Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Pruszcz Gdański

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Pruszczu Gdańskim!
Nasza szkoła jest liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Zajmujemy się zarówno nauczaniem osób indywidualnych, jak i grup oraz pracowników firm. Działamy już od 1994 roku i zatrudniamy obecnie aż 1000 lektorów!

Nie mamy stałego programu nauczania, do każdego Klienta dopasowujemy tematykę i zakres zajęć. Bierzemy pod uwagę wiek, cel nauki i czas trwania kursu. Dzięki temu nasz program nie jest oderwany od rzeczywistości, tylko celnie trafia w potrzeby Klientów, kształcąc ich skutecznie w wybranym języku.

MOOSE to szeroki pakiet korzyści dla Twojej znajomości języka. Do każdej grupy wiekowej dobieramy profesjonalnego lektora z odpowiednim przygotowaniem. Razem z naszym lektorem możecie się przygotować do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Nasi lektorzy zadbają również o dobre wyniki na egzaminie maturalnym. Nauczyciele MOOSE kształcą także Uczniów pod kątem egzaminu gimnazjalnego.

Uczymy dzieci, młodzież oraz pracowników firm. Każdemu poświęcamy maksimum uwagi, a nasi lektorzy to najlepsi pracownicy na rynku.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Pruszczu Gdańskim i okolicach naszej metodzie nauczania
zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji