Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych MOOSE Biała-Podlaska – wybór tysięcy zadowolonych kursantów

Szkoła językowa MOOSE to centrum językowe, które swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Od 1994 roku zarażamy pasją do nauki języków obcych i oferujemy pełne wsparcie w doskonaleniu kompetencji językowych uczniów w każdym wieku. U nas zapiszesz się na korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego. Z dumą możemy stwierdzić, że nasze progi corocznie opuszczają tysiące zadowolonych uczniów.

Starannie wybieramy kadrę lektorską, a to sprawia, że nasz zespół nauczycieli to wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem, ogromną wiedzą i doskonałymi kompetencjami miękkimi. Dzięki temu otrzymujesz nie tylko kompleksowe wsparcie i opiekę metodyczną, ale z chęcią uczestniczysz w zajęciach, na których panuje przyjazna i partnerska atmosfera.

Korepetycje z angielskiego w Białej-Podlaskiej

Szkoła języka angielskiego MOOSE za największą wartość uznaje Twoje zadowolenie i satysfakcję z osiąganych rezultatów. Dlatego każdego ucznia traktujemy szczególnie i dostosowujemy program i metodę nauczania do jego potrzeb, oczekiwań i umiejętności.

Wykwalifikowany lektor pomoże Ci w wyborze kursu o odpowiednim poziomie zaawansowania oraz ustali z Tobą cele krótko- i długoterminowe. Dzięki temu będziesz mógł/a na bieżąco monitorować swoje postępy i zyskasz motywację do dalszej pracy nad językiem. W ten sposób postawisz przed sobą cele, do których osiągnięcia będziesz dążyć przez cały kurs.

To Ty decydujesz o tym, w jakich zajęciach i jak często będziesz uczestniczyć. Możesz wybrać zarówno zajęcia prowadzone w niewielkiej, kilkuosobowej grupie, jak i indywidualne korepetycje z angielskiego, na których lektor całą swoją uwagę skoncentruje tylko na Tobie. Ponadto możesz zdecydować, czy nauka angielskiego ma się odbywać stacjonarnie, czy w zaciszu Twojego domu. Jeśli wolisz widywać się z lektorem osobiście, będzie on pojawiał się u Ciebie w umówionym terminie. Jeżeli natomiast chcesz odbyć korepetycje podczas wyjazdu do innego miasta, możesz wybrać lekcje online i połączyć się z nauczycielem przez Skype.

Kurs języka niemieckiego dla najmłodszych

W centrum językowym MOOSE ze szczególną troską podchodzimy do nauki najmłodszych kursantów. Wiemy, jak ważne jest zaszczepienie miłości do nauki języków już od najmłodszych lat, dlatego przygotowaliśmy specjalny program MooseKids poświęcony maluchom od 4. roku życia.

Korepetycje z niemieckiego dla dzieci nie przypominają niczym standardowych zajęć ze szkolnej ławki, lecz odbywają się w formie zabawy. Dzieci poznają język w sposób naturalny – słuchając ciekawych historii i bajek, ucząc się rymowanek i wierszyków, śpiewając piosenki i uczestnicząc we wspólnych zabawach. Dzięki temu nauka nie kojarzy się maluchom z przykrą koniecznością, lecz z dobrą zabawą. Wesoła atmosfera i przyjazne otoczenie zachęcają do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i motywują do dalszego poznawania języka.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka