Poznaj nasz oddział Moose


Poznaj MOOSE Centrum Języków Obcych oddział Świecie

MOOSE CJO to największa szkoła języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i wielu innych o zasięgu ogólnopolskim. Działamy od 1994 roku i od tego czasu rozbudowaliśmy naszą sieć do niemal 100 oddziałów w różnych miastach. Współpracujemy z tysiącem profesjonalnych i doświadczonych lektorów specjalizujących się w nauczaniu języków obcych na każdym etapie zaawansowania. Kształcimy zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych. Zacznij naukę w MOOSE, a przekonasz się, że to szkoła językowa stworzona dla Ciebie!

MOOSE szkoła języka angielskiego i innych dla uczniów w każdym wieku

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego to bardzo przydatna umiejętność. Dzięki niej można swobodnie podróżować, zdobyć atrakcyjną pracę oraz poszerzać wiedzę z wykorzystaniem obcojęzycznych źródeł. MOOSE szkoła języków obcych w Świeciu gwarantuje efektywną naukę w każdym wieku, od 4-latka po seniora. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i prowadzą lekcje w bardzo ciekawy i angażujący sposób. Forma zajęć dostosowana jest do danej grupy wiekowej, natomiast tematyka i zakres materiału indywidualnie dopasowany do potrzeb każdego ucznia.

W naszej ofercie znajdziesz kurs języka niemieckiego i inne na wszystkich poziomach, dzięki czemu możesz się rozwijać, efektywnie doskonalić umiejętności i osiągnąć biegłość językową. Pomagamy także przygotować się do dowolnego egzaminu, w tym międzynarodowych certyfikacji typu CAE, FCE, DALF. Szkoła językowa MOOSE proponuje również indywidualne zajęcia, dzięki którym skutecznie podniesiesz kwalifikacje zawodowe. Uczymy negocjacji handlowych w językach obcych oraz słownictwa branżowego, specjalistycznego i technicznego.

Najlepsze korepetycje z angielskiego i innych języków obcych w Świeciu

Wszystkim uczniom szkół podstawowych, średnich i wyższych dedykujemy korepetycje z angielskiego w Świeciu. Indywidualnie opracowane lekcje i praca z lektorem „jeden na jeden” to najlepszy sposób na nadrobienie zaległości, poprawienie wyników w nauce oraz skuteczne przygotowanie się do egzaminów końcowych. Warto z nich skorzystać, żeby wzbogacić słownictwo, poprawić płynność mówienia i rozwijać umiejętności językowe ponad program szkolny. MOOSE prowadzi w Świeciu także korepetycje z niemieckiego i innych języków obcych.

MOOSE CJO – szkoła języków obcych, w której warto się uczyć

Naukę w MOOSE możesz rozpocząć w dowolnym momencie i zapisać się na wybrane zajęcia przez formularz na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo. Przed rozpoczęciem zajęć sprawdzimy Twoją wiedzę i pomożemy wybrać kurs języka niemieckiego lub inny, który przyniesie Ci najwięcej korzyści. Wspólnie ustalimy długość lekcji i ich częstotliwość oraz dopasujemy grafik zajęć do Twojego planu dnia. Proponujemy okres próbny trwający dwa tygodnie, podczas którego sprawdzisz, czy szkoła języków obcych MOOSE spełnia Twoje oczekiwania.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty lub sposobu nauczania, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Świecie, które jest do Twojej dyspozycji w dni powszednie w godzinach 8:00-18:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka