Referencje naszych uczniów


Ilustracja referencji Rafał
Kurs biznesowy
Rafał

Język angielski potrzebny jest mi na co dzień do pracy w biznesie. Jednak słownictwo biznesowe było mi do niedawna całkowicie obce, co doprowadzało do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jednak dzięki nauczycielowi z Moose – panu Bartoszowi w krótki czasie udało mi się nadrobić zaległości z języka oraz zdobyć motywacje do jego dalszej nauki. Polecam!

Ilustracja referencji Adam
Polecam!!!
Adam

Bardzo sobie cenię naukę w Moose. Przyjaźni i ogarnięci lektorzy, dojeżdżający do klienta to dla mnie mega wygoda. Polecam!

Ilustracja referencji Oliwia
Dobry stosunek ceny do jakości
Oliwia

Obecnie korzystam z dwóch kursów w tej szkole językowej, uczęszczam na angielski oraz francuski. Polecam każdemu! Nauczyciele z pomysłem, stosunek ceny do jakości odpowiedni.

Ilustracja referencji Mariusz
Lekcje angielskiego do pracy
Mariusz

Uczyłem się z Moose aby dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej Anglii. Miesiąc lekcji, konsultacji wystarczyło, żeby odpowiednio się zaprezentować i dostać wymarzoną pracę. Lekcje były bardzo wartościowe i bez nich nie dałbym rady

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji