Poznaj nasz oddział Moose


Postaw na rozwój z Moose — Centrum Języków Obcych w Pruszczu Gdańskim!

Nasza szkoła jest liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Zajmujemy się zarówno nauczaniem osób indywidualnych, jak i grup oraz pracowników firm. Działamy już od 1994 roku i zatrudniamy obecnie aż 1000 lektorów! Co to oznacza dla Ciebie? Doświadczoną kadrę, szeroki wybór języków do nauki (m.in. niemiecki i angielski) oraz efektywne kształcenie na każdym poziomie zaawansowania. Moose działa w wielu dużych i małych miastach w Polsce, a teraz dołączył do nich także Pruszcz Gdański i okolice. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Indywidualna nauka angielskiego z Moose

Nie mamy stałego programu nauczania, do każdego klienta dopasowujemy tematykę i zakres zajęć. Bierzemy pod uwagę wiek, cel nauki, czas trwania kursu oraz stopień zaawansowania. Niektórzy chcą nauczyć się podstawowych zwrotów w obcym języku przed wyjazdem za granicę, inni zajęcia z angielskiego dla dorosłych traktują jako sposób na rozwój własnej firmy i potrzebują specjalistycznego, biznesowego słownictwa. Nasi lektorzy dobierają materiał do nauki w taki sposób, aby spełnić te oczekiwania. Dzięki temu nasz program nie jest oderwany od rzeczywistości, tylko celnie trafia w potrzeby klientów, kształcąc ich skutecznie w wybranym języku.

Moose jest także świetnym wyborem dla osób, które chcą przygotować się do dowolnego egzaminu językowego o randze międzynarodowej (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Nasi lektorzy zadbają również o dobre wyniki na egzaminie maturalnym lub na teście ósmoklasisty. Ponadto udzielają korepetycji (najpopularniejszy jest język angielski i niemiecki), dzięki którym uczniowie mogą poprawić swoje wyniki w nauce, nadrobić niezrozumiały materiał lub przygotować się do przyszłych studiów (np. na kierunku filologicznym lub kierunku z obcym językiem wykładowym). Dzięki temu nauka może stać się przyjemnością, a nie zajęciem, które wywołuje stres i zniechęcenie.

Moose uczy także pracowników firm oraz instytucji. Z naszych usług skorzystały m.in. EuroBank, Toyota, LG czy Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Także mniejsi przedsiębiorcy rozumieją, że podnoszenie kwalifikacji to najlepszy sposób na rozwój — cieszymy się, że możemy w tym pomagać, dzieląc się swoją wiedzą na najwyższym poziomie. Zajęcia dla firm mogą odbywać się indywidualnie lub w niewielkich grupach, a nasi wykwalifikowani lektorzy prowadzą naukę słownictwa specjalistycznego, biznesowego oraz żargonu charakterystycznego dla branży klienta. Wszystko po to, by nauka miała odzwierciedlenie w realnych potrzebach uczniów.

Specjalna kadra lektorów z wykształceniem pedagogicznym prowadzi zajęcia w Moose Kids. To angielski (i inne języki) dla dzieci od 4. roku życia. Lekcje są prowadzone w angażujący sposób, a lektorzy do nauki wykorzystują gry, zabawy, piosenki, odgrywanie scenek i różne konkurencje, które sprawiają, że najmłodsi uczniowie są skupieni na zajęciach i mogą rozwijać umiejętności stosownie do swojego wieku. Co więcej, takie lekcje pobudzają ich kreatywność i ciekawość świata! Rodzice z pewnością docenią fakt, że lektor może przyjechać pod wskazany adres, więc odpada problem dowozu pociechy na zajęcia.

Prowadzimy także zajęcia za pośrednictwem Skype’a, dzięki czemu dorośli i młodzież mogą rozwijać swoje kompetencje językowe, gdziekolwiek się znajdują! To świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują, przebywają na wyjazdach służbowych lub po prostu… cenią sobie wygodę.

Dlaczego warto wybrać Moose?

Nauka języków obcych jest jedną z najważniejszych umiejętności na obecnym rynku pracy. Dzięki niej można podjąć pracę w zagranicznej firmie, obsługiwać klientów z drugiego końca świata lub zdobyć prestiżowe stanowisko. Dla wielu osób nauka języków to sposób na lepsze poznanie fascynującego kraju i jego kultury, spełnienie swoich ambicji i aspiracji lub możliwość zagranicznych podróży, które dzięki znajomości języka obcego stają się znacznie bardziej komfortowe.

Jesteśmy, by Ci w tym pomóc. W tym celu prowadzimy indywidualne zajęcia, których zakres i tematykę dostosowujemy do Twoich oczekiwań. Sam decydujesz, gdzie będą odbywać się lekcje (w Twoim domu, firmie lub w naszej sali zajęciowej), jak często chcesz spotykać się z lektorem i ile czasu mają trwać zajęcia. Dzięki temu możesz dopasować naukę do codziennych obowiązków oraz — w razie potrzeby — zdobyć nowe umiejętności w naprawdę ekspresowym tempie! Ważnym aspektem jest możliwość dojazdu lektora pod wskazany adres. Dzięki temu nasi uczniowie mogą zaoszczędzić czas i skupić się na nauce. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Pruszczu Gdańskim i okolicach naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. Dołącz do nich i umów się na lekcję jeszcze dziś — możesz przyjść do naszego biura albo napisać maila lub skontaktować się telefonicznie. Niech to będzie pierwszy krok do spełniania marzeń o ciekawszej pracy lub dalekich podróżach. Postaw na rozwój osobisty!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka