Nauka francuskiego może być prosta!


Poznawanie języków obcych jest dziś nie tylko rozwijającym zajęciem, ale też koniecznością. Ich znajomość pozwala na zdobycie lepszej pracy, przebranżowienie lub awans zawodowy, podróże bez uciążliwej bariery językowej, a także otwiera wiele życiowych furtek — na przykład pozwala dostać się na wymarzone studia. Szkoła Języków Obcych Moose oferuje korepetycje z francuskiego dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Korepetycje z francuskiego — jak się odbywają?

Jeśli uczysz się lub studiujesz i chcesz poprawić swoje wyniki w nauce, korepetycje z francuskiego pod okiem doświadczonego lektora będą strzałem w dziesiątkę. Doświadczeni prowadzący z naszej szkoły językowej każdorazowo dopasowują program nauczania do wyjściowych umiejętności oraz oczekiwań kursanta. Dzięki temu uczysz się dokładnie tego, czego chcesz lub potrzebujesz. W ten sposób możesz wreszcie zrozumieć trudne zagadnienia z gramatyki, podszkolić słownictwo i przygotować się do egzaminów.

Nauka francuskiego pod okiem lektora pozwala uzyskać świetny wynik na maturze lub zdać egzamin na studiach. Nasi nauczyciele języków obcych przygotowują także kursantów do egzaminów językowych, które kończą się uzyskaniem certyfikatów. Taki dokument jest ogromnym atutem na rynku pracy, a dla pasjonatów — spełnieniem marzeń i niezwykłą satysfakcją!

Moose dostosowuje się do swoich uczniów. Umożliwiamy zajęcia indywidualne lub grupowe, które mogą odbywać się w naszych salach, w domu klienta lub online. Nauka francuskiego z domu zapewnia niewątpliwy komfort i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, których potrzeba na dojazdy.

Korepetycje zdalne to świetne rozwiązanie dla osób z wypełnionym grafikiem, spędzających wiele czasu poza domem, a także tych, którzy czują się bardziej komfortowo, korzystając z takiego trybu nauki. Obecnie rekomendujemy naukę francuskiego z domu ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów oraz lektorów. To skuteczna, prosta metoda, która zyskuje coraz szersze grono zwolenników!

Ile kosztuje kurs języka francuskiego lub korepetycje?

Jeśli interesuje Cię kurs języka francuskiego lub korepetycje, łatwo możesz sprawdzić, ile będą kosztować. Po prawej stronie witryny znajdziesz pola wyboru — odszukaj swoje miasto, preferowany tryb nauki, a następnie wskaż liczbę osób i częstotliwość zajęć, aby poznać cenę.

Średnio stawki za kurs języka francuskiego wahają się w okolicach 68 zł za lekcje indywidualne, a w większej grupie mogą wynosić zaledwie kilkanaście złotych za osobę! Korepetycje zwykle odbywają się w trybie indywidualnym, co pozwala na szybsze osiąganie efektów i powtórzenie materiału sprawiającego kursantowi szczególne trudności.

Ucz się z najlepszymi!

Bez względu na to, czy wybierasz zaawansowany kurs języka francuskiego, czy interesuje Cię raczej francuski od podstaw, postaw na naukę z najlepszymi! Lektorzy z Moose z dużymi sukcesami uczą zarówno pracowników dużych firm, jak i klientów prywatnych. Indywidualne podejście i nowoczesne metody nauczania sprawiają, że nasi kursanci szybko zauważają postępy. Zadbaj o swój rozwój — jesteśmy, by Ci w tym pomóc.

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę