Referencje naszych uczniów


Ilustracja referencji Krzysztof
Krzysztof

Uczę się w szkole od roku i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim elastycznością lektorów i podejściem do ucznia. A co najważniejsze zauważyłem ogromny postęp w nauce. Osobiście bardzo polecam :)

Ilustracja referencji Piotr
Świetna lokalizacja i możliwość odrabiania!!!!!
Piotr

Świetna szkoła:) Duża elastyczność i miła obsługa. Ja obecnie korzystam z lekcji na miejscu (dobra lokalizacja, Nowy Świat) ale wiem, że specjalizują się w lekcjach z dojazdem do klienta. W razie niewykorzystania lekcji możliwość odrobienia przez cały następny miesiąc:) Duży plus:)

Ilustracja referencji Paweł
Bez zastrzeżeń
Paweł

Bez zastrzeżeń! Lektor języka niemieckiego (w moim przypadku) przyjeżdżał do mnie, do firmy, nie musiałem tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. Bardzo elastyczne podejście do terminów i czasu zajęć. Polecam!

Ilustracja referencji Rafał
Kurs biznesowy
Rafał

Język angielski potrzebny jest mi na co dzień do pracy w biznesie. Jednak słownictwo biznesowe było mi do niedawna całkowicie obce, co doprowadzało do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jednak dzięki nauczycielowi z Moose – panu Bartoszowi w krótki czasie udało mi się nadrobić zaległości z języka oraz zdobyć motywacje do jego dalszej nauki. Polecam!

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji