Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Konstancin - Jeziorna

MOOSE Centrum Języków Obcych to miejsce, w którym poprawimy kondycję znajomości wybranego przez Ciebie języka! Prowadzimy kursy indywidualne, jak i w małych grupach.

20 lat istnienia dało nam doświadczenie, które przekłada się na ponad 1000 zadowolonych kursantów każdego roku. Od momentu założenia pierwszego oddziału we Wrocławiu stworzyliśmy już blisko 100 filii, w których pracuje 1000 lektorów z najlepszym przygotowaniem!

Nasz oddział w mieście Konstancin-Jeziorna oferuje kursy językowe z takich języków jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski. Sprawdź Nas i wejdź na wyższy pułap znajomości języka z doświadczonymi lektorami MOOSE!

Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – u Nas dostosowujemy program do każdego Ucznia indywidualnie! Prowadzimy kursy przygotowawcze do matury czy egzaminów takich jak: FCE, CAE. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów gimnazjalnych. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić najmłodszych w nauce języków.

Szkolimy pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Przyjdź do Nas, a nauczymy Cię mówić w wybranym języku!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji