Korepetycje z niemieckiego w Gdyni


Jakie korzyści ma nauka niemieckiego?

Język niemiecki przyda się nam wbrew pozorom nie tylko w Niemczech. Posługują się nim bowiem mieszkańcy Austrii, Luksemburga, Liechtensteinu, Belgii, niektórych kantonów w Szwajcarii oraz pewnych regionów Włoch. W praktyce w Europie jest to aż 100 mln osób, na świecie natomiast około 125 mln.

Korepetycje z niemieckiego mogą okazać się znakomitą inwestycją we własny rozwój oraz sposobem na poprawienie swojej sytuacji na rynku pracy. Niemiecki jest jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Przyda się także wszystkim osobom, które pracują w firmach prowadzących biznesy z naszymi zachodnimi sąsiadami. To ważny atut również dla wszystkich działających w branży turystycznej, ze względu na fakt, iż Niemcy chętnie odwiedzają Polskę.

Kurs niemieckiego w Gdyni – dlaczego warto wybrać Moose?

Nasza szkoła języków obcych w mieście Gdynia to miejsce, w którym pracują profesjonalni lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym. Ich podejście oraz elastyczność sprawiają, że nauka niemieckiego wcale nie jest trudna i nieprzyjemna. Kursy są prowadzone w oparciu o autorski program wyróżniający się dużą efektywnością.

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Kurs języka niemieckiego jest też prowadzony dla dzieci. Proponujemy lekcje na wszystkich poziomach, dlatego Moose jest znakomitym miejscem nie tylko dla osób, które chcą opanować podstawy, ale również podnieść swoje kompetencje językowe. Oprócz tego uczymy języka biznesowego i specjalistycznego słownictwa.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszej szkole?

Korepetycje z niemieckiego to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą przygotować się do określonych egzaminów potwierdzających znajomość języka na danym poziomie. Lekcje mogą być prowadzone zarówno indywidualnie, jak i dla małych grup znajomych. Model nauki może zostać w 100% dostosowany do osobistych potrzeb. Jeśli chodzi o lekcje dla dzieci, kurs języka niemieckiego ma postać nauki połączonej z zabawą. Dzięki temu zajęcia są ciekawe dla najmłodszych, a jednocześnie efektywne. Nie trzeba również się obawiać, że maluchy nie będą chciały w nich uczestniczyć.

Osobom dorosłym, które nie mają zbyt wiele czasu na naukę, proponujemy kurs połączony z dojazdem w wybrane miejsce na terenie miasta Gdynia. Może to być dom klienta, siedziba firmy lub inny dowolny punkt. Dzięki temu kursanci mogą liczyć na pełną wygodę oraz zaoszczędzić kilka godzin miesięcznie na dojazdy. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Inne korepetycje w Gdyni