Nauka rosyjskiego? Tylko w Moose!


Szkoła Języków Obcych Moose to placówka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Uczymy osoby na każdym stopniu zaawansowania. Nasi lektorzy pomagają zdobyć nową, cenną umiejętność, która będzie atutem na rynku pracy, pozwoli świetnie zdać egzaminy i spełnić marzenia o dalekich podróżach. Kurs języka rosyjskiego kierujemy zarówno do osób, które chcą poznać podstawy rosyjskiego, jak i do zaawansowanych.

Lektorzy Moose za każdym razem dobierają program nauczania do oczekiwań i umiejętności klienta, żebyś mógł uczyć się dokładnie tego, czego potrzebujesz. Każdemu zagadnieniu poświęcimy tyle czasu, byś mógł je zrozumieć, a możliwość wyboru zajęć indywidualnych pozwala na szybkie osiąganie efektów oraz brak presji nadążania za grupą. Stawiamy także na elastyczność i komfort ucznia, bo wiemy, że tylko w takich warunkach może odbywać się efektywny kurs języka rosyjskiego. Dlatego możesz dowolnie wybrać:

  • liczbę zajęć w miesiącu - w zależności od Twoich możliwości czasowych oraz potrzeb.
  • liczbę uczestników (1-10 osób) - możesz uczestniczyć w zajęciach sam lub w grupie przyjaciół czy współpracowników. Kurs indywidualny pozwala lektorowi w pełni skupić się na rozwoju umiejętności ucznia, ale część osób preferuje zajęcia w niewielkich grupach.
  • czas trwania zajęć - 60 lub 90 minut.

Korepetycje z rosyjskiego - postaw na rozwój

Korepetycje z rosyjskiego pozwalają naszym uczniom poprawić wyniki w nauce, nadrobić materiał, który sprawia im szczególne trudności, a także zdać egzamin językowy (np. maturę) ze świetnym wynikiem. Dla wielu naszych uczniów nauka rosyjskiego to nie tylko szansa na zdobycie lepszych ocen w szkole lub na studiach, ale też pasja i cel. Znajomość języka obcego innego niż angielski to obecnie bardzo pożądana umiejętność na rynku pracy, która otwiera wiele ścieżek rozwoju.

Korepetycje lub kurs rosyjskiego pod okiem naszych lektorów to szansa na powtórzenie zagadnień z lekcji, zapytanie o trudne tematy, przećwiczenie wymowy i nabranie pewności w posługiwaniu się językiem obcym. Warto pamiętać, że nauka języka niesie podwójną korzyść: brak stresu w szkole lub na studiach i lepsze wyniki, a także satysfakcję z możliwości wykorzystania swoich umiejętności w praktyce - np. w przyszłej pracy.

Zajęcia językowe z dojazdem do ucznia lub online

Lektorzy Moose dojeżdżają do domu klienta, abyś mógł zaoszczędzić czas i pieniądze oraz miał możliwość nauki w miejscu, które jest dla Ciebie komfortowe i sprzyja skupieniu. Dojazd na terenie miast, w których działa nasza szkoła, jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej opłaty w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu.

Świetnym rozwiązaniem jest również nauka rosyjskiego online - to coraz popularniejszy sposób nauki języków obcych. Nasz lektor może łączyć się z Tobą na Skypie lub innym komunikatorze i prowadzić zajęcia, gdziekolwiek jesteś! Dzięki temu naukę zdalną chętnie wybierają osoby z wypełnionym grafikiem lub często przebywające poza swoim miejscem zamieszkania. Obecnie rekomendujemy ten tryb nauki ze względów bezpieczeństwa.

Masz pytania? Kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń - chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w podjęciu decyzji. W końcu jesteśmy tu dla Ciebie!

Miasta


Sprawdź cenę lekcji!

Uzupełnij pola powyżej aby poznać cenę