Poznaj nasz oddział Moose


Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka obcego, ale obawiasz się zajęć w dużej grupie o zróżnicowanym poziomie? Język angielski znasz wyłącznie z czasów szkolnych i boisz się, że będziesz najstarszą osobą w grupie? A może przymierzasz się do zmiany pracy i zastanawiasz się, czy język niemiecki to dobry wybór? Nasze Centrum Języków Obcych to połączenie nowoczesności z tradycją. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, by stawiać przede wszystkim na jakość kształcenia: wybierając angielski, niemiecki lub inny język obcy w naszej szkole zyskujesz gwarancję niezawodności. Z kolei nowoczesne podejście sprawia, że stosujemy nowe, skuteczne metody nauki oraz program dostosowany do wieku i możliwości wszystkich kursantów. Nie wiesz, gdzie uczyć się języka obcego w Bytomiu? Odpowiedź jest jedna: jeśli nauka angielskiego, to tylko w MOOSE! Bytom to tylko jedna z wielu lokalizacji naszych placówek; jako firma z ogólnopolskim zasięgiem zatrudniamy ponad 1000 lektorów, którzy prowadzą zajęcia językowe dla starszych i młodszych kursantów. Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie propozycję dla siebie!

Angielski dla dorosłych – elastyczne podejście

Regularna nauka języka obcego to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli masz zamiar samodzielnie zwiększać swoje umiejętności. Zaczynasz od kupna podręczników, układasz plan, wypisujesz słówka, odtwarzasz nagrania... a po miesiącu okazuje się, że nie możesz wygospodarować na naukę kilku godzin tygodniowo. Brzmi znajomo? Ten problem dotyka wielu osób, dlatego warto zdecydować się na angielski dla dorosłych w szkole językowej. Intensywny kurs i sztywny harmonogram zajęć nie są dla Ciebie? W naszym Centrum Języków Obcych stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy, jakie są Twoje cele i na czym zależy Ci najbardziej. Chcesz uzyskać międzynarodowy certyfikat? Zależy Ci przede wszystkim na konwersacjach? A może chcesz poznać specjalistyczne słownictwo z danej branży? Niewielu dorosłych decyduje się na pracę w grupie, szczególnie że wiele szkół językowych proponuje zajęcia w grupach 10-osobowych. My natomiast wiemy, że pracując sam na sam z lektorem możesz osiągnąć maksimum, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy indywidualne lekcje języków obcych. Dzięki temu nie musisz martwić się koniecznością dojeżdżania na kurs po pracy i trudnościami z dojazdem. Indywidualny plan nauki umożliwia poznawanie przede wszystkim tych obszarów języka, które interesują Cię najbardziej. Z naszej oferty korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy. Nie musisz mieszkać w dużym mieście, by móc uczyć się języków obcych w profesjonalnej szkole – dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci nie tracili czasu na dojazdy do oddalonych o wiele kilometrów szkół. Nowe placówki oraz lektorzy dojeżdżający na zajęcia to propozycja dla wszystkich osób, które chcą uczyć się języków i jednocześnie cenią sobie swój własny czas. Zapewniamy profesjonalną kadrę oraz dodatkowe materiały umożliwiające własną pracę oraz indywidualne podejście do każdego kursanta.

Angielski dla dzieci – nauka przez zabawę

Angielski dla dzieci rządzi się swoimi prawami. Tu nie ma miejsca na nudę i wkuwanie słówek – najmłodsi kursanci to wymagający klienci, którzy bardzo dosadnie komunikują niezadowolenie z zajęć. Nasz autorski program nauczania dla najmłodszych stawia przede wszystkim na zabawę, podczas której dzieci poznają podstawy języka. Kolorowe pomoce naukowe, piosenki, zabawy ruchowe – to tylko niektóre z metod, które stosuje nasza doświadczona kadra. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko pokochało język angielski od najmłodszych lat, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybór zajęć dedykowanych dzieciom. Na naukę reguł gramatycznych przyjdzie jeszcze czas; nauka przez zabawę to sposób na to, by Twoja pociecha odkrywała język angielski z przyjemnością.

Jako profesjonalna szkoła językowa prowadzimy także zajęcia przygotowujące do egzaminów; wśród naszych kursantów znajdują się osoby zainteresowane nauką do matury oraz zdobyciem międzynarodowych certyfikatów. FCE, CAE, DELE czy DALF to tylko niektóre z certyfikatów, których posiadanie jest mile widziane na rynku pracy. Jeśli myślisz o swojej przyszłości zawodowej i chcesz zdobyć potwierdzenie posiadanych umiejętności językowych, zdecyduj się na certyfikat. Aby go uzyskać, konieczne jest zdanie specjalnego egzaminu, co dla wielu osób wydaje się wręcz niemożliwe. Z nami jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Nasi lektorzy posiadają szczegółową wiedzę odnośnie wymogów, dzięki czemu pomagają kursantom w opanowaniu niezbędnego materiału. Egzaminy składają się z poszczególnych etapów, do których przygotować możesz się właśnie na naszym kursie. Część mówiona, pisana i słuchana wymagają konkretnych umiejętności; jeśli nie chcesz tracić pieniędzy na niezdany egzamin, zapisz się do naszej szkoły językowej i szlifuj swoje umiejętności. Gwarantujemy, że nauka w naszym Centrum Języków Obcych to najlepszy wybór, jeśli chcesz kompleksowo przygotować się do danego egzaminu. Nie przepadasz za pracą w grupach i wolisz zajęcia indywidualne? A może lubisz pracować w grupie, ale cenisz sobie niewielkie zespoły? W naszej szkole językowej stawiamy przede wszystkim na szybkie efekty, więc możesz wybrać formę, która odpowiada Ci najbardziej.

Wszystkie korepetycje w Bytomiu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka