Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Szkoła języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Tomaszowie Mazowieckim dla dzieci i dorosłych. Szkoła działa tak, by każdy kursant podniósł swoje umiejętności językowe. Lekcje są organizowane w szkole lub u ucznia w domu. Prowadzą je doświadczeni lektorzy z odpowiednim przygotowaniem do prowadzenia kursu. Sprawiają, że szybko rośnie zasób słownictwa oraz poprawia się płynność mówienia, a nauka odbywa się w miłej atmosferze. Tryb nauczania jest dopasowywany do potrzeb każdego ucznia. Poznaj najważniejsze atuty, które ma szkoła językowa w Tomaszowie Mazowieckim i wybierz kurs dla siebie.

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego mogą być prowadzone w formie indywidualnych lekcji z lektorem stacjonarnie lub online. Kursanci często wybierają zajęcia w domu, oszczędzając w ten sposób czas i mogą się dobrze przygotować do lekcji. Lektor dojeżdża bezpłatnie pod wskazany adres. Zastrzegamy sobie możliwość odpłatności (niewielka kwota, która pokryje koszt dojazdu lektora), w przypadku utrudnień w dojeździe.

Nasi lektorzy przygotowują zajęcia tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby ucznia. Szkoła języka angielskiego oferuje naukę na każdym poziomie zaawansowania. Nasi lektorzy stosują nowoczesne metody nauczania i prowadzą zajęcia z materiału, na którym uczniowi zależy najbardziej. Jeżeli dopiero zaczynasz naukę, wybierz korepetycje z angielskiego od podstaw.

Kursy przygotowujące do egzaminu

Młodzież szkolna często wybiera intensywne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE, CAE itd. Spotkania mogą się odbywać nawet kilka razy w tygodniu. Nasi studenci sami decydują o częstotliwości zajęć i długości lekcji. Standardowa lekcja trwa od 60 do 90 minut. Jesteśmy elastyczni w kwestii miejsca spotkań: w domu ucznia, w firmie lub online przez Skype.

W miastach, w których znajdują się oddziały szkoły MOOSE (np. Tomaszów Mazowiecki) lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres. To dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu kursanci nie tracą czasu na dojazd do szkoły, np. z drugiego końca miasta. Zaoszczędzony czas można poświęcić na lepsze przygotowanie się do zajęć.

Kurs i korepetycje z niemieckiego

Coraz więcej osób posługuje się językiem obcym (angielski, niemiecki) w pracy. Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauce płynnego mówienia i używania fachowego słownictwa. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni dla siebie.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub napisz na adres tomaszowmaz@moose.pl. Zgłoś się do Centrum MOOSE i rozpocznij naukę języka obcego. Do zobaczenia!

Wszystkie korepetycje w Tomaszowie Mazowieckim


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka