Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Świecie.

MOOSE Centrum Języków Obcych w Świeciu jest już do Twojej dyspozycji!

Nauka języka obcego nie musi być nudna i długotrwała. Ucząc się w MOOSE masz gwarancję, że niezbędny materiał przyswoisz szybko, a posługiwanie się językiem obcym stanie się przyjemnością. Nasi uczniowie szlifują język angielski, przygotowują się do egzaminów maturalnych, a także gimnazjalnych.

Od innych szkół językowych różnimy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wiemy, że język niemiecki lub język francuski są łatwe do przyswojenia, ale każdy uczeń musi poznawać je we własnym tempie. Dlatego też nie narzucamy sztywnych godzin lekcji. To Ty wybierasz, którego dnia chcesz się uczyć i jak długo. Praca ani nauka nie stoją na przeszkodzie temu, żebyś zaczął szlifować język obcy.

Nasze centrum zatrudnia ponad 1000 lektorów języków obcych. Ponad 1000 osób szkoli każdego dnia tysiące uczniów w całej Polsce, osiągając przy tym doskonałe rezultaty. Teraz uczymy również w Świeciu i z przyjemnością oddajemy w Twoje ręce indywidualny plan nauki, który pomoże Ci zapoznać się z gramatyką, ortografią i składnią dowolnego języka. Na rynku istniejmy już ponad 20 lat. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, a każdy uczeń uzyskał indywidualną opiekę lektora i wsparcie na każdym etapie nauki.

Dzisiaj znajomość języków obcych to podstawa. Otworzy Ci drzwi do lepszej pracy lub możliwość studiowania na wymarzonym kierunku.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji