Referencje naszych uczniów


Ilustracja referencji od Iga
Profesjonalizm!!!
Iga

W moim odczuciu szkoła Moose jest bardzo profesjonalna, nigdy nie spotkałam się z problemami ze strony biura. Ważnym elementem realizacji kursu są dobrze przemyślane terminy zajęć oraz chęć do nauki. Wtedy wszystko działa, jak trzeba. Ja jestem zadowolona i to bardzo.

Ilustracja referencji od Krzysztof
Krzysztof

Uczę się w szkole od roku i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim elastycznością lektorów i podejściem do ucznia. A co najważniejsze zauważyłem ogromny postęp w nauce. Osobiście bardzo polecam :)

Ilustracja referencji od Marta
Jedna z lepszych szkół
Marta

W pełni rekomenduję Moose jako szkołę językową – nauczyciel nauczył mnie praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Główny nacisk kładliśmy na pozbycie się polskiego akcentu i speaking.

Ilustracja referencji od Radek
Lektor angielskiego i niemieckiego
Radek

Pani Katarzyna jest zawsze bardzo dobrze przgotowana do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektorka potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
Polecam!!!

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji