przewodnika w nauce angielskiego. Nasi lektorzy tworzą indywidualny program nauczania i dopasowują model nauki do Twoich preferencji. Kursy skierowane są także do małych grup, niewielkich i dużych firm, dzieci oraz studentów.

Nauka angielskiego w Konstancinie-Jeziornie – rozpoczynasz z nami?

Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim to swoboda, radość i wiele korzyści, które mogą wpłynąć na Twoje życie. Szkoła MOOSE podniesie Twoje umiejętności językowe, więc czekamy na Ciebie – zdecyduj się na rozpoczęcie nauki języka i rozwiń swoje skrzydła. Z nami masz możliwość:

  • wyboru sposobu nauki – proponujemy lekcje indywidualne, korepetycje z angielskiego oraz zajęcia w małych grupach (2–10 osób) pod bezpośrednim okiem lektora,

  • decydowania, czy rozpocząć kurs języka niemieckiego lub angielskiego od podstaw, czy na poziome zaawansowanym łącznie ze specjalistycznym słownictwem branżowymprzydatnym w pracy,

  • dostosowania do swoich potrzeb terminu lekcji oraz długości kursu, ponieważ to od Ciebie zależy, czy będziesz uczyć się dłużej i spokojniej, czy może będzie to intensywny, krótki kurs,

  • wyboru, czy odpowiada Ci nauka w trybie stacjonarnym, nawet z dojazdem lektora do Twojego domu, czy może online przy pomocy komunikatora Skype. Jeśli wybierzesz naukę zdalną, zaoszczędzisz czas i pieniądze, a możesz uczyć się w miejscu dla Ciebie najbardziej komfortowym. Ponadto w razie wyjazdu nie musisz opuszczać lekcji!

Szkoła językowa Konstancin-Jeziorna Twoim najlepszym wyborem!

Lektorzy MOOSE mają doświadczenie i pomagają młodzieży w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym czy międzynarodowego egzaminu językowego. Możesz wybrać korepetycje z niemieckiego albo angielskiego, by osiągnąć lepsze wyniki w nauce, powtórzyć zagadnienia szkolne, na których Ci zależy, i poszerzyć swoje umiejętności. Korepetycje z angielskiegow Konstancinie-Jeziornie to dobry wybór na krótką, intensywną naukę języka dostosowaną do potrzeb ucznia.

Szkoła języka angielskiego MOOSE posiada również ofertę dla najmłodszych. Uczymy dzieci powyżej 4 roku życia, a specjalny program łączy świetną zabawę z nauką. Nasi zdolni i doświadczeni lektorzy są doskonale przygotowani pedagogiczne. Uczą dzieci śpiewając i bawiąc się z nimi, tak, aby przede wszystkim się nie nudziły. Dla zapracowanych rodziców mamy kursy z bezpłatnym dojazdem lektora do domu – możesz zaoszczędzić swój czas bez dodatkowych kosztów, a dla dziecka nauka angielskiego odbędzie w przyjaznych warunkach, w bezpiecznym domowym zaciszu.

W Konstancinie-Jeziornie naszej szkole zaufało już wiele lokalnych firm oraz instytucji. Opracowaliśmy specjalny autorski program nauki języka biznesowego, dzięki któremu wyróżniamy się na rynku jakością oraz skutecznością w nauce języków obcych na wysokim poziomie. Kurs języka specjalistycznego umożliwia przyswojenie słownictwa biznesowego oraz żargonów technicznych w danej branży. Jeśli oczekujesz więcej, kurs dopasowany do Twoich potrzeb sprawi, że rozwiniesz również umiejętności prowadzenia biznesowych konwersacji, prawidłową wymowę, a także pisanie maili biznesowych i zapytań ofertowych do zagranicznych kontrahentów.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka