Referencje naszych uczniów


Ilustracja referencji Milena
Dobre podejście do dzieci i młodzieży
Milena

Z pomocą pani Agaty z Moose moja córka chodząca do 7 klasy nie ma już żadnych problemów z angielskim ani w szkole, ani w sytuacjach, kiedy trzeba porozmawiać za granicą. Ma dobre podejście do dzieci i młodzieży, wie, jak uczyć i wymagać.

Ilustracja referencji Rafał
Kurs biznesowy
Rafał

Język angielski potrzebny jest mi na co dzień do pracy w biznesie. Jednak słownictwo biznesowe było mi do niedawna całkowicie obce, co doprowadzało do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jednak dzięki nauczycielowi z Moose – panu Bartoszowi w krótki czasie udało mi się nadrobić zaległości z języka oraz zdobyć motywacje do jego dalszej nauki. Polecam!

Ilustracja referencji Ewa
Hiszpański
Ewa

Jestem zadowolona z zajęć hiszpańskiego. Lektor jest świetny i dopasowuje się do moich oczekiwań. Polecam zajęcia indywidualne

Ilustracja referencji Iga
Profesjonalizm!!!
Iga

W moim odczuciu szkoła Moose jest bardzo profesjonalna, nigdy nie spotkałam się z problemami ze strony biura. Ważnym elementem realizacji kursu są dobrze przemyślane terminy zajęć oraz chęć do nauki. Wtedy wszystko działa, jak trzeba. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji